TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
Rūtelė
Anahi
polyanna
Kristina
Gabi
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 10 20, 2013 3:09 am

Pabaiga grazi, bet jau taip sugrusta viskas, labai jauciasi kad daug kas iskirpta. Kai kurie ivykiai lyg is giedro dangaus gavosi, daug kas nedarodyta ir neuzbaigta. Bet ko noret jei telenovele tik siandien oficialiai filmuot baige. Smagu kad Gema liko su Gerardo, tik gaila kad ju istorijos neparode. Jauciu visai idomu ten turejo buti. Ir Mireyos su Tomas gaila kad taip mazai rode, as jau visa menesi laukiau kad kas daugiau su jais butu, o cia tik pora epizodu. Baisiai nuvyle mane Telemundo, nejau negalima buvo tris savaites pakentet ir parodyt iki galo. Juk Marido en alquiler niekur nepabegs, naujos noveles dar neturi. Ir reitingai buvo tokie pat kaip Pasion prohibida, bet tos tai kazkodel nenutrauke. Tikiuosi Santos diablos toks pat likimas neistiks, nes reitingai ju tai vos ne identiski.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 10 20, 2013 5:54 pm

Pritariu Elenai, ir aš nusivyliau Telemundo.

Kai žinant, kad taip nutraukta, tai dar visai nieko ir pabaiga. Kad Ignacijos sveikimo ir visko, kas su ja susiję nerodė, tai ti padėkot Dievui reikia Juokiuosi Bet gaila Mireyos su Tomu, o po to su Netu istorijos, dar kažkas turėjo atsitikt, kad tokia gerutė patapo, Isabel su Jose Manuel kaip iš dangaus paimta išvis. Gemos karjeros klube gaila neparodė, po to jos istorijos su Gerardu. Neparodė, koks likimas Angeliui, nors turbūt aišku, kad patapo geručiu, bet vis tiek. O kas keisčiausia man tai kad Mireyos tėvo net gale nebuvo bent vienam epizodui, galėjo gi iš anskto nufilmuot, nu va, laimingas aš, kad va tu pagerėjai ir viskas būtų užtekę, o tai dabar kaip miręs jis, lyg išvis nebūtų...
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 10 22, 2013 5:56 am

Pažiūrėjau ir aš iš smalsumo paskutinę seriją Juokiuosi Tai iškilo vienas klausimas ar tik paskutinėj serijoj iškirpta ta dalis kur neparodė ar jau ir ankstesnėse serijose kažkas buvo iškirpta?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 10 22, 2013 6:13 am

Paskutines dvi serijos manau labiausiai jauciasi kad iskirpta, nes per jas buvo prasukinejamas laikas po 6 menesius. Vienintelis dalykas ko tikrai negaila, tai visu iskirptu scenu su Ignacija. Del manes galejo ir dar daugiau iskirpti. Vienas beviltiskiausiu personazu kokius esu macius telenovelese Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 02 11, 2014 2:41 pm

Pagaliau pabaigiau ziureti sia telenovele  Juokiuosi Nors po tarpo buvo like tik 27 serijos bet jos gana idomiai susiziurejo  Juokiuosi I pabaiga tai is viso veiksmas labai greitai ejosi, tikrai jautesi tas prasukimas. Juokiuosi Is tikruju tai gal ir gerai, kad taip nutrauke, nes jei butu taip istempe iki kokiu 150seriju tai nuobodu butu buve ziureti.
Labiausiai patiko Gemos personazas, Lupitos ir Rubeno pora, nors kartais nervavo ju susipykimai del nieko. Nepatiko nervino Tomo ir Mirejos neapsakomas noras Pedra ir Ignasija isskirti, tiesiog apsesti to buvo. Estrela irgi apsesta Tomo buvo kad jam pasipriesinti negalejo ir soko pagal jo dudele. Is pradziu norejau kad Isabela ir Jose Manuelis butu pora, bet jis iki ausu Ignasija isimyles nors ir supranta atrodo, kad be atsako, bet vistiek mato tik Ignasija.
Pabaigoje Estrela isprotejo, kazkaip gaila pasidare jos bet nusipelne uz toki elgesi. Mirejos toks staigus pagerejimas, man keistas pasirode, nemanau, kad tie ivykiai buvo tokie sukreciantys kad taip staigiai is apsestos i gerute taptu. Vestuves irgi kazkokios keistos, isviso paskutiniu minuciu ivykiu prasukimas keistas, aisku grazu bet kazkaip keista.
Reziume - nesigailiu kad visgi prisiverciau pabaigti sia telenovele.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: DAMA Y OBRERO-
Pereiti į: