TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 07 19, 2013 7:11 pm

TOBULA, va čia tai video, galas išvis toks superinis Juokiuosi peržiūrėjau video net kelis kartus ir vis norisi pažiūrėt dar kartelį. Ši pora tikrai buvo su didelė chemija, gaila, kad istorija baigė tragiškai Nervinuosi turi jau planų ką kursi po La Patronos poros?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Demi
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Demi


Miestas : -
Parašė : 140
Prisijungė : 2013-07-06

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 07 19, 2013 7:17 pm

Man irgi video atrodo tobulas, nors serialo neteko matyti, bet vistiek, matėsi iš video, kad tarp poros didžiulė chemija:)
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 07 19, 2013 10:56 pm

Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū, kad šį video pavadinot tobulu Dovanoju gėles Man tai didžiulis įvertinimas Šypsausi Po La Patronos dar nežinau, ką kursiu. Turiu vieną dainą pagal kurią noriu sukurt, bet nerandu poros kuri jai tiktų. Gal iš naujų telenovelų ką nors atrasiu.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replySk. 07 21, 2013 7:05 am

Pabaigiau Lucho ir Irene video. Man asmeniškai jis labai nuotaikingas, kokia ir buvo ši pora ;D Linkiu, kad ir jums jis atneštų gerą nuotaiką Šypsausi Smagaus žiūrėjimo, lauksiu įvertinimų Kietai šypsausi 



P.S. Jis pirmas mano video padarytas kaip plačiaekranis, todėl per youtube jį galima žiūrėt per visą ekraną.
Atgal į viršų Go down
Demi
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Demi


Miestas : -
Parašė : 140
Prisijungė : 2013-07-06

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replySk. 07 21, 2013 7:44 am

nuostabus video<3333333
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replySk. 07 21, 2013 8:12 am

Video kaip visada gavosi nuostabus Įsimylėjau Tu puikiai moki parinkti scenas ir muzika. Telenovele tik neseniai pasibaige, o as jau pasiilgau duende ir duraznito, tokie jie mieli buvo Šypsausi Gaila dabar ziurimuose telenovelese kolkas neradau poreles kuri man taip patiktu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replySk. 07 21, 2013 7:40 pm

Labai, labai jums ačiū už tokius gražius ir įkvepiančius komentarus Dovanoju širdį Pati kurdama ir stengiuosi tobulėti, kad video būtų kokybiškesins, ryškesnis ir pan. Ši pora tikrai buvo išskirtinė, aš jų ilgiuosi taip pat. Lucho ir Irene pati mylimiausia mano La patronos pora Širdis Galėjo su jais būt ir daugiau scenų, nes visos jos begalo mielos ir nuotaikingos;D
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 07 22, 2013 4:00 pm

Video tikrai kaip visad gavosi superinis, tikrai liux Puiku nors poros nemačiau, bet matosi, kad jų scenos tikrai nebuvo nuobodžios Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 07 22, 2013 5:16 pm

Ačiū, smagu, kad ir šis video patiko Šypsausi Su Irene ir Lucho tikrai nebuvo nuobodu ;D Jie abu puikūs personažai, ypač Lucho, kuris linksmiausias ir mieliausias aferistas kiek man teko matyti Įsimylėjau 
Dabar mano naujas iššūkis ATM ir dvi poros Julian ir Eva, bei Tatiana ir Benjamin. Nervuoja tik kad ne visas serijų dalis randu.
Pripratau prie video kūrimo ir nebegaliu be to, sukūrus vieną noriu jau kurt kitą, čia man jau kaip kokia priklausomybė Juokiuosi Tuoj jau ir porų pritruks Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 07 22, 2013 5:59 pm

Xa gerai gerai nauji video dar daugiau smagaus žiūrėjimo Juokiuosi tuoj imsim kolektyviai padėt sugalvot ką toliau kurt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 07 22, 2013 6:45 pm

Ko gero Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 07 22, 2013 9:02 pm

O mums greit taps priklausomybe juos ziuret Juokiuosi As jau nekantriai laukiu nauju darbu Šypsausi Kas del poru, kai neturesi minciu, mes butinai duosim kokiu variantu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 07 22, 2013 10:04 pm

Čia geras pastebėjimas, kad mes tapsim priklausomos nuo žiūrėjimo Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 07 22, 2013 10:12 pm

Tai gerai, kad tapsit priklausomos JuokiuosiŽinosiu, kad tikrai verta kurti Kietai šypsausi O jei nesugalvosiu ką, tuomet kreipsiuos į jus ;D
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 07 22, 2013 10:14 pm

Būtinai, mes mielai padėsim su mintim Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 420Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: