Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro

Parašė : 2115
Prisijungė : 2009-12-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Tr. 07 23, 2014 1:54 pm

Kada daugmaž turėtų būt trečio sezono paskutinės serijos?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė

Parašė : 10647
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Tr. 07 23, 2014 6:47 pm

Liko dar 12 serijų 3 sezono, tai rugpjūčio pabaigoje turėtų baigtis jeigu visus savaitgalius rodys serijas ir nenukels dėl kokios priežasties.

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Pen. 07 25, 2014 2:44 pm

From Inna Sergeeva:
Do you like “Ibrahim-Nigar”-couple? In your opinion (if you were just a spectator), with whom Ibrahim had to stay?
Filiz: I like İbrahim and Nigar as a couple but I wouldn’t support their affair in such an age (and conditions) If he was single, I would be supporting it

From Kamila Yashina:
What are you afraid of?
Filiz: All kinds of reptiles and loneliness

What play do you want to take part?
Filiz: Any challenging role is possible.. Any role which will make me think, work and help me contribute a deepth is preferable.

What is your hobby?
Filiz: Travelling. I like seing new places.

From Olga Kuhtikova:
Would you like to travel around Europe? What place would you like to visit first of all?
Filiz: I have seen many places in Europe.. I would love to see Sicily.
England and Russia are my priorities.

What famous person would you like to act?
Filiz: Cem Yılmaz, Haluk Bilginer, Natalie Portman, Meryl Streep are the names who come to my mind first. There are many actors whom I consider succesful and I want to work with them all.

How do you keep fit?
Filiz: I think I’m lucky on this subject. I’m not having much problem with weight. I like walking, which, I think, helps me keep fit.

Do you like to become the source of inspiration for your audience?
Filiz: Of course, I would love to, as a good actress.

From Alena Gomelskaya:
What is your natural color of hair?
Filiz: Brown

Some of your fans resent your smoking, are you going to give up smoking?
Filiz: I hope I will give up, in the future (If it is Kısmet Šypsausi) )

From Lara Defox:
What is your favorite food?
Filiz: Börek! J

Do you have any pets?
Filiz: No, I don’t.

What is your ideal vacation like?
Filiz: To lie down and rest.. J

What fascinated you most at the Academy and what did you like most?
Filiz: Everything was fascinating.. Because I was learning about the basis about the profession I love.

If you weren’t an actress, what would you like to be?
Filiz: With the influence of my grandfather, I have wanted to be an actress since early age. I didn’t have any alternative choices. But maybe I could consider about being a dancer.

In which play from a classical (or other) authors would you like to perform?
Filiz: Anton Pavloviç Çehov.

Who is your favorite director that you would like to work with?
Filiz: We were in harmony with all the directors I worked.. So I would love to work with them in the future.

How did the crew of MY come to the idea of Nigar singing an old Macedonian song to
her daughter Esmanur?
Filiz: It was the idea of the scenarist. I knew I wouldn’t perform well so I didn’t want to sing.. And… I don’t think that I will be singing in the future.

Your favorite books
Le Petit Prince, Jonathan Livingston Seagull.

Would you perform in a musical on stage?
Filiz: No, I wouldn’t

What do you prefer more - coffee or tea?
Filiz: Coffee.

Do you have stage fright before a play starts, any rituals perhaps?
Filiz: Not a superstition but I don’t want to see anybody, even my family, before the play.

What is your most memorable moment on stage in theatre?
Filiz: I have got lots of good memories but they won’t taste the same if they are written down. So it is difficult to tell about them.

Could you give a colour to the each day of the week?
Monday: Black
Tuesday: Yellow
Wednesday: Green
Thursday: Purple
Friday: Red
Saturday: claret red
Sunday: Gray

Interviu su Filiz Ahmet, kurią geriau žinome kaip Nigar  Šypsausi 

Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Sk. 10 05, 2014 3:55 pm

Kaip jums nauja Hiurrem aktorė? Nes man tai visai nebe taip serialas žiūrisi >_> nebėra tos ugnelės, kurią turėjo Meryem Uzerli TT __ TT beje, gal kas žinote ar parodys ką nors apie Nigar dukrą? Nes jei jau Hatice dukrą suaugusią parodė, tai gal ir Nigar turėtų, ar ne?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Sk. 10 05, 2014 4:53 pm

Kadangi jau pripratau prie pasikeitimo, tai man nauja aktorė tinka, aišku Meryem trūksta, bet naujoji aktorė tokiai subrendusiai Hurrem kaip tik mano akimis. Nežinau ar Nigar dukrą rodys, bet nujaučiu, kad ne. Esmės nelabai būtų ją rodys išties, nes ji ne Sultan ir tėvų jau nebeturi tai į rūmus nebent kaip vergė galėtų tik patekt, kitokių galimybių jai nebūtų, nebent būtų augusi kaip Mihrunisa su tėvu kariu.

Kaip tau naujieji personažai? Suaugę vaikai ir kiti veikėjai?

Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Sk. 10 19, 2014 12:47 am

O Mihrunisa, kuri čia?
Man tai tie suaugę vaikai tokia fainučiai Įsimylėjau Įsimylėjau ypač Džiganhiras ir Hatice dukra. O kaip tau? Šypsausi beje, gal kas gali įmesti tos Siungiulo draugės - panikės - ar kas ji ten tokia nuotrauką/video ištrauka su ja? Nemačiau šiandien serijos, bet draugė pasakojo, kad pas kažkokią moterį jis buvo nuėjęs.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Pir. 10 20, 2014 3:17 am

Mihrunisa, tai mergina, kuri atvyko į sandžaka pas Mustafa ir yra jį įsimylėjusi.

Jos nuotrauka Šypsausi

Visi suauge savotiškai patinka, ypač Mihrimah ir Cihangir. Patinka Selim ir Nurbanu santykiai. Ko gero neypatingai dideles simpatijas jaučiu Fatmai, Suleyman seseriai. Atvažiavo dar viena sesuo ir vėl rengia tas pačias intrigas kaip kitos. Sah Sultan, bent jau kaip personžas pateiktas patiko Juokiuosi Ta įkišta odeliska Valeria, man nei šis nei tas. Trūksta jai charakterio ir šiaip šalia Suleyman ji visai nesižiūri. Tikiuosi, bent sūnaus nepagimdys Juokiuosi

Moteris, kuri sugundė Simbul dėl naudos

Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Antr. 10 21, 2014 1:34 am

Vargšelis. Nesiseka jam. Jaučiau, kad liks ant ledo ; DD o dėl kokios naudos? Kam ji tarnauja? Gal ji iš Mustafa komandos ir eina prieš Hiurrem ir visus, kas ją palaiko? Ai, žodžiu, mylimoji - aferiūga.
Palikim liūdnas meiles istorijas savaitgaliui ir kitoms Muhtsem Yuzyil serijoms, o dabar noriu įmest keletą gifų/nuotraukų iš šios visos peklos, kuri mane vėl faktiškai gražino į šį forumą. Valio turkiškiems serialams~ Širdis _ Širdis

kokia čia serija? kas jie ir iš viso kas čia darosi? nemačiau >_>

Pabaigai mano favoritai iš šio serialo:

ir vieni jau užsilenkę,o kiti dar tik užsilenks TT ___ TT
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Antr. 10 21, 2014 3:10 am

Ji eina išvien su Mustafa kompanija, pasamdė ją vienas iš vyrų, kuris Mustafa saugo. Numanau, kad per ją Simbul nukentės viena ar kita forma. Nuotrauka, kurią įdėjai, tai šitos scenos dar projekte nerodė, bus vėliau ji. Bet kiek galima įžiūrėt tai čia Bayezid ir ko gero su savo vaikais.
Iš pateiktų gifų galima suprast, kad tau labiau patinka Mahidevran nei Hurrem Šypsausi mėgstu labiau iš jų tik Simbul Aga ir Mihrimah. Kiti neina į mėgstamiausius veikėjus, tačiau ir jie turėjo įdomių scenų projekte Šypsausi

Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Tr. 10 22, 2014 1:30 am

Man gi blogiukai/jų pakalikai labiau patinka ^^
bet aš all the way Nigar ir Hatice fanė. Man jos tooooooooooooooookios nerealios buvo. O va dabar Hatice nebėra TT ___ TT jau pasiilgau jos. Ir Ibrahimo T __ T ir Nigar... O beje, kur ji dingo?

ir pabaigai nuotrauka, kuri žiauriai prajuokino mane, tikiuosi, kad patiks ir jums : DDD
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Tr. 10 22, 2014 3:05 am

Nigar nušoko nuo uolos po to kai pagrobimas Mihrimah dukros nepavyko ir ją surado. Pradėjo jai protelis kartais maišytis, ir pradėdavo savo dukrą matyti vietoj Mihrimah dukros.

Ibrahim ir aš pasiilgau, patikdavo man Hurrem ir jo kova. Vienas kito verti priešininkai buvo.

Mano ko gero viso serialo patys mėgstamiausi tai Hurrem, Suleyman (nepaisant, kad kartais ant jo pykstu), Sah Sultan, Bali Bey, Mihrimah, Mehmed, Cihangir, Selim, Nurbanu, Gul Aga, Sumbul Aga, Aybige, Daye Hatun, Firuze Hatun, Armin Hatun, Ibrahim, Bayezid ir Esma Hatun. Manau, kad atrasiu ir naujų kokių favoritų, kuriuos dar tik parodys.

Hatice ir Nigar mėgau tik pačioje pradžioje, o kuo toliau tuo labiau man jos nepatiko. O kiti veikėjai tiesiog suteikia žavesio pačiam projektui, nepaisant, kad ir nėra mėgstami labai, bet be jų tiesiog nebūtų įdomu.

Nuotrauka smagi Šypsausi

Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Tr. 10 22, 2014 5:20 am

T ____________________ T
Nigar.... Kaip man liūdna, kad tos serijos nemačiau verksiu dabar... lolz. O dar per tv1 kartoja Didingasis amžius? Tada galėčiau ir toliau džiaugtis Nigar, Hatice ir Ibrahimu hehehehe... ^^
vargšė Nigar, man jos gaila. Nepasisekė. Taip žiauriai dėl Esmanur. Niekad daugiau jos ir nebeišvydo Verkiu Verkiu
čia gal ne į temą, bet ar nėra forume turkiškų serialų aktorių temos? nereikėtų tokios? Gerai.. Pakalbėjau ne į temą, tikiuosi, kad negausiu velnių nuo moderatorės.

čia kaip supratau Mihrimah dukra,tiesa? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Tr. 10 22, 2014 8:50 pm

Per tv1 bent šiuo metu neberodo šio serialo.

Gali turkiškai pažiūrėti scena su Nigar

Nėra tokios temos apie Turkijos aktorius, nes nelabai kas jais domisi šiame forume ir neveta kurt, nebet kažkokias naujienas galima kelt temoje "Naujienos", dėl žmonių, kurie galbūt bent kiek domisi ar galbūt ateityje susidomės labiau Šypsausi

Pirmos dvi nuotraukos panašu, kad Mihrimah dukra, o kitos tikriausiai irgi, nemačiau dar suaugusios dukros, tad pasakyti tiksliai negaliu Šypsausi

Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Pen. 10 24, 2014 2:19 am

Ačiū, kad įkėlei tos serijos ištrauką su Nigar. Šypsausi
Whaeeee. Pasiilgsiu jos. Fainas personažas buvo, bet tai už ką ji pagrobė tą mergaitę? Eilinė psichozė?
Jei kam įdomu Nigar reiškia graži. Šypsausi o Hatice anksti gimusi mergaitė

pagalvojau, kad po šiuo gifu labai tiktų užrašas "o, tos haremo intrigos...."

"Tęęęsk. Mane labai domina tavo nesąmonės"

Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Pen. 10 24, 2014 2:34 am

Iš vienos pusės kerštas Rustem ir Hurrem, nors čia jie nelabai ir prisidėjo, kad dukros daugiau nematė, nes ne jie jos dukrą išsiuntė, o iš kitos pusės laikinas sutrikimas matant vietoj Mihrimah dukros savo.

Patiko šis video, puikiai perteikiantis kelių moterų skaudžias akimirkas hareme Merkiu akį

Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl   Today at 4:29 am

Atgal į viršų Go down

Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Didingasis amžius / Muhteşem Yüzyıl