TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyPen. 05 30, 2014 10:03 pm

Turkijos serialas, kurį greitai pamatysime per LNK.
Spėju premjera bus pasibaigus serialui Meilė ir bausmė.

Metai: 2010-2012
Serijos: 80

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? C3d305329902257 Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? 1c4030329902278

Vaidina:
Sevtap Özaltun - Asu(de) / Hacer Ovacık
Engin Akyürek - Kerim Ilgaz
Beren Saat - Fatmagül Ketenci
Musa Uzunlar - Reşat Yaşaran
Civan Canova - Kadir Pakalın
Murat Daltaban - Münir Telci
Kaan Taşaner - Erdoğan Yaşaran
Fırat Çelik - Mustafa Nalçalı
Engin Öztürk - Selim Yaşaran
Seda Guven - Meltem Alagöz
Buğra Gülsoy - Vural Namlı
Sumru Yavrucuk - Meryem Aksoy ("Ebe Nine")
Deniz Türkali - Perihan Yaşaran
Esra Dermancıoğlu - Mukaddes Ketenci
Bülent Seyran - Rahmi Ketenci
Veda Yurtsever İpek - Ender Alagöz
Aziz Sarvan - Turaner Alagöz
Mehmet Uslu - Rıfat Yaşaran
Servet Pandur - Leman Namlı
Zühtü Erkan - Şemsi Namlı
Sacide Taşaner - Halide Nalçalı
Toygun Ateş - Emin Nalçalı
Deniz Baytaş - Hilmiye Yaşaran
Alper Saylik - Samin
Alper Kut - Ömer Akari
Emre Yetim - Emre
Gözde Kocaoğlu - Deniz
Nilay Kaya - Gaye
Clare Frost - Kristen Norton
Ata Yılmaz Önal - Murat Ketenci
Duygu Gök - Zeynep




Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyKv. 06 05, 2014 9:15 pm

Premjera birželio 16 d. 15 val per LNK.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 26
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyTr. 06 11, 2014 9:53 pm

Manau reikės užmest akį kada,vien dėl to ,kad pamatyti Bihter kitokiam vaidmenyje :-D
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replySk. 06 22, 2014 7:36 pm

Pradėjau žiūrėt šį serialą. Sudomino išskirtinė istorija. Nors niekad nebuvau turkų serialų gerbėja. Bet šis iš ties užkabino, pakolkas labai įdomu. Tik gaila, kad lnk go serijų nekelia tai žiūriu rusiškai. Jau senai kažką žiūrėjau šia kalba tai šiek tiek sunkoka viską suprast. Tikiuos, kad kitą savaitę galėsiu pažiūrėt per lnk, tik laikas ankstokas man nelabai tinkamas. Dar kas nors žiūrit šį serialą?
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 26
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyPir. 06 23, 2014 1:38 am

Aš aš žiuriu ,mačiau visas serijas kurias rode per tv.Išties įdomi ir įtraukianti istorija.Visi personažai labai skirtingi ir įdomus.Žodžiu vieni pliusai šiam serialui.Na taip kalbos ir aš nesuprantu ,bet džiaugiuosi kad turiu laiko žiūrėti per tv.Bet nesuprantu kodėl nekelia seriju į lnkgo ,man atrodo Meiles ir bausmės serijas tai keldavo.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyPir. 06 23, 2014 1:46 am

Aš taip pat žiūriu šį serialą. Jeigu negaliu pamatyti per LNK rodomu laiku, gelbėja mane galimybė pažiūrėti įrašą Šypsausi  įtraukė nuo pirmos serijos, išskirtinė tikrai istorija, įdomūs personažai. Kiekviena serija įtraukia vis labiau Šypsausi Galbūt pradės vėliau kelti ir lnkgo.
Gabi, smagu, kad ir tu prisijungei prie šio projekto Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyAntr. 06 24, 2014 3:53 am

Smagu, kad yra žiūrinčių tai bus galima padiskutuot. Na, taip Kristina, visai netikėtai jis mane užkabino Šypsausi kaip tau gerai, kad tu gali įsirašyt ir pažiūrėt kada nori gaila pas mane nėr tokios galimybės. Šiandien pirmą syk žiūrėjau per lnk. Bet jaučiu, kad tokiu ankstyvu laiku pavyks pažiūrėt retai. Teks ir toliau tobulint rusų žinias, tik vieną seriją šitaip žiūriu dvigubai ilgiau Juokiuosi Šiandien nemačiau pradžios tai nežinau kas atsitiko Fatmagul kojai? Be to nesupratau su tuo kalviu. Kaip galvojat ta avarija buvo suplanuota tyčia? Nes atrodė, kad jį tikrai kažkas sekė, o po to jau liko tik ta pora Galvoju 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyKv. 06 26, 2014 7:51 pm

Gerai, kad bent vienas projektas bus, kurį galėsiu padiskutuot su kitais Juokiuosi Fatma norėjo smeigti Kerim, o tas prabudęs griebė jai už rankos ir norėdamas atimt peiliuką besigrumdamas netyčia nustūmė ją ir ji krisdama pasitempė koją. Vat su tuo kalviu mane irgi nustebino buvau tikra, kad jį kažkas seka ir avarija įvyko dėl kitų kaltės. O dabar kai parodė tik du nekaltus žmones, kurie nieko dėti likau nustebinta Juokiuosi Bet kažkaip nesinori tikėti, kad jis mirė veltui tik manydamas, kad jį kažkas seka.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyTr. 07 02, 2014 1:17 am

Apie ką šis serialas? Norėčiau pamėgint pažiūrėt, bet bijau, kad nesuprasiu ; _ ;
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyTr. 07 02, 2014 4:48 am

Pagrindinė istorijos linija prasideda kuomet merginą išprievartauja 3 vaikinai kuomet ji eina išlydėti vakare savo sužadėtinio, bet taip jo ir nespėja pamatyti. Pradžioje žiūrovams pateikiama, kad išniekino ją 4 vyrukai, bet po to paaiškėja, kad 3. Tačiau tas, kuris mažiausiai kaltas yra neturtingas ir turtingųjų šeima sutvarko viską taip, kad Kerim vestų Fatmagul ir išvyktų iš miestelio, kuriame visi gyvena. Visi išvengia kalėjimo Kerim ir Fatmagul dėka. Merginos šeima priverčia policijai pasakyt, kad Kerim ji atsidavė ir niekas jos nelietė jėga. Už tai gauna pinigų. Merginai neliko nieko tik sutikt su sąlyga. O likę 3 vaikinai, kurie kalčiausi lieka be bausmės, bet istorija jų nepalieka ir toliau pasakoja kaip kiekvienas išgyvena savo kaltes ir kaip nauja sutuoktinių pora, kuri yra sudaryta per prievarta sugyvena.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyŠt. 07 05, 2014 10:32 pm

Na šis serialas kuo toliau tuo vis įdomesnis, įtraukė jis mane. Kiekvienas personažas savaip įdomus. Ir ta trijulė turi savo pliusų ir minusų. Na gal mažiausiai pliusų turi Erdoganas. O labiausiai iš jų man gaila Vuralo. Matosi koks jis vienišas. Samdo Asu, kad praleistų naktį jį apkabinus, nes nenori būt vienas. Man jis atrodo toks pažeidžiamas, kurio nesupranta nei Erdoganas, nei Selimas. Nors aišku nepateisinamas jo poelgis, bet jis iš jų labiausiai gailisi, net norėjo prisipažint, bet išsigando kalėjime pabuvęs. Matos, kad norėtų bendraut su Kerimu. Skambina jam ir nuoširdžiai su juo šnekas. Ir šiaip gražus aktorius, nors ir nedidelio ūgio, bet man jis iš šio serialo gražiausias, gal dėlto ir sulaukė mano simpatijų ;D Man patinka stebėt šios trijulės gyvenimus kartais labiau nei pagrindinių. Nors laukiu, kada Fatmagul į Kerimą pažiūrės kitom akim. Mustafa ir savotiškas personažas. Prajuokino ta scena kai jam prisigėrusiam bare vaidenosi Fatmagul ir jis paleido į kitą baro lankytoją taurę. Atrodė kaip pamišėlis Juokiuosi Galėtų jis su Asu tapt pora, manau, kad tarp jų vistiek kažkas bus. Tik gaila, kad Asu šitaip pasinaudojo Emre. Vargšelis susižavėjo ja, o ji jam akis apdūmė. Kadangi per lnk vėl nepavyko žiūrėt. Žiūrėjau parsisiuntus rusiškai, todėl kaip ko nesupratau. Gal kas galit paaiškit, ką Yasaranai sugalvojo su Kerim teta žolininke, įsteigt kažkokią įmonę ir iš jos kažką pirkt, nelabai supratau gal kas galit paaiškint? Kiek pamenu ta idėja kilo Erdogano tėvui. O po to jei gerai supratau Resatas pristatė Meltem tėvui ją kaip savo? Ar dėlto Erdogano tėvą ištiko širdies smūgis? Šiaip Resato personažas, man toks pats nemėgstamas, kaip Erdogano. O advokatas Munir kaip tik patinka. Jis pastoviai turi spręsti visų problemas, kad tik neišaiškėtų baisioji paslaptis. Nespėja jis kelt ragelio, išsprendžia viena čia žiūrėk jau kita atsiranda. Vyras pluša kaip reikiant Juokiuosi Net savo asmeniniam gyvenimui laiko neturi.
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 26
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replySk. 07 06, 2014 1:21 am

Man irgi patinka labai sis serialas ,stengiuosi nepraleisti seriju Šypsausi Vuralas ir man labiausiai patinka is trijules ,labai grazus ir gerai itikinantis aktorius Šypsausi Jis vienintelis nori atpirkti kalte ,bet nedrista.Ne taip kaip Erdoganas ir Selimas,kuriems rupi tik kaip nesugadint reputacijos.Tiesa sakant man Vuralas su Asu graziai atrodo,tokie grazus abu Šypsausi Na taip ji apgavo Emre ,bet juk ne is blogos valios,matosi kad ji gera mergina Šypsausi Kalbant apie Fatmagul ir Kerima ,tai jau po truputi Fatmagul arteja prie jo ,manau jau pradeda tiket jo zodziais.Tik kartais labai nervuoja broliene Mukades ,jau tokia ikyri moteriske ,na bet kartais galima is jos pasijuokti Juokiuosi O kalbant apie ta imone ,tai busiu praleidus tikriausiai ,tai nieko negaliu atsakyti,buvau trumpam nuejus nuo tv ir kai atejau rode kai Erdogano tevas mirsta...
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyPir. 07 07, 2014 11:30 pm

Mukades tai kieta moterikė, jau su ja niekad nebūna liūdna. Nors sugeba išvest iš kantrybės, bet be jos tuose namuose tikrai būtų liūdna Juokiuosi gerai pasigėrė ir prisišoko Juokiuosi suintrigavo serijos galas, įdomu ką dabar Asu darys kai pas ją Fatmagul su daiktais atsidūrė  Juokiuosi
Vuralas ir man labiausiai patinka iš 3-lės, o mažiausiai Erdoganas. Vuralo net gaila palieka kai jis dabar toks vienišas ir griaužiasi, bet žinoma tai jo kaltės nesumažina. Selim irgi nėra pats blogiausias, ko gero jeigu neturėtų sužadėtinės jo sąžinės balsas irgi labiau prabustu Juokiuosi Kerim ir Fatmagul po mažu ima vis daugiau bendraut ir darosi vis įdomiau stebėti jų santykius, įdomu kada Fatmagul pradės justi kažką daugiau nei vien neapykantą. Emre toks nekaltas vaikinukas, tikiuosi jis ras sau tinkama merginą, nes Asu deja ne jam. Mustafa kol kas nėra labai mėgstamas mano veikėjas, bet ta scena su taure buvo stipri Juokiuosi įdomu ar jis pajėgs kada į Asu žiūrėt kaip į rimtą merginą, o ne tik kaip į draugę. Ir kas bus dabar kai jis pamatė nuotrauką Kerim su 3-le Juokiuosi Munir tai kietas, kaip jis išvis spėja šokinėti ir vis traukti juos visus iš bėdos Juokiuosi tikrai net savam gyvenimui laiko nebėr Juokiuosi man pagailo Selim mamos, taip nudžiugo gavus dovana, o šia tau atidarius kokį "gražų" raštelį rado. Meltem gera mergina atrodo, vargšė išlies daug ašarų kada sužinos visą tiesą apie savo brangiojo poelgį.

Yašaranai nuo pat pirmos serijos supirkinėja žemes tame miestelyje ir visada labai norėjo Meryem žemių, o ji žinodama kokia niekinga jie šeima niekada jiems neparduos žemių žinodama, kad jie nori jas pirkt. Tad jie sugalvojo įkurt naują įmonę, kurioje nefiguruotų jų vardai ir tokiu apgaulės būdų jas nupirkt iš jos. Erdogano tėvą ištiko širdies smūgis, nes tiek jam tiek sūnui pabodo, kad pastoviai jie antrame plane nors jie lygus verslo partneriai buvo. Erdoganas niršo, kad tėvas visad nusileisdavo ir būdavo tik kaip prievaizdas prie Rešato. Nors daug ar net kartais daugiau darbo padarydavo jie, o šlavė žinoma labiau teko Rešatui. Žmogui per pokalbį pasidarė bloga ir numirė.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyAntr. 07 08, 2014 12:12 am

Ačiū Kristina, už paaiškinimą dėl žemių, dabar viskas daug aiškiau Šypsausi Šiandien ir vėl nemačiau, na ką teks ir toliau tobulint rusų kalbą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_replyAntr. 07 08, 2014 2:21 am

Nėra už ką Šypsausi Jeigu kas bus neaišku visad klausk, mielai atsakysiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: