TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
christine8865
Bianca
edvis
Kristina
Dinute*
Rūtelė
Fallen_Angel
Gabi
Demi
Anahi
14 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replyKv. 10 31, 2013 4:40 pm

Pagaliau Ivan išėjo į laisvę, tikiuosi, kad atgaus formą ir nesivaidens daugiau Victorija, Humberto ir t.t. Juokiuosi kas dar patiko, kad Lisette ir Arturo pasipriešino Hortenciai ir išėjo galiausiai iš jos namų, tikiuosi, kad jiems pavyks rasti pastogę ir darbą bei neteks pareit vėl atgal maldaujant, kad priimtų. Tikiuosi, kad Mara padės jiems ir naujasis jos vaikinas neįkalbės ją trauktis Juokiuosi Įdomu ar Santa stos prieš kameras dabar kai ją atsekė Santiago. Willy net po daug metų nelaisvės neprarado savo manieros koketuot su visom moterim Juokiuosi Ines baigia visiems galvas su Willy išūžti, bet tik, kad niekas nesupranta ko ji užsivedė Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 4:02 am

Stebina, kaip serialo kurejai sugebejo sukurt tokia priespriesa tarp Willy Santos prisiminimuose pirmose serijose ir koks jis yra is tikruju moteru viliotojas. ir kai pagalvoji, neretai taip buna ir gyvenime, kad moteris savo mylima zmogu mato kaip ideala. Nemalonus butu posukis, jei Santa griztu pas ji, bet butu pateisinama, nes neizno tiesos dar.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 4:04 am

Tiesa ji zino, nors ir ne visa. Tik ji ta tiesa nenori tiketi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 5:56 pm

Labai tikiuosi, kad Ivan suras kūrėjai kitą mergina, nes Victoria visom prasmėm mane erzina, o per ją ir Ivan nuvažiavo stogas. Ivan reikia kitos merginos, o ne tokios kaip Victoria. Kur kas labiau Daniela jam į poras tiktų. Kas dar erzina, kad Lisette be kovos jau pasidavė ir grįžo pas Hortencia. Višta tikra, nejaugi neturi rankų ir kojų ir negali eiti darbo surasti kol Arturo atgaus formą. Pakratyt ją norisi, nelabai tas vaikas jai ir rūpi, kad su tokiom sąlygom sutinka pareit pas ją Netekau žado matosi iškart, kad darbo nelabai ragavus ir geriau sutiks gyvent pas Hortencia nei dirbti. Šituose vietuose iškart norisi prasukt, nes kantrybės neužtenka Juokiuosi Arturas bent išdidumo turi.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 9:54 pm

Sitas Lisette poelgis sunaikino bet kokias simpatijas kurias jai buvau pradejusi jausti. As jau maniau kad ji sugeba pakovot uz save ir savo seima, o cia se tau. Arturo sitoj situacijoj man daug labiau patiko, pagaliau kazkoki charakteri parode. Kas del Victorijos, tai jei Patricio ja nudetu, man gaila nebutu Juokiuosi Gaila kad Ivan ir Daniela yra gimines, kitaip tikrai buciau uz tai kad jis su ja susieitu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 11:28 pm

Man lygiai tas pat, buvau pradėjus Lisette tikrai mėgti, bet šitai mane labai nuvylė ir tikrai nejaučiu dabar jai tokių stiprių simaptijų nei seniau. Turėtų labai pasistengt, kad vėl pradėčiau ją mėgti Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi Arturo tikrai vertas aplodismentų, kad pagaliau parodė savo charakterį ir nepasuko lengviausiu keliu, tikiuosi, kad greit atgaus formą ir sugebės atsistot pilnai ant savo kojų ir parodyt, kad jis pilnavetis vyras ir gali eiti savo keliu be mamos pagalbos. Vat vat tikrai gaila, kad giminės, tad belieka tikėtis, kad visgi Ivan ras kitą merginą, o Victoria jeigu ir liks gyva nutols ir labai nuo jo gyvenimo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 11:39 pm

Ivan gal visai tiktu Lucy. Ji tokia plepute ir linksma, manau galetu padeti pamirst ta vista Victoria Juokiuosi Siaip ar taip jos santykiuose su Pancho as jokios ateities nematau.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 11:44 pm

Lucy tikrai jam labai tiktų. Savo aktymu ir plepumu užimtų Ivan ir jam net nebūtų kada galvot apie Victoria Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replyPir. 11 04, 2013 3:45 am

Lisete ir mane nuvylė.. Juokiuosi Jau galvojau, kad normali, kur tau.. Na, aišku, Viktorijos durnumui nėr lygių Juokiuosi Ivanas jrgi durnas.. Willy tai irgi jau toks mačo, kad baisu Juokiuosi Humberto man dar labai gaila, labai jį mėgstu, o Santa, manau, persistengė Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replyAntr. 11 05, 2013 6:50 pm

Kalbant apie Lisette, nejauciau jai simpatiju nui pirmu seriju. Toks tipazas, kuriai rupi tik pinigai.
O vat del Ivano ir Victorios, tai cia nesamoningiausia serialo pora ever, visai jie man nesiziuri - ne tik del nerealaus amziaus skirtumo.
Kas man labai idomu siame seriale, kad Humberto turi tikru jausmu Santai, is dalies tarp ju galetu issivystyt idomesnis romanas nei su Santiago;)
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replyTr. 11 13, 2013 6:18 am

Pancho irgi koks negali tikrai žmonai pasakyt, kad Willy gyvas, Santiago tai iš karto pasakė. Nervuoja mane noriu, kad greičiau Santa sužinotų apie Willy ir jo niekšybes.  O dabar tirs neaišku kiek laiko.
Atgal į viršų Go down
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 4:25 am

Pasirodo, kad yra dar viena Cano atžala. Manau, kad jos vaidmenį atliks kažkokio aktoriaus žmona (nepamenu) Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 4:36 am

Turi omeny mirusia Santiago sese dvyne? Maki Soler turi kazkokia blogiete cia vaidinti.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 3:24 pm

KazinHumbertui stogas nepavaziuos, kazkaip man tokia mintis kilo, o beto jis jau labai apsestas Santos Juokiuosi 
Vargse Barbara vel iklimpo kur nereikia del savo potraukio vyrams Juokiuosi

Kaip manot su kuo bus Santa telenoveles finale, Santiagu, humbertu ar Willy?Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 3:43 pm

Klausykit o kas ten per diskai kur George atsidare dezutese? Nustebau Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 16 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 1630Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: SANTA DIABLA-
Pereiti į: