Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Diskusijos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė

Parašė : 36480
Prisijungė : 2011-09-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Kv. 10 23, 2014 10:01 pm

Apie tai jau buvo rasyta. Gerai kad seriju panasiai kaip La reina del Sur turejo bus, bent nenuvaziuos i lankas Šypsausi

La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

Parašė : 3816
Prisijungė : 2010-06-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Kv. 10 30, 2014 10:39 pm

Kaip Jums ivykiai sioje telenoveleje?
Manes tiesa sakant nenustebino naujiena apie Elio. Kazko panasaus ir tikejausi, bet jau ta psichine jo zmonele Juokiuosi Idomu kuo ten ji dukra girdo, siap kokius migdomuosius ar baisesnius vaistus.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Kv. 10 30, 2014 10:58 pm

Tu ivykiu kiekvienoje serijoje netruksta Šypsausi Del Elio zmonos jau aprasyme buvau perskaicius, todel nenustebino. Kas nustebino, tai nuostabi Ilianos Fox vaidyba. Taip tikroviskai psichine ligone suvaidint reik moket. Manau ji dukrai savo kazkokius raminancius sugirdo, kuriu pati negeria. Todel dabar paciai ir pakriko sitaip protelis. Idomu kaip ji savo sunu pribaige, nes is tevo zodziu supratau kad cia jos ranku darbas bus.

La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pir. 11 10, 2014 10:13 pm

Ziaurokas vaizdas buvo kai Sara kankino su elektrosoko, man cia baisiau buvo negu kai Sara du pirstus Indio nukirto Šypsausi
Tikrai labai gera telenovele. Ypac Elio seimynos istorija, zmona beprote, kad Elio pasodintu kad atseit ja sumuse pati savo veida i stala susidauze Juokiuosi Gerai, kad greit viska issiaiskino, as nemaniau, kad tai taip greit ivyks.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pir. 11 10, 2014 11:36 pm

Manes elektrosokas kazkaip nepaveike, La Patrona tai ziauriau atrode nei sicia. Po paskutines serijos man taip Elio gaila, jam sitoj novelej dar labiau nepasiseke nei Sarai. Sara bent sunu turi, o Elio prarado viska ir net su Sara vaiku negales tureti.

Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Kv. 11 13, 2014 1:22 am

Paskutines dvi serijos man pasirode kiek ziaurokos. Enriquetos aisku negaila, bet jos nuzudymo scena ziurejosi labai nemaloniai, o dar tai kaip jos kunu atsikrate. Zodziu, ispudziu man buvo gerokai perdaug. Su zirgo galva vaizdas taip pat sokiravo, kokio velnio reikejo vargsa gyvuna zudyti ir dar ta galva rodyti. Ziauru. La reina del Sur irgi budavo visokiu scenu ir vaizdu, bet cia kartais kaip siaubo filme viska parodo. Silpnu nervu ziurovams tikrai nepritaikyta.

La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 11 16, 2014 9:11 pm

Pritariu Elenai, tikrai ziaurokos. Bet mane asmeniskai labiau sukrete Vanesos ir Patricjos zuvimas sprogstant automobiliui, o Elijus viska salia mate. Net nezinau, gal kad pati mama esu bet tai ikisiol negaliu atsigauti, labai gaila vargso Elio, gera, kad Sara salia yra. Enriquetos zudimo scena man labiau slyksti negu ziauri buvo, na pabaiga jos nupurte gerai.
Man labai patinka, kad veiksmas cia labai greitai vyksta, nemaniau, kad taip greit issiaiskins ir suras kas atliko ta sprogima.
Nu jau ta arklio galva kruvina lovoje tai as be zodziu ... Gerai kad Saros sunus gyvas, nes kitaip ji butu pasidarius gelezine zudike is kersto, jau gana kad Elijus is kersto vos galo negavo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 11 16, 2014 10:32 pm

Sukrest tai ir mane labiau Paty mirtis sukrete, bet ten bent nereikejo ziuret pusiau zvilgsni nusukus nuo kompo. As apie pati vaizda kalbejau, man buvo gerokai perdaug. O tokios mirties Enriqueta tikrai nusipelne, tik galejo nerodyt taip detaliai.

La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pir. 11 17, 2014 8:57 pm

Na taip, bet juk sioje telenoveleje ne vienas kartas buvo kai ziurint krupteli, tave nupurto ar nusisuki ir nebegali ziureti, tokia jau telenovele, aisku kartais perziauriai.
Man tai labai gaila Aracely Verkiu Ji ir Plutarkas tokia grazi pora galejo buti, o dabar kad tik ji vel nenugrimstu Verkiu
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Antr. 11 18, 2014 12:24 am

Manau ji su Plutarco dar bus kartu, nes pamenu telenoveles pirmose scenose, kur buvo ateities ivykiai, ji kaip tik su Plutarco ir buvo. Gaila kad ji pasidave to slykstaus buvusio santazui, vistiek jis viska papasakojo. Reikejo paciai pasakyti tiesa per ta vakariene, tada Plutarco nebutu taip ja nusivyles, nes jis ir pats juk turi praeiti kuria nesididziuoja. Tikiuosi ateity ji bus stipresne ir taip lengvai nepasiduos.

La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pen. 11 28, 2014 8:40 pm

Na va pagaliau Jose Luis Resendez personazas. Šypsausi
O kazin kodel sia savaite treciadienio ir ketvirtadienio seriju nera? Nustebau
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pen. 11 28, 2014 10:15 pm

Nes viena diena buvo futbolas, o kita Padekos diena.

La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 12 07, 2014 3:51 am

Na ir ivykiai sioje telenoveleje. Jau tikrai ja ziureti darosi kraupu, ne tik kaip nuzudo bet ir kaip atsikrato kunu. Brrr.
Elio mirtis prie dukters kapo, kazkas ziauriau, is viso as net nepagalvojau, kad taip gali atsitikti, tikejausi grazaus happy endo sios telenoveles pabaigoje tarp Saros ir Elio, bet cia gi ne tokio tipo telenovele, gaila.
O Aracely ka padare Martinui tai jis to nusipelne uz viska ka ji per ji iskentejo, bet vistiek ziauru, nors kai ji pasieme zirkles i rankas pirma mintis kad buetnt tai ir padarys.
Prisiziurejau, tikiuosi sianakt kosmaru nesapnuosiu. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 12 07, 2014 4:41 am

Man labai patiko kaip Aracely atsilygino Martin uz visas jo skriaudas ir dziaugiuosi kad ji negrizo prie narkotiku, o priesingai, tapo stipresne. Labai gaila Elio, patiko man sitas veikejas. Gerai bent spejo Empanada uzmusti pries mirdamas. Ir kaip as nepernesu to Tecos. Nors Resendez megstu, bet sitas personazas absoliuciai antipatiskas. Net Indio man maloniau ziurisi Juokiuosi

La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pen. 12 12, 2014 4:54 am

Elena, gal gali biski pagelbeti, nelabai supratau kas ten per vienas tas naujas personazas Lincoln Palomeque personazas. Is pradziu maniau, kad jis gal susijes su Teca, bet i serijos pabaiga atkrito si mintis, tik vistiek nesupratau, negi jis nori Sarai padeti, jei taip tai kodel? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Today at 6:44 pm

Atgal į viršų Go down

Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos