TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+2
Elena
michelle
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 13, 2014 1:22 am

Paskutines dvi serijos man pasirode kiek ziaurokos. Enriquetos aisku negaila, bet jos nuzudymo scena ziurejosi labai nemaloniai, o dar tai kaip jos kunu atsikrate. Zodziu, ispudziu man buvo gerokai perdaug. Su zirgo galva vaizdas taip pat sokiravo, kokio velnio reikejo vargsa gyvuna zudyti ir dar ta galva rodyti. Ziauru. La reina del Sur irgi budavo visokiu scenu ir vaizdu, bet cia kartais kaip siaubo filme viska parodo. Silpnu nervu ziurovams tikrai nepritaikyta.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 16, 2014 9:11 pm

Pritariu Elenai, tikrai ziaurokos. Bet mane asmeniskai labiau sukrete Vanesos ir Patricjos zuvimas sprogstant automobiliui, o Elijus viska salia mate. Net nezinau, gal kad pati mama esu bet tai ikisiol negaliu atsigauti, labai gaila vargso Elio, gera, kad Sara salia yra. Enriquetos zudimo scena man labiau slyksti negu ziauri buvo, na pabaiga jos nupurte gerai.
Man labai patinka, kad veiksmas cia labai greitai vyksta, nemaniau, kad taip greit issiaiskins ir suras kas atliko ta sprogima.
Nu jau ta arklio galva kruvina lovoje tai as be zodziu ... Gerai kad Saros sunus gyvas, nes kitaip ji butu pasidarius gelezine zudike is kersto, jau gana kad Elijus is kersto vos galo negavo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 16, 2014 10:32 pm

Sukrest tai ir mane labiau Paty mirtis sukrete, bet ten bent nereikejo ziuret pusiau zvilgsni nusukus nuo kompo. As apie pati vaizda kalbejau, man buvo gerokai perdaug. O tokios mirties Enriqueta tikrai nusipelne, tik galejo nerodyt taip detaliai.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 17, 2014 8:57 pm

Na taip, bet juk sioje telenoveleje ne vienas kartas buvo kai ziurint krupteli, tave nupurto ar nusisuki ir nebegali ziureti, tokia jau telenovele, aisku kartais perziauriai.
Man tai labai gaila Aracely Verkiu Ji ir Plutarkas tokia grazi pora galejo buti, o dabar kad tik ji vel nenugrimstu Verkiu
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 11 18, 2014 12:24 am

Manau ji su Plutarco dar bus kartu, nes pamenu telenoveles pirmose scenose, kur buvo ateities ivykiai, ji kaip tik su Plutarco ir buvo. Gaila kad ji pasidave to slykstaus buvusio santazui, vistiek jis viska papasakojo. Reikejo paciai pasakyti tiesa per ta vakariene, tada Plutarco nebutu taip ja nusivyles, nes jis ir pats juk turi praeiti kuria nesididziuoja. Tikiuosi ateity ji bus stipresne ir taip lengvai nepasiduos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 11 28, 2014 8:40 pm

Na va pagaliau Jose Luis Resendez personazas. Šypsausi
O kazin kodel sia savaite treciadienio ir ketvirtadienio seriju nera? Nustebau
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 11 28, 2014 10:15 pm

Nes viena diena buvo futbolas, o kita Padekos diena.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 12 07, 2014 3:51 am

Na ir ivykiai sioje telenoveleje. Jau tikrai ja ziureti darosi kraupu, ne tik kaip nuzudo bet ir kaip atsikrato kunu. Brrr.
Elio mirtis prie dukters kapo, kazkas ziauriau, is viso as net nepagalvojau, kad taip gali atsitikti, tikejausi grazaus happy endo sios telenoveles pabaigoje tarp Saros ir Elio, bet cia gi ne tokio tipo telenovele, gaila.
O Aracely ka padare Martinui tai jis to nusipelne uz viska ka ji per ji iskentejo, bet vistiek ziauru, nors kai ji pasieme zirkles i rankas pirma mintis kad buetnt tai ir padarys.
Prisiziurejau, tikiuosi sianakt kosmaru nesapnuosiu. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 12 07, 2014 4:41 am

Man labai patiko kaip Aracely atsilygino Martin uz visas jo skriaudas ir dziaugiuosi kad ji negrizo prie narkotiku, o priesingai, tapo stipresne. Labai gaila Elio, patiko man sitas veikejas. Gerai bent spejo Empanada uzmusti pries mirdamas. Ir kaip as nepernesu to Tecos. Nors Resendez megstu, bet sitas personazas absoliuciai antipatiskas. Net Indio man maloniau ziurisi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 12 12, 2014 4:54 am

Elena, gal gali biski pagelbeti, nelabai supratau kas ten per vienas tas naujas personazas Lincoln Palomeque personazas. Is pradziu maniau, kad jis gal susijes su Teca, bet i serijos pabaiga atkrito si mintis, tik vistiek nesupratau, negi jis nori Sarai padeti, jei taip tai kodel? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 12 12, 2014 7:55 am

Kolkas neaisku kodel jis Sarai padeda. Pats sako, jog todel kad jinai jam patinka.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 12 13, 2014 5:02 am

Pagal mano turimas zinias tai liko 9 serijos, bet nauja telenovele startuos tik sausio 13d, tai gal daugiau bus seriju sioje telenoveleje, ar as kazko cia nesuprantu. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 12 13, 2014 5:29 am

Matomai tures daugiau, nes ta informacija kad bus 65 serijos niekada nebuvo patvirtinta.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 12 13, 2014 9:46 pm

Tai gerai tada nes kuo toliau tuo labiau mane itraukia si telenovele Šypsausi
Dabar labai idomu kaip ten bus su tuo Manueliu... Šypsausi Jei ir bus tarp ju simpatija, tai jam nebus lengva Saros sirdy uzkariauti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 14, 2015 2:34 am

Pabaiga deja nelaiminga. Bet gerai tai, jog bus dar antras sezonas ir gal jo pabaiga bus geresne Šypsausi Deja ir antram sezone teks kenteti Teca, o galejo juk ji nudeti Juokiuosi Ir dar Indio pasirodo liko gyvas. Jauciu Sara kitam sezone ne tiek uzsiimines narkotiku ir pinigu plovimo verslu, kiek medziuos savo priesus. Manuel labai graziai pasielge prisiimdamas visa kalte sau, bet nepanasu jog tai butu padeje Sarai. Gerai bent kad jam nedave daug metu kalejime, o tik tris. Tie DEA tai mane dakniso per visa seriala. Tai jie susitaria su Sara del ko nors, tai jau matai susitarimas nebegaliuoja. Niekas taip nesielgia. Jei yra susitarimas, tai nesvarbu ka prezidentas sako per tv, jie turi savo dali ispildyti. Nei vienam seriale sitoj sryty nemaciau tokios betvarkes Juokiuosi Quintanilla pasirode kaip tikras draugas, issiveze Saros seima kad juos apsaugotu. O Teca, kuris teige jog taip baisiai Sara myli, tik iszude jai brangius zmones ir del Saros nieko gero taip ir nepadare. Nors ir nemegstu as tu visokiu sezonu, bet jau nekantriai laukiu tesinio Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: SEÑORA ACERO-
Pereiti į: