TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Chat'as

Go down 
+9
Maria Del Carmen
Milka
VikViku
Gabi
Elena
Bianca
Dinute*
Angeliukas
Demi
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutoriusPranešimas
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyTr. 01 13, 2016 8:56 pm

Labas, ir aš ir aš labai noriu pagirti tiek avatarą, tiek parašą nuostabūs jie man Ploju

Bent jau mano metai prasidėjo labai darbingai - sesija, o kaip jūsų?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 01 14, 2016 12:22 am

dėkui labai Šypsausi

man gerai viskas. kaip jums? žiema už lango džiugina, buvau sniego pasiilgus Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyKv. 01 14, 2016 2:47 am

...


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Pir. 01 23, 2017 10:24 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 12:27 am

Elena, laaaaaaaaaaaaaaaaaabas Širdis Dovanoju gėles Dovanoju gėles Dovanoju gėles Dovanoju gėles Dovanoju gėles Dovanoju gėles Dovanoju gėles Dovanoju gėles  
kaip smagu,kad grįžai Dovanoju gėles Dovanoju gėles Dovanoju gėles kaip pradžiuginai, taip gera pasidarė Šypsausi Ploju
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 12:41 am

Labas Šypsausi Nesakyciau kad grizau, tiesiog uzsukau kaip visada paziureti nauju atsakymu temose kurias seku ir pamaciau kad noveliu nieks jums neperkelia. Siaip jei kazkokiu klausimu turi kas, galit klausti cia arba gandu temoje, visada atsakysiu. Bet noveliu ir aktoriu temose lankytis laiko neturiu, tai ten diskutuot nediskutuosiu. Smagu matyti kad kazkas pasiilgo Bučkis
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 2:55 am

Kaip malonu, kad pasirodei Šypsausi
Be tavęs gandų temą mirusi, dar prieš kelias dienas pagalvojau, kad kaip gaila kad tavęs nėra o daugiau niekas apie tai nieko neparašo, jau galvojau tau i FB rašyt dėl to, bet vis pagalvoju ką aš ten tave trugdysiu. Jei nesunku ir savo nuomone savo žiūrimų telenovelių temose parašyk, įdomi tavo nuomonė apie Senora Acero 2 finalą ir visą 2 sezoną, taip pat Bajo el mismo cielo. Iš naujų telenovelių ką nors žiūri.
Sorry, kad užsipuoliau su klausimais taip tave, bet kažkaip labai pasiilgau tavo žinučių forume. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 3:15 am

Kazkaip noveliu temose diskutuot nelabai norisi, nes tektu daug neperskaitytu zinuciu perverst Juokiuosi Finalas ir antras sezonas patiko, bet jau tikrai norejosi kad viskas pasibaigtu ir nebutu dar ir trecio sezono, kazkaip pabodo ta pati tematika. O kadangi Litzy veikejos neuzmuse, teks vis gi ir trecia sezona ziuret kaip sios aktores fanei Juokiuosi Dziaugiuosi kad pagaliau uzmuse Teca, niekad man jo personazas nepatiko. Tik gaila kad tuo paciu ir Alfredo nuzude, jis ir taip vargsas daug visko patyre ir buvo nusipelnes pagaliau ramiai gyventi su savo dukra. Bajo el mismo cielo mane tikrai nustebino, nemaniau kad bus net tokia gera telenovele. Nekantriai laukiu finalines serijos, idomu ar ivykdys mirties bausme Rodrigui. Dar ziuriu Quien es quien ir La querida del Centauro, per tv planuoju ziureti Pasion y poder. Kaip jau sakiau, jei kazkokiu klausimu kila, gali klaust gandu ar sitoje temoje, nes i sitas visada uzsuku Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 3:55 am

Aš irgi apsidžiaugiau, kad pasirodei, Elena Šypsausi Beje, o kokiame užsienio forume lankaisi?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 4:03 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Bet cia reikia uzsiregistruoti, kad butu galima skaityti. Cia galima sakyti naujas Univision forumas, nes kai tas buvo uzdarytas, visi forumieciai persikele i laikina, o dabar i sita.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_replyAntr. 01 26, 2016 6:33 pm

Smagu, kad kart nuo karto pasirodai Elena Šypsausi visada trūksta narių, kurios taip ilgai buvo kartu
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Chat'as - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat'as   Chat'as - Page 11 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Chat'as
Atgal į viršų 
Puslapis 1111Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: POKALBIAI-
Pereiti į: