TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyŠt. 08 08, 2015 2:54 am

Ačiū, Anahi Dovanoju gėles Smagu, kad tau šis video patiko. Man kiekvienas gražus komentaras sukelia geras emocijas ir pradžiugina Šypsausi Išties jų istorija neeilinė, ko gero žiūrint jų istoriją antrą kart daug kas atrodytų kitaip. Kuriant šį video man išties buvo smagu prisiminti visas jų scenas, kaip kurias teko peržiūrėti daugybę kartų Juokiuosi bet vertėjo, nes pavyko viską perteikti taip kaip ir norėjau.
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 25
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyŠt. 08 08, 2015 3:25 am

Šaunu šaunu!! Šypsausi Labai gražiai, taip planuotai viskas sudėliota, taip smagu buvo prisiminti senąsias scenas su jais, nes jau buvau pamiršus, kad jie irgi mėgo savotiškai kits kitą ir telenoveles pradžioje Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyŠt. 08 08, 2015 4:17 am

Ačiū Milka Dovanoju gėles Labai malonu perskaityti tiek gražių komentarų. Džiaugiuosi, kad prisijungei prie mano kūrybą komentuojančių žmonių Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyPen. 08 14, 2015 9:36 pm

Nuostabus video. Ne sekundei neatitraukiau demesio, tiesiog prikauste ir net nepajutau kaip paspaudziau mygtuka repeat Juokiuosi
Dar karta pakartosiu, kad nuostabiai sugebi perteikti svarbiausius poros faktus, ivykius, muzika labai tiko siai porai. Nezinau ar cia todel kad i pabaiga telenoveles si pora tapo mano favourite bet tiesiog viskas taip grazu ir nuostabu.
Dar karta pakartosiu, kad turi talenta tam ( turiu omeny kurima video) ir niekada nesustok.
Ir lauksim naujo tavo video. Merkiu akį
Aciu uz geru emociju doze, siuo metu man to labai reikia Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyŠt. 08 15, 2015 6:25 pm

Labai tau ačiū, Dinute Apkabinu Malonu žinoti, kad mano video tau taip patiko, kad prikaustė nuo pirmos iki paskutinės minutės ir net panorai jį pažiūrėt dar kartą. Džiaugiuosi, kad jis tau sukėlė geras emocijas ir praskaidrino nuotaiką. Man tai didžiulis įvertinimas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyŠt. 08 22, 2015 8:44 pm

Kokio kito tavo video galime laukti ir tiketis? Šypsausi Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replySk. 08 23, 2015 5:51 pm

Oj nežinau greitu laiku nieko neplanuoju. Anksčiau galvojau Aurelio ir Monicos video iš antro sezono sukurt, bet kažkaip praėjo noras. Gal kai peržiūrėsiu visus tris, sukursiu apie juos bendrą video iš visų sezonų. Bus matyt, jei bus laiko ir noro.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyKv. 09 24, 2015 10:17 pm

Na taip gavos, kad sukūriau su kita pora iš El Señor de los Cielos, kurie palaikė įdomumą 2 sezono gale ir visame trečiame. Taigi šiandien čia įkeliu Rutila ir Chema, lauksiu jūsų nuomonės apie šį naujausią mano darbelį Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyPen. 09 25, 2015 12:58 am

Sitos poros scenu maciau nedaug, bet ka maciau man patiko Šypsausi Buvo smagu pamatyti daugiau ju scenu tavo video. O video gavosi puikus Įsimylėjau Ir vel tobulai parinkta daina, paskutine scena super. Man labai patinka kai idedi tokias scenas pradzioj ir gale, kurios dar geriau parodo poros istorija.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyPen. 09 25, 2015 2:53 am

Tiesiog tobulai parinkta daina, dainos zodziai su veiksmu video. Sis video idealiai pavaizdavimo sia pora. Pradzia ir pabaiga video tiesiog tobulos. Man netgi atrodo kad tu su kiekvienu video tiesiog tobuleti, tad nesustok to daryti ir toliau Merkiu akį Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyPen. 09 25, 2015 4:24 am

Ačiū už jūsų gražius komentarus Dovanoju gėles Kaip visada malonu juos perskaityti Šypsausi Elena, smagu, kad mano video pamatei daugiau scenų su Rutila ir Chema. Pora tikrai turi tai kas užkabina Įsimylėjau Džiaugiuos, kad jums šis video patiko. Šį kart daina buvo tikrai labai jiems tinkanti, kai gimė mintis kažką sukurt su Rutila ir Chema ilgai masčiau kokią dainą pasirinkt ir tik ši man pasirodė atitinkanti jų istoriją. Nors pradžioj su ja nebuvo taip lengva kaip dabar atrodo žiūrint Juokiuosi Teko pasukt galvą nuo ko pradėt ir ne vieną syk keisti esančias scenas. Dinute, labai smagu, kad manai jog su kiekvienu video vis labiau tobulėju. Iš tiesų kurdama vis labiau ieškau priekabių Juokiuosi Kaip ir vakar galutinį variantą, kurį jau ruošiaus kelt į youtube, vėl peržiūrėjus teko dar ne kart taisyt. Šitie galutiniai taisymai labiausiai atsibosta Juokiuosi
Dėl tų pradžios ir pabaigos scenų tai man labai patinka pritaikyt kokį fragmentą su pora ir panaudot jį savo video. Bet šiaip kuo ilgesnė scena vis labiau rizikuoju, kad neužblokuotų Telemundo. Kaip padarė su mano Reina del Sur Oleg ir Teresos video, jau pusė metų kaip nieks jo negali matyt. Galvoju gal nukirpt jų pokalbį ir įkelt iš naujo, nes labai abejoju, kad kada atblokuos.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyPen. 09 25, 2015 4:48 am

Nesuprantu kam jie viska blokuoja. Tokie video kaip tik daro reklama ju telenovelems. I youtube gali idet be tos scenos, bet kad originala butu galima irgi paziuret, gali idet i koki dailymotion, ten manau neblokuoja taip aktyviai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyPen. 09 25, 2015 5:11 am

Aš ir nesuprantu, kad ir dabar šį video jau Telemundo dėl galutinės scenos užblokavo kaip kuriose šalyse. Gerai, kad tos šalys pagrinde Afrikoj Juokiuosi tai nelabai kreipiu dėmesį kol rimčiau neužblokuoja. Gerai, kad bent su dainom dabar lengviau. Teisių savininkai nustato, kad pajamas gauna jie ir leidžia naudot toliau, tik Vokietijoj kartais uždraudžia.
Taip ir teks padaryt su Teresos ir Oleg video. Įdėsiu jį į dailymotion ir čia įkelsiu per naują, kad būtų galima lengviau rast. O youtube nukirpsiu pabaigą, nes dabar vis tiek tik aš vienintelė galiu jį matyt.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyPen. 09 25, 2015 5:20 am

Kas del blokavimo salyse, tai cia nieko baisaus. Dauguma nauduoja Youtube unblocker ar panasias programas ir ziuri viska be problemu. Bet kai uzblokuoja del copyrights, tada jau ka nori daryk, nepaziuresi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_replyPen. 09 25, 2015 4:40 pm

Video nuostabus. Serialo nežiūriu, bet kiek mačiau šio projekto porų video ištraukų šita pora mane labiausiai sudomino. Net nuo video jaučiu tarp jų vyraujančia chemija. Vien dėl šios poros galėčiau susigundyti kada pažiūrėti serialą kai visai neturėčiau ką žiūrėt. Išties daina parinkta šauniai, o kiekviena scena puikiai priderinta prie jos. Dar vienas puikus darbas, šaunuolė Ploju
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 15 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 1520Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: