TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gabi kūryba

Go down 
+7
Dinute*
Arely
Kristina
Gabi
Anahi
Maria Del Carmen
Demi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 11 14, 2014 5:26 am

Ok, nesvarbu kada lauksiu tavo nuomonės apie šį mano video Šypsausi Suprantu kad nenori susigadint įdomumo, tuo labiau, kad per tv3 dauguma jų scenų dar tik laukia. Aš nors peržiūrėjau vien tik jų scenas, bet taip pat planuoju toliau per tv3 žiūrėt visą telenovelę.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 11 15, 2014 3:54 am

Kaip šaunu sulaukti dar kartelį naujo tavo darbo. Pora tikrai su aistra ir cinkeliu pasirodė, video puikiai perteikė poros pakilimus ir kritimus, daina taip pat šauni. Smagiai ir su įdomumu susižiūrėjo visas darbelis Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPir. 11 17, 2014 4:47 am

Ačiū Kristina, smagu, kad tau šis video patiko ir, kad džiaugiesi jog sukūriau naują darbą. Ko gero vėl greit sulauksi, nes jei turėsiu laiko tikrai sukursiu dar vieną video su Acacia ir Esteban ir dar tolimoj ateity laukia Estefania ir Victor. Nors tas laikas dažniausiai yra mano miego kaina, kaip šį kart teko nemažai jo prarast Juokiuosi Bet nesvarbu kiek laiko tai užtrunka. Kai kuriu vienas tikslas - gerai sukurti, kad tai perteiktų mano idėją, patiktų man ir kitiems kas jį pažiūrės Šypsausi Na ir aišku po to labai smagu sulaukt gražių komentarų ;D
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPir. 11 17, 2014 6:16 pm

O kaip šaunu bus sulaukti dar daugiau tavo darbų. Su nekantrumu jų laukiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPir. 11 17, 2014 8:25 pm

Superinis video, ziurejau ir kaifavau, jei dar viena sukursi sios poros su malonumu perziuresiu. Man is sio video daugiau aistra negu meile atrodo, bet tik perziurejus visa telenovele galima bus tvirtai nuspresti, nes as tik iki dabar esu is anksciau perziurejus ir 3sav paskutiniu seriju, idomiausiais viduriukas dar laukia.
Elenai, pagarba, kad neziuri, i prieki as tai nesusivaldau ir pasiziuriu.

Labai lauksiu Estefanios ir Victoro video is Reina de Corazones Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyAntr. 11 18, 2014 1:58 pm

Ačiū Dinute, smagu kad ir tau šis video patiko Šypsausi Kitame video su Acacia ir Esteban bus daugiau romantikos, kai turėsiu laiko pradėsiu kurti. Nes aš taip dabar užsikabinus ant jų poros, kad niekaip neišeina man jie iš galvos Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 12 12, 2014 3:27 am

Kaip ir žadėjau antrasis mano Acacios ir Esteban video. Lauksiu jūsų komentarų Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 12 12, 2014 4:52 am

Nuostabus darbukas, kaip visada likau maloniai nustebinta. Šauniai padirbėjai su dainos parinkimu ir paros scenomis. Buvo smagu išvysti dar vieną video su šia pora Šypsausi lauksim daugiau tavo kūrybos ;]
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 12 12, 2014 11:25 pm

Ačiū Kristina Apkabinu Smagu skaityt gražius tavo komentarus ir apie šį video Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyAntr. 12 16, 2014 5:41 pm

Nuostabus video. Labai gerai parinkta daina, net gi dainos zodziai vaizdo veiksma atitinka Šypsausi Merkiu akį Saunuole, kad toki nuostabu video sukurei Merkiu akį Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyTr. 12 17, 2014 12:53 am

Labai ačiū Dinute Dovanoju gėles Smagu, kad ir šis video tau patiko. Taip malonu perskaityt tavo komentarus, kiekvienas gražus komentaras man pats didžiausias įvertinimas Šypsausi
Išgirdus šią Luis Fonsi dainą supratau, kad ji tobulai tinka Acacios ir Esteban porai. O pradėjus kurti radau ne vieną sceną, kuri atitiktų dainos žodžius, todėl teko ilgokai pamąstyti kas tiks šiam video. Be to norėjau parodyti ir kuo daugiau jų santykių iš romantiškos pusės. Šiaip su šia pora galėčiau kurti ir kurti ir dainų dar rasčiau ne vieną Juokiuosi Bet pakolkas užtenka, nenoriu kartotis, nes bent dabar pavyko to išvengti abiejuose video nėra nė vienos vienodos scenos. Nes žiūrint tą patį darosi nuobodu. Taigi šia pora mėgausiuos per tv 3 play, o kūrimo procese jau laukia ilgas darbelis su Estefania ir Victor.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyTr. 12 17, 2014 1:48 am

Lengva vertinti kai video ir parinktos dainos būna puikiai pritinkančios, šaunuolė. O kaip smagu, jau laukiu su nekantrumu video su Estefania ir Victor Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 01 30, 2015 12:53 am

Tikriausiai ilgiausiai kurtas mano darbelis. Dėl techninių problemų apkeliavęs net kelis kompiuteris, bet pagaliau išvydęs dienos šviesą - Estefania ir Victor video ;D
Pateikiu jį jūsų įvertinimui Kietai šypsausi Smagaus žiūrėjimo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 01 30, 2015 1:51 am

labai patiko video su Acacia ir Estebanu .... tikrai super labai graziai pateikta Įsimylėjau
Estefanios ir Victor video ir labai patiko tikrai moki parinkti momentus...
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 01 30, 2015 2:11 am

Dar vienas nuostabus video Įsimylėjau Puikiai sugebejai perteikti ta ju aistra, jauciasi ir meile ir neapykanta, zodziu viskas kas juos telenoveleje siejo Šypsausi O ir daina kaip visad nuostabiai pritaikyta. Saunuole, puikiai padirbeta Dovanoju gėles
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Gabi kūryba - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabi kūryba   Gabi kūryba - Page 10 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gabi kūryba
Atgal į viršų 
Puslapis 1020Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Anahi kuryba
» Maites kūryba
» Gabi ar Pilar?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KŪRYBINGOS SIELOS :: GRAFIKOS IR VIDEO KŪRĖJAI-
Pereiti į: