TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replyAntr. 08 20, 2013 4:52 am

Ačiū Elena Šypsausi Na va reiškias gerai sukūriau, jeigu pavyko net ir nemėgiamą tavo porą pavaizduot teigiamai Juokiuosi O dainą aš ir ne per seniausiai atradau. Smagu, kad ir tau ji patiko Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replyAntr. 08 20, 2013 10:02 pm

Kaip tik užvakar pagalvojau, kad nebekuri video ir šia tau ir gavom video Juokiuosi nors poros nežinau, nes nežiūrėjau šio projekto, bet video tikrai patiko, smagi muzika ir puikiai sudėti vaizdai labai patiko. Šaunuolė Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replyTr. 08 21, 2013 10:50 pm

Ačiū Kristina Šypsausi Na ką baigiasi vasara, baigiasi ir mano video, nes nebeturėsiu tiek laiko kiek užtrunka juos sukurt. Nebent iš dabartinių porų kas nors labai užkabins ir neištversiu nesukūrus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replyPen. 08 23, 2013 3:58 pm

Lauksim naujų video, kad ir kiek užtruktų Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replySk. 09 29, 2013 6:32 am

Na va kaip ir sakiau neištvėriau nesukūrus apie Kike ir Clara Juokiuosi Apie šią porą tiesiog neįmanoma nesukurt video, tuo labiau, kad šiuo metu ji mano mėgstamiausia pora Širdis  Be galo patinka jų aistringi, juokingi ir neįpareigojantys santykiai.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replySk. 09 29, 2013 6:40 am

Kaip gerai kad neistverei Juokiuosi Jau buvau pasiilgus tavo video. Man sita porele irgi labai patinka, gaila kad dabar nelabai ju sceneliu buna. Todel buvo labai smagu jas prisiminti paziurejus tavo video, kuris kaip visada yra puikus Įsimylėjau Ir visada tokias geras dainas parenki, sita man irgi labai patiko Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replySk. 09 29, 2013 9:20 pm

Ačiū Elena Šypsausi Kaip smagu, kad jau pasiilgai mano video Juokiuosi Kadangi jų santykiai tikrai atitinka žodį "Alocate" tai šita Alexis ir Fido daina tokia kokios ir norėjau, pavaizduojant jų porą. Gaila, kad dabar jų pora jau kuris laikas nerodoma, bet tikiuos, kad vėliau vėl bus galima žavėtis jų audringais santykiais ;DD
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 09 30, 2013 2:07 am

Video tikrai nuostabus, ši pora tikrai audringa, jų scenų tikrai trūksta. Puikiai padirbėda, šaunuolė Ploju daina super tinka
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 09 30, 2013 3:25 am

Ačiū Kristina smagu, kad taip patiko, miela skaityti gražius komentarus Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replyŠt. 10 26, 2013 10:14 pm

Santa Diabla

Gabi kūryba - Page 6 28beij5                   Gabi kūryba - Page 6 33msvnm

Beje pradėjau kurti Santos ir Humberto video. Tarp šios poros man jaučiasi didesnė chemija nei tarp jos ir Santiago ir istorija daug įdomesnė. Aišku šis video bus kitoks nei iki šiol sukurti, bet man jis jau dabar patinka Juokiuosi Pradžią jau sukūriau, bet nežinau kada baigsiu nes dar laukiu kas toliau vyks tarp Santos ir Humberto.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replySk. 10 27, 2013 3:39 pm

Kaip smagu, kad kuri Santos ir Humberto video, nes tiesą pasakius man tarp šios poros irgi jaučiasi didesnė chemija nei tarp Santos ir Santiago Šypsausi laukiu nesulaukiu video, o gif'ai puikūs Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replySk. 11 10, 2013 3:32 am

Kaip ir žadėjau Santa ir Humberto Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replySk. 11 10, 2013 4:46 am

labai grazus video, is tikruju jauciasi tarp ju didziausia chemija tarp visu Santos vyru ;D noreciau kad ji su juo liktu ;] nes Santiagas man per daug lekstas.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replySk. 11 10, 2013 5:02 am

Ačiū Anahi Šypsausi Smagu, kad patiko mano video Merkiu akį Visiškai tau pritariu aš ir norėčiau, kad ji išsirinktų Humberto nors jis ir telenovelės blogietis ;D
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_replyPir. 11 11, 2013 3:25 am

Kaip ir Jūs norėčiau, kad Santa liktų su Humberto, jų istorija tikrai įdomiausia ir chemija tikrai kur kas didesnė bent man jaučiasi Šypsausi video ir muzika puikiai priderinta, kaip visad tobulas darbukas. Šaunuolė, jau pasiilgus buvau tavo video Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 6 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 620Pereiti prie : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: