TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+3
Maria Del Carmen
Angeliukas
Kristina
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 06 05, 2015 4:13 am

Bet serija bus dviguba Šypsausi Kazkaip skeptiskai ziuriu i naujos veikejos pasirodyma.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 06 05, 2015 7:53 pm

Matyt kazka sumaisiau, nuliudau siryt serijos neradusi. Na ka teks dar palaukti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 06 21, 2015 9:10 am

Na ka, ispudziai po sezono premjeros Šypsausi Jei ne nuolatiniai priminimai kad Savi nera, net nebuciau pastebejusi kad jos truksta. Nes man asmeniskai jos visai netruko, jos personazas antram sezone man isvis mazai idomumo inesdavo. Tik kaip ja pasalino man neitin patiko, galejo Alyssa bent kokioj vienoj scenoj nusifilmuoti. O dabar Savi pasirode kaip visiska savanaude, kuri net nesugebejo draugems bent zinutes parasyti. Na gerai, pyksta ant sesers, bet kuo jai drauges nusikalto, kam versti jas nerimauti. Parasyti kokia sms tikrai nera sunku, nes ta atvirute, berods po dvieju savaiciu jei gerai nugirdau, nesiskaito. Kazkaip nepamenu ar ano sezono gale rode kad April issiskyre su Daniel, sitam tai tikrai neminejo, o juk veiksma rode nuo ten kur pabaige Galvoju Dziugu kad Karen neserga ir idomu kaip ten toliau bus su gydytoju ir jo zmona. Nauja veikeja man kolkas kazkokia keista, matyt priprast reikia. Kai kalba, visada atrodo kad ji arba prisigerus, arba kazko pavartojus Juokiuosi Tikiuosi Joss ir Harry ilgai netemps ir greit sueis, patinka man ju pora Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 07 11, 2015 4:41 pm

Sezono siuzetines linijos bent man neidomios - April ir Joss blaskosi tarp keliu vyru, Karen isitrauke i meiles trikampi...Kad Savi net neparase labai keista. Juk galima pagalvot apie kokia nelaime kad nutiko ar ka...O dabar nauja drauge lyg pakeite Joss seseri, jos nebeprisimena.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 08 22, 2015 4:30 pm

O man labai patinka treciasis sezonas. Savanos kazkaip visai netruksta. Naujoji drauge Joss visai man patiko, tik pabaigoje pasirode savanaude kai manau kad pati vyra nuzude ir dar meluoja kad savo kaili issukti apie susitarima su Joss. Karen irgi gaila, nes tapo to trikampio auka ir kaip pradzioje viena mergina vakarelyje sake, ji tik nukentes, taip ir atsitiko. April ir dukros santykiai itempti, su motina taip pat, dabartinis draugas mokyklos direktorius irgi kazkoks nenormalus, va galetu atkreipti demesi i savo kambarioka (vardas uzkrito).
Kiek seriju bus 13ka tikriausiai, tai dar 2 liko. Nors tik 8ta paskutine kol kas maciau.
Gal yra ziniu ar bus 4tas sezonas, as visai noreciau...
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 08 23, 2015 12:05 am

Dar peranksti zinoti ar bus ketvirtas sezonas. Man treciasis irgi patinka, ypac kai prasidejo visas tas reikalas su nuzudymu. Del to ar Calista tikrai nuzude savo vyra esu linkus abejuoti, perlengva butu cia. Bet visko gali but aisku. Bet kuriuo atveju, taip kaip ji pasielge su Joss, tikros drauges nesielgia. Jei galiausiai pasirodys jog ji nekalta, vistiek nenoreciau kad Joss jai atleistu uz tai kad jinai policijai prikalbejo visokiu nesamoniu noredama atsiteisti. April manau galiausiai demesi i kambarioka atkreips, jai jis daug labiau tinka nei tas direktorius Šypsausi Kas del Karen, tai ten labai jau sudetinga situacija, visko dar gali buti. Padiskutuociau apie tai placiau, bet kadangi tu dar paskutiniu seriju nemacius, nenoriu rasyt spoileriu Šypsausi


Paskutinį kartą redagavo Elena, Sk. 09 06, 2015 10:26 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 08 23, 2015 6:08 pm

4 sezono nelabai noreciau, man lygis suprastejes. Manau, kad ne Calista nuzude vyra ir galiausiai jos su Joss susitaikys, o April bus su kambarioku, jie geriau vienas kitam tinka.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 08 23, 2015 10:26 pm

Siaip jei graziai pabaigtu sita sezona, isprende visus reikalus, tai isgyvenciau jei to ketvirto ir nebutu Juokiuosi Bet nemegstu kai serialus palieka kabancius ore, su daugybe klaustuku.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 08 24, 2015 12:28 am

Na taip,toks variantas, kai nieko neisaiskina, pats netinkamiausias. Dabar smalsu suzinoti, kaip baigsis kalejimo drama, man pradeda atrodyti, kad kazkas pakiso abi Calista ir Joss. O ^Karen kazkodel galvoju, kad liks viena.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 08 24, 2015 1:03 am

Man irgi pradeda atrodyt kad kazkas abi pakiso. Bet tas kazkas manau turejo zinoti apie ju plana, kitaip nebutu visko taip gerai suplanaves. Karen jei ir liks viena, manau bent jau vaikeli pasiliks sau. Butu kvaila atiduoti ji moteriai kuri nezinia ar gyvens, kadangi ir vel susirgo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 08 24, 2015 11:23 pm

Dar yra variantas, kad susirgusi zmona numirs ir jie su vyru liks dviese ir augins vaika. ^Bet kokiu atveju nebus gi trise Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 25, 2015 12:39 am

Jo, sita varianta ir as turejau. Siaip ar taip matosi jog su zmona jis labiau is isprocio ir draugiskumo gyvena, nes jei nera Karen, tai zmona net jo netraukia. O va kad butu su Karen, zmonos jam neprireike Juokiuosi Gal ta zmona gyvenimo trise ir neturejo omeny, tiesiog norejo kad jai mirus jie liktu dviese vaiko augint, kitaip tariant pries mirti norejo visus reikalus sutvarkyt Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 27
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 25, 2015 1:50 am

O geras kiek aš praleidau paskutinių dviejų serijų nemačius Juokiuosi Nežinojau, kad Karen nėščia
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 09 06, 2015 10:29 am

Po tokio finalo ketvirtas sezonas yra tiesiog privalomas. Tikrai nenoriu kad serialas pasibaigtu butent taip, su tiek klaustuku ir neuzbaigtu dalyku. Vienintele kuriai gerai baigesi tai April. Labai dziaugiuosi jog ji pagaliau suprato kad myli Marka ir nutare jo ieskoti. Bet jis saunuolis, nutare grizti ir pasakyti April ka jaucia. Labai grazi ju paskutine scena Šypsausi Taip ir maniau kad Miriam mirs. Idomu kaip dabar klostysis viskas tarp Karen ir Alec, ar ji liks viena su vaiku ar jis vis gi nores prisideti. Taip ir jauciau kad zudikas gali but tas vyrukas, siaip ar taip jis tuose namuose viska zinojo. Kokio velnio Joss reikejo ten eiti, idomu kaip dabar jai pavyks issisukti. Tikiuosi viskas gerai susiklostys ir jie su Harry dar gales pasidziaugti savo laime. Taip pat tikiuosi jog Calistai kas nors sutrukdys nusizudyti. Nors ji bjauriai elgesi su Joss, bet tai kad pasiaukojo kad Joss galetu iseiti i laisve jos kalte mano akyse visiskai ispirko. Butu labai jos gaila, siaip ar taip ji irgi aplinkybiu auka. O ir personazas jos savotisko sarmo turi, as jau pripratau prie jos sitam seriale.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 09 05, 2016 11:47 pm

Sia savaite turetu buti finalas. Gan neispudingas sezonas, idomesne siuzeto buvo tik aukle, apsimetusi Karen internete. Smalsu, bus 5 sezonas?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: KITI JAV SERIALAI :: NERODYTI :: Mistresses-
Pereiti į: