TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replySk. 02 01, 2015 1:55 am

Kaip manote ką rodys po Didingojo amžiaus? Kiek maždaug serijų liko iki finalo?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 02 05, 2015 2:06 am

Net nenutuokiu ką rodys, bet norėčiau, kad parodytų artimiausiu metu Sila arba Aci hayat iš ilgesnių serialų. O liko galbūt kokios 6-8 serijos, žiūrint kaip jos sudėtos pas mumis bus.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 02 06, 2015 8:55 pm


Šitas monologas toks epiškas, kad net skatina mane imtis turkų kalbos mokymosi Įsimylėjau

Šitas tai tooooks nerealus
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 02 24, 2015 6:18 am

Dabar jau aiškų ką rodys po DA. Video tikrai gražus ir Hurrem žodžiai šitie stiprūs.

Ir kaip tau serijos į pabaigą? Štai ir artėja paskutinės serijos. Kokie įspūdžiai? Vis dar patinka...kokie veikėjai įstrigo labiausiai iš paskutinio sezono? Šypsausi




Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 02 27, 2015 12:00 am

Palaikau Bajezitą ir jo žmoną : DD Nurbanu vis tiek nepatinka man : DDD
Žinoma patinka labai Mihrimah, "liūdna", kad Riuštemą nudėjo Sakalas. Įdomu kaip pačiam Sakalui baigsis, jį dar parodys ar nebe? Gaila Suleimano, kad tokioje gilioje depresijoje sėdi po Hiurrem mirties. T __ T Siungiulis all the way pas mane : DDD visad išliks vienas iš mėgstamiausių.
Pala,pala.. Bet ar tik man susišvietė ar ten po Didingo amžiaus rodos prieš dešimtmetį ar daugiau kurtą serialą Čiauškutė? o . O
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 02 28, 2015 12:07 am

Po DA rodys naujai pastatytos Čiauškutės versiją, ne senąją versiją. Ji buvo filmuota 2013-2014m.
Mihrimah ir Simbul Aga irgi visada buvo mano favoritai. Nurbanu man patinka, sukta moteris ir puikiai tinka Selim, jų pora graži. Bet kaip į valdovo gretas aš irgi būčiau labiau už Bayezid ir Defne. Jų pora man irgi simpatijas kelia, labiau jie žiūrisi man kartu nei Bayezid su Huricihan. Rustem tokios pabaigos ir buvo galima tikėtis. Sakalo nebepamatysim, nes jis mirė tuoj pat po Rustem. Liūdnos serijos tokios visos prasidėjo iškart kada mirė Mustafa. Su liūdesiu ir nostalgija. Dėl Suleyman irgi liūdna, kad taip palūžo ir viskas taip negražiai į pabaiga išeina. Tikiuosi, kad bent finale jis bent kiek atsigaus ir išeis su didesne šviesa, o ne liūdesiu akyse. Bet Hurrem išties trūksta, buvo viso serialo spindesys. Įdomu man ar Mahidevran dar finalinėse serijose matysim ar jau jos finalinės serijos ir buvo paskutinis susitikimas su Hurrem ir Suleyman.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 03 07, 2015 6:55 pm


Llabai laukiu šio dokumentinio filmo. Kristina, kaip patiko finalas?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 03 09, 2015 7:01 pm

Man atrodo, kad šią dalį būtent ištraukos jau rodė, bet dar pamatysim ir kitas Šypsausi
Finalas gana liūdnas buvo, bet finalinės scenos įspūdingos. Suleyman paskutiniai žodžiai tokie gilūs ir išties gražūs. Įdomu buvo stebėt paskutinį Mihrimah ir Mahidevran susitikimą. Simbul scenas beklaidžiojant po haremą ir nešantis Hurrem dienoraštį bei atsimenant viską kas įvyko. Selim sosto perėmimas. Mihrimah paskutinis pokalbis su Simbul ir išvykimas iš topkapi rūmų į savus. Įdomiai buvo pateikta su paslaptimi kaip mirė Gulfem Hatun. Graudus paskutinis dukros ir tėvo pokalbis prieš Suleyman išvykstant į žygį. Kas akį patraukė tai Safiye Sultan, matosi, kad Murad numylėtinė tokia pat gudri ir galinga moteris turėjo būti, nes vien jos pašnekesiai "nekalti" su Nurbanu viską pasakė. Mihrimah paliko smagią dovaną Nurbanu Juokiuosi
Gaila, kad jau pasibaigė, kažkaip trūksta man šio serialo dabar savaitgaliais Šypsausi Galiu tik pasidžiaugti, kad visi aktoriai ir visa kūrybinė komanda tikrai pasidarbavo šauniai. Bei kad dabar dar rodo visas dalis apie serialo kūrimą, tai bent galima ištraukom pasimėgaut, pažiūrėt ką ir kaip kūrė ir prisimint geriausias scenas Šypsausi
O tau kaip finalinės scenos?



Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 03 21, 2015 1:42 am

Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 07 22, 2015 6:35 pm

Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 1:23 am

Jau greitai Turkijoje startuos serialas Kosem Sultan. Mums beliks sulaukt kada jį rodys pas mumis Šypsausi

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 1:28 am

Kažkodėl nenustebčiau, kad rodytų po "Paramparca"
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 1:41 am

Aš manau, kad jo tikrai sulauksim pas mumis ir jį tikrai rodys savaitgaliais, tai tikrai didelė tikimybė, kad išvysim jį pasibaigus Gyvenimo šukėm.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 11 03, 2015 3:22 am

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 08 16, 2016 1:01 am

Nuo rugsėjo 4 dienos 14.40 val per LNK pradės rodyti Didingasis amžius. Jos didenybė Kosem Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: