Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4048
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Kv. 08 07, 2014 9:13 pm

Nesuprantu ką Munir susitarė su tuo tikruoju Murato tėvu, kad jis dabar gyvena su Mukades? Galvoju  Ir kam Asu pervedė pinigus?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Št. 08 09, 2014 9:04 pm

Munir su tikruoju Murato tėvu sutarė, kad Mukades užlaikytų ir kad nutolintų kaip nuo šeimos, kad neliūdytų Fatmagul naudai. Asu pervedė mamai pinigus.

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Sk. 08 10, 2014 7:23 pm

Wow o čia tai posūkis. Mustafa parodymas Fatmgul naudai tikrai nustebino... bet dabar tai bus, tikiuosi ilgai netruks išsiaiškinti, kad Kerim nekaltas dėl mirties Liūdžiu kai jau taip gražiai pradėjo sutart Fatmagul su Kerim nesinori, kad tokia nelaimė juos ilgam išskirtų Liūdžiu kai dėl visko kaltas Mustafa.

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4048
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Antr. 08 12, 2014 5:47 am

Na taip 39 serija išties įtempta. Teismas ir Vuralo nužudymas. Nors Vuralo personažas jau buvo šiek tiek įgrisęs su tuo amžinu atgailavimu ir nieko nedarymu dėl atgailos. Bet jo nužudymas iš ties netyčinis. Kas keisčiausiai, kad prieš tai Kerim jam ne vieną syk trenkė, o Mustafai užteko tik vieną kart stumtelt ir še tau. Bet tai įdomu kai Mustafa paliudijo Fatmagul naudai juk Ješaranai viską iš jo galėjo atimti, butą ir pan. bet vis dėlto to nepadarė, nors patys ant bankroto ribos. Beje nesupratau rusiškai kelių dalykų kodėl buvo atidėtas teismas ir kodėl Vural su šeima neišvyko į Stambulą kaip Ješeranai? Šiandien buvo labai gaila Vural motinos, bet tuo pačiu ir tėvo, kad ji jį taip kaltina. Nors iš tiesų nėra kaltas nei vienas. O Mustafos sąžinė nepalieka ramybėj. Įdomu jis ilgiau pasiliks su Asu ar su ja tik dėlto, kad ji nepapasakotų Fatmagul, kad Kerim nekaltas Galvoju Na nors Vural personažas ir gale jau nervavo, bet jai rodytų kokį kitą serialą su juo Lietuvoje manau neatsispirčiau nepasižiūrėjus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Tr. 08 13, 2014 12:28 am

Serija tikrai buvo įtempta. Ta vieta tikrai įdomiai keista buvo, nors ko gero jeigu ne šukės, kurios sužalojo Vuralą po griuvimo būtų gyvas ir po Mustafa smūgio. Aš vis dar turėjau bent mažiausią viltį, kad jis susiims ir pasakys tiesą per teismą. Ješaranai ko gero pabijojo, kad nepasakotų ko daugiau ką Mustafa gali apie juos žinot. Tiesiog nukeltas teismas tiriant toliau bylą ir nagrinėjant liūdijimus, kurie buvo pasakyti pirmojo teismo posėdžio metu. Vural šeima pasiliko savo name, kad Vural pailsėtų, todėl neskubėjo niekur vykti. Mamos man irgi gaila buvo kada ji taip raudojo, bet tėvą manau neteisinga kaltint. Abu nekalti dėl to kas nutiko. Mustafa tai sukasi kaip reikiant. Gerai, kad Meltem pamatė Asu jo bute, galbūt praregės ir daugiau nesusitiks su juo. Tikiuosi Asu akys irgi greit atsimerks ir pamatys, kad turi laiku bėgti nuo jo.

Tikiu, kad kokį nors tikrai parodys. Neatmesčiau galimybės, kad kada parodytų Kuzey Güney, nes kiek girdėjau jis buvo gana populiarus Turkijoje. O pas mums bent jau iki šiol rodė visus, kurie turėjo aukštus reitingus.

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4048
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Antr. 09 02, 2014 3:17 am

Dar žiūrit šį serialą? Šypsausi Man tai jis per lnk šiek tiek prailgsta su tom visom reklamom. Tačiau vis tiek įdomu kaip viskas bus toliau. Nors ir nepavyks toliau pamatyt per tv ketinu jį vistiek pabaigt per kompą rusiškai. Smagu, kad pajudėjo ledai tarp Kerimo ir Fatmagul. Nors pirmas bučimys ir buvo labai trumpas ir vos tik lupų prisilietimas. Bet kaip pagalvoji, jiems, o ypač Fatmagul ir iki to reikėjo labai toli nužengti. Iš vis jie tam tėvo namely bendravo labai šeimyniškai, o kai dar trumpam atklydo tas šuo. Visi trys labai mielai atrodė. Pamažu jie pradeda artimiau bendrauti, gal dar labiau kaip draugai. Tie jų žaidimai viešbuty ir namely, atrodo toki paprasti ir kasdieniški, bet tai jiems reiškia labai daug, nes padeda pažint viens kitą. Smagu, kad abu pradėjo vaikščiot pas daktarę. Įdomu kai jie abu išsako ką galvoja. Tik kažin kaip dabar Fatmagul pabėgs nuo Erdogano. Dabar jis tai kietą vaidina, o kai buvo namo rūsy, tai sėdėjo išsigandęs, o po to nešė kudašių kiek kojos neša, bijojo su kuo nors susitikt Juokiuosi Tai tau ir kietuolis. Kaži kokių jis dar niekšybių prikrės. Buvo tik trumpama pasikeitęs kai susižavėjo ta daktare. Bet dabar jau ir prieš ją parodė savo tikrą veidą, pasibaigė jo meilikavimai. Mustafa tai ir neblogai įklimpo. Gaila man Asu, kad su juo turi gyventi, nors iš jo švelnumo kaip nėščiai moteriai labai mažai ir meilės nesijaučia. Gerinosi tik kol namo neparsivedė. Gerai, kad bent Mustafos motina pradėjo su Asu gražiau bendraut ir neengia jos kaip pradžioj. O Mukades smalsumo tai nieks nepražudys. Viską ji turi sužiūrėt, tai pro langą, tai ant laiptų, tai pro durų plyšį visur ištempus ausis klauso ir intrigas kursto Juokiuosi Kaip dabar pakurstė intrigą Miriem su Kadir. Džiugu, kad pagimdė mergaitę ir Rahmiui džiaugsmo ir pati gal nurims. Nors labai abejoju. Nieks pro jos ausis ir akis nepraslys. Sugeba ji ir su Fatmagul telefonu šnekėt ir stebėt Kadirą grįžtantį Juokiuosi Kad tik daugiau pletkų surinktų ;D
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Kv. 09 18, 2014 12:35 am

Serialą vis dar žiūriu ir kiekviena serija išties prikausto vis labiau. Su nekantrumu vis laukiu naujų Erdogan ir Selim planų. Jau jie sugeba įsivelt vis, ypač Erdogan negali nustygt vietoj ir nekišt rankų prie Fatmagul, vis sugalvoja kaip jai duoti naują smūgį. Selim, bent jau atokiai laikosi. Įdomu ką jie nueveiks dabar kartu bėgdami. Nujaučiu, kad nauja pasirodžiusi mergina prie švyturio durų susuks kažkuriam mintis Juokiuosi
Mustafa tai elgesys kuo toliau tuo labiau šokiravo. Jau paskutinis lašas kuomet jis pagrobė Fatmagul, ačiū Dievui, bent užteko proto jos neliesti, nes tuomet jau Fatmagul tikrai niekad nebūtų atsitiestus Netekau žado laimei Asu prisiminė kur gali Mustafa ją laikyti ir laiku pranešė Kerim. Asu taip gaila buvo, ji įsimylėjus Mustafa iki ausų, o tas vis išnaudojo ją ir trumpam paskiedęs giesmę vėl prie savo bjauraus elgesio sukęs apsukęs pareidavo. Džiaugiuosi, kad galiausiai Asu atsipeikėjo ir Samio dėka paliko jį. Įdomu kaip dabar jam baigsis, ar mirs vis matydamas Fatmagul ar visgi išgyvens papuolęs į ligoninę. Gaila savotiškai šitoj situacijoje Mustafos tėvų, abu mirė nuo skausmo, kurį jiems suteikė sūnus. Nepalaikiau jų dėl jų spendimo nusisukt nuo Famagul, bet jie savo kalte išpirko. Kas dar intriguoja kaip baigsis Asu ir jos pirmojo vyro istorija.
Mukades tai moteris, kurią vienu metu gali mylėt, o kitu nori pakratyt gerai Juokiuosi nu jau ji tai sugeba įsivelt į bėdas, bet su savo smalsumu ir išmastymų ištaisyt savo prieš tai padarytas klaidas Juokiuosi džiaugiuosi tik, kad Rahmio ir Mukades dukrytė išgyveno. Rahmis kitaip būtų labai palūžęs. Bet jau Mukades nuojauta ledinė, greit pagavo Kadiro jausmus Meryem. Mielos vestuvės buvo, kad ir be iškilmių. Pagaliau rado ir jie laimę po savų netekčių.
Gražu pagaliau stebėti kaip Fatma ir Kerim ima artimiaut bendraut, tie pirmieji susikabinimai už rankų, nekaltas bučinys, atsigulimas šalia. Įsivaizduoju kaip jai sunku perlipti per save ir vėl pradėt jausti kažką pasitikint kitu vyru kai patyrė tiek skausmo. Smagu, kad ir Kerim susitaikė su tėvu. Sesuo Denis buvo tikra tauškalė, bet ji man patiko, tikiuosi ji bent trumpam dar pasirodys.

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
avatar

Amžius : 21
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Antr. 10 07, 2014 10:24 pm

Na dar buvo likę žiūrinčių? Tiesa sakant i galą jau man biški pabodo bet viestiek truputį liūdna kad jau baigėsi.Smagu kad kaltininkus nubaudė.Galvojau serialo eigoje Mukades pasikeis ,bet kur tau Juokiuosi Smagu kad Fatmagul ir Kerimas sukūrė šeima tik gaila nerodė kaip gimsta Enisė ...Paskutinėje serijoje man norėjosi kad parodytų daugiau dabarties negu praeities.Vienu žodžiu patiko kad Fatmagul netylejo ir nubaudė tuos kurie ją nuskriaudė kad ir kokie galingi jie bebūtų tokiu būdu ji paskatino kitas moteris netylėti...
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Antr. 10 07, 2014 11:50 pm

Žiūrėjau su pasimėgavimu iki paskutinės serijos. Man nė kiek neprailgo, patiko visos detalės ir smulkmenos pateiktos šiame seriale. Susigyvenau su visais personažais. Mukades norėjosi gerai pakratyti momentais, o kita kart apkabinti, nes be jos išties istorija nebūtų tokia įdomi Juokiuosi Man irgi norėjosi, kad parodytų Enisės gimimą, gaila to nebuvo. Patiko išties ir Selimo su Ayce istorija, jeigu būtų susitikę kitoj vietoj ir kitu laiku, būtų buvusi graži pora. Taip pat įdomu buvo žiūrėt į Kerim su tėvo susitaikymą, sesutės Denis pažintį su broliu. Žinoma smagu, kad visi nusikaltę prieš Fatmagul gavo atitinkamas bausmes. Gražu buvo stebėt, kad galiausiai toks mielas vaikinas kaip Emre irgi rado savo laimę.

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4048
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Pir. 10 13, 2014 1:59 am

Na aš taip pat pabaigiau šį serialą, nors beveik nežiūrėjau jo lietuviškai per lnk, bet vistiek nusprendžiau jį pabaigt. Istorija įdomi nors serijos gan ilgos kas žiūrint rusų kalba man užiimdavo dar didesnę dalį laiko, todėl kito turkų serialo rusiškai žiūrėt jau neapsimčiau. Šiame seriale patiko dauguma veikėjų. Labiausiai nemėgau Mustafos, na ir po to tikras niekšelis pasirodė Muniras. Na o trejetuko, kurie padarė siaubingą klaidą irgi kartais pagailėdavau. Nebuvo jie jau tokie didžiuliai blogiečiai, tiesiog padarė klaidą už kurią aišku turėjo sumokėt. O bandydami išlipt sausi iš balos vis labiau klimpo. Gal dėlto man ir buvo įdomu stebėt šią istoriją, kad buvo galima pamatyt ne vien tik Fatmagul ar Kerimo gyvenimą po tos lemtingos nakties, bet ir trijulės. Buvo tarpų kai gailėjausi Vuralo, vėliau Selimo, o galiausiai jam būnant kalėjime pagailo net Erdogano, kai jis įsivaizdavo šnekantis su savo mirusiu tėvu, atrodė iš ties nuoširdus. Bet padarius klaidą nėra kelio atgal. Man atrodo, kad ta paskutine serija kartojant praeities įvykius buvo norima parodyt kas būtų buvę jei Kerimas būtų nesugavęs Fatmagul. Nes ten jis jos nepagavo ir galiausiai atbėgo prie pakrantės, kur jau buvo išplaukęs Mustafa ir Fatmagul nespėjus atsisveikinti su juo. Na aišku šia istorija buvo norima parodyti, kad nereik nuleist rankų ir paskatinti kitas moteris netylėti, tai akivaizdžiai buvo pasakyta paskutinėj scenoj. Aš ir tikėjaus, kad parodys gimusią Enisę ir šiaip priešpaskutinėj serijoj tikriausiai buvo daugiau gražių akimirkų nei paskutinėj. Nors Fatmagul ir Kerim pora man nesukėlė didžiulių simpatijų kaip būna su telenovelių porom, bet buvo smagu juos stebėti, kaip jie pradeda bendrauti vis artimiau ir artimiau, susituokia, pradeda šeimyninį gyvenimą ir vis labiau ir labiau prisiriša viens prie kito. Tikriausiai labiausiai patikusi jų scena buvo Valentino diena, daug gražių akimirkų ten buvo viena iš jų kaip Kerimas padovanojo Lodos ir galiausiai toks tikras ir nuoširdus bučinys. Kiti personažai taip pat užkariavo mano simpatijas, labai patiko Rahmis, Meriem, Kadiras. Taip pat patiko ir Mukades, nes nors tas poelgis su laiškais buvo išties bjaurus, bet be jos šis serialas nebūtų buvęs toks įdomus. Savotiškai įdomūs buvo ir kiti mano nepaminėti personažai. Na ką gi atsisveikinu su šiuo serialu ir tuo pačiu su turkų serialais. Tai buvo pirmas ir ko gero paskutinis turkiškas serialas, kurį žiūrėjau nuo pradžios iki galo. Buvo įdomu pažinti turkų aktorius ir kaip kuriuos iš jų net pamėgti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   

Atgal į viršų Go down
 
Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: