TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mano čempionas (Чемпион)

Go down 
+5
Maria Del Carmen
Angeliukas
Violla
Gabi
Rubi
9 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2009 8:54 pm

Mano čempionas (Чемпион) 1270928596_chempion

Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyPir. 03 08, 2010 8:04 pm

Labai labai geras filmas man žiauriai patiko Puiku

Trumpas siuzetas:

Jauna graži mergina Tina įsimyli sėkmingą ir perspektyvų futbolininką Sašą. Jis pats geriausias žaidėjas vietinėje futbolo komandoje. Tačiau ju romanas nutraukiamas: Aleksandras negali atsisakyti galimybės pratęsti karjeros elitiniame Europos klube ir išvažiuoja žaisti už legendinę komandą. Tina tiki, kad mylimasis jos neužmiršo. Bet Aleksandras išduoda ją sunkiausiu momentu - tada kada ji sužino esanti nėščia nuo jo. Tina praranda vaiką. Gydytojai pasako, kad ji niekada nebegalės turėti vaikų.
Praeina 10 metų. Per šį laiką Tina ištekėjusi už sėkmingo verslininko ir išmoko būti stipri. Kad pamirštu praeitį ji pasikeitė vardą ir net išvaizdą. Viename pobūvyje Tina sutinka Aleksandrą su žmona. Pasirodo jis neseniai grįžo į Rusiją ir dabar jis žaidža už "Moskovskij Arsenal". Aleksandras neatpažino Tinos, bet už tad ji prisiminė viską, ką teko jai per jį pergyventi. Ji įtikina vyrą nupirkti jai komandą, kurioje žaidžia Saša. Tapdama futbolo klubo savininke, Tina ima i savo rankas Sašos likimą. Jos pagrindinis tikslas - kerštas. Ji pasiryžusi padaryti viską, kad čempioną paverstų nevykėliu.

Intro:


Promo:
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyAntr. 03 09, 2010 1:00 am

Nerealus serialas buvo Įsimylėjau Įsimylėjau
Aktore pagrindine labai grazi Įsimylėjau serialo istorija labai idomi Įsimylėjau nuostabi daina buvo Įsimylėjau
Dar karta noreciau ji pamatyti Širdis
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyAntr. 05 04, 2010 5:19 am

Ji dabar kartoja per tv1 Ploju
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyAntr. 05 04, 2010 10:22 pm

Aha,aš žiūriu ji Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyTr. 05 05, 2010 12:28 am

Pas mane tv1 nerodo Verkiu
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyPen. 06 25, 2010 3:45 pm

O..Kai baigėsi "Ir visgi aš myliu" pasakiau,"Čia buvo tik įšimtis.Rusų serialai-nesamonės" gerai..Moncada atsiima savo žodžius.Šitas man tikrai patiko,žiūrėčiau,mat ne pilnai mačiau,ir daina graži labai:)
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyPen. 06 25, 2010 3:58 pm

Turiu ja atsisiuntus Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyŠt. 07 31, 2010 7:59 pm

Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Mai
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Mai


Parašė : 56
Prisijungė : 2010-08-11

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyAntr. 08 24, 2010 8:10 pm

Visai patiko
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replySk. 10 03, 2010 4:25 pm

Vakar per Tv1 baigės vėl čempionas.Gaila man visai patiko jį žiūrėt vėl ;DDD
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replySk. 10 03, 2010 6:15 pm

Angeliukas rašo:
Vakar per Tv1 baigės vėl čempionas.Gaila man visai patiko jį žiūrėt vėl ;DDD
Ką vietoj jo rodys? Gal ''Akla meilė''? Ar jau jį rodo? Nes mačiau reklamą kažkada.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyPir. 10 04, 2010 12:12 am

Akla meilė man rodos.
Atgal į viršų Go down
Daniela
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Daniela


Amžius : 28
Miestas : Marijampolė
Parašė : 7
Prisijungė : 2010-11-19

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replySk. 11 21, 2010 9:58 pm

Ziurejau,visai nieko serialas:)
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_replyKv. 02 02, 2012 7:32 pm

O kokia pabaiga buvo gal kas atskleis?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mano čempionas (Чемпион) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano čempionas (Чемпион)   Mano čempionas (Чемпион) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Mano čempionas (Чемпион)
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tai - mano gyvenimas / O Hayat Benim
» Моя прекрасная няня/Mano puikioji auklė
» Mano gyvenimo šviesa / Diya Aur Baati Hum

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: RUSIŠKI-
Pereiti į: