Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Št. 04 13, 2013 1:34 am

Šecherezados poelgis man toks gražus, Bennu iškart tokia švytinti paliko. Taip iškart už ją gera paliko Juokiuosi Bennu tokia miela ir tikiuosi Kerem greit supras ko ji verta Šypsausi o Onuras gerai sugalvojo su ta vakariene ir atsiprašymu, įdomu dabar tik kaip Šecherezada sureguos, nes jos reakcijapabaigoje buvo tikrai tokia nenuspėjama Juokiuosi patiko man labai šiandienos serija, greit prabėgo ir buvo tokia vis labiau traukianti

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Št. 04 13, 2013 1:37 am

Kuo toliau, tuo įdomesnis Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Pir. 04 15, 2013 8:50 pm

Turiu prašymą gal galėtumėte trumpai svarbiausius įvykius aprašyti serijų kas vyks šią savaite ir kitos savaitės pirmas dvi dienas? Šypsausi

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Antr. 04 16, 2013 3:31 pm

Gerai. 10 serijoje rodė. Onuras nori vesti Šecherezadą. Jis prisipažįsta, kad ją myli. Ji pasako, kad dar ne laikas. Onuras Keremui pasako, kad pasipiršo Šecherezadai. Keremas susitaiko su Onuru. Onuras ir Keremas Šecherezadai sumoka keturių atlyginimų premiją. Šecherezada nesupranta, kodėl gavo tokia didelę premiją ir dėl to ji susiginčija su Onuru. Šis jai pasako, kad ji labai įtari, o ji pasako, kad negali pamiršti tos nakties. Fusun prasideda gimdimas. Šecherezada negali prisiskambinti namo, ji jaudinasi dėl Kano, todėl Onuras ją parveža namo.
Jei kas neaišku klausk.
Koks Onuras laimingas, kad Šecherezada neatmetė jo pasiūlymo. Manau, kad Keremas nepasiduos ir toliau siek Šecherezados, nors Onurui ir priešingai pasakė. Tikiuosi, kad Kanui viskas gerai. Šecherezada labai įtari Onuro atžvilgiu, bet tikiuosi, kad greitai, tai pasikeis.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Tr. 04 17, 2013 4:07 pm

11 serijoje rodė. Šecherezada neradusi Kano, manė, kad jį pagrobė Burhanas, o ištikrųjų užsitrenkė duris ir Mihriban su Kanu negalėjo įeiti į būtą. Fusun gimsta duktė, ji nenori jos matyti. Per susirinkimą Onuras visus pakviečia į jodinėjimo klubą. Ten ateina ir Šecherezada su Kanu. Onuras ir Šecherezada kartu jodinėja. Gani ir toliau šantažuoja Ali Kemali. Pas Benu atvažiuoja Melek. Bet Benu savo sesers neįsileidžia į namus. Kanas pyksta ant mamos ir nenori su ja bendrauti. Šecherezada aplanko Fusun. Onuras Firdesei prisipažysta, kad įsimylėjo. Šecherezada paskambina Onurui.
Kanas nekvailas, mato, kas vyksta tarp Onuro ir Šecherezados. Manau, Onurui bus sunku su Kanu. Įdomu ką Šecherezada pasakys Onurui.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Tr. 04 24, 2013 5:09 pm

Ačiū labai už serijų aprašymą Šypsausi daugiau nieko nerodė? Šypsausi labai įdomu pasirodė Šypsausi lauksiu ką šiandien rodys Juokiuosi reiks atgaudyti dabar ką praleidau Juokiuosi

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Pen. 04 26, 2013 4:16 pm

Sveika, atleisk, kad daugiau neaprašiau, nes pc buvo sugedes. Dabar grąžinu skolą Šypsausi
12 serija. Šecherezada su Onuru susitinka kavinėje. Ji papasakoja apie savo praeiti ir pasako, kad nori su Onuru būti tik bendradarbiai ir daugiau nieko. Keremas sužino, kad Benu turi seserį Melek. Įmonė ir Zaferas pradeda viena bendra projektą. Šecherezada nuperka Kanui dvirati, bet šis dovanos, net neišvynioja. Onuras supranta, kad Kanui jis nepatinka, bet jis pasako Šecherezadai, kad leistu bendrauti su Kanu ir susidraugauti su juo. Keremas vakarieniauja su Melek ir Benu. Benu leidžia Melek pasilikti pas ją, jei ji pasidarys kraujo tyrimą ir įrodys, kad nevartojo narkotikų. Šecherezada pasako Mihriban, kad Onuras jei pasipiršo. Onuras Keremui pasako, kad Šecherezada nesutiko tekėti, tai šis pasako, kad jis ją turi pamiršti. Onuras supyksta, nes žino, kad Keremui patinka Šecherezada. Ali Kemalis nuperka mašina Gani. Šecherezada ir Keremas užstringa lifte.
13 serija. Onuras labai susinervina, kai sužino, kad Keremas ir Šecherezada užstrigo lifte. Kanas į savo kambarį persineša visas savo tėvo nuotraukas. Šecherezadai siūlo kyšį bet ji neima. Onuras Šecherezadai ir Benu nuperka mašinas, bet taip jis pasielgia dėl to, kad Šecherezada nevažinėtu taksi. Gani sudaužo mašiną. Benu ir Keremas vakarieniauja kartu. Burhanas sužino, kad Gani padarė avariją. Kadangi Šecherezada nepriima kyšio, jai pradeda grasinti. Keremas žaidžia su Kanu. Šecherezada eina į parodą ten ji susitinka Onurą.
14 serija. Peridė laikraštyje pamato nuotrauką, kurioje Šecherezada ir Onuras susikabinę stovi. Fusun su Nadide aplanko Šecherezadą. Onuras Peridei pasako, kad myli Šecherezadą ir jai pasipiršo. Peridė nepritaria jų santykiams. Šecherezadai Onuras nuperka paveikslą, kuris jai labai patiko parodoje. Šecherezada paskambina Onurui ir pasako, kad to paveikslo negali priimti, bet šis jos prašo, kad ji pasiliktu paveikslą. Tyrimai parodo, kad Melek nevartojo narkotikų. Benu ir Melek susitaiko. Ateina dirbti nauja architektė Zeinep. Šecherezadai ir toliau grasina. Fusun nueina pas daktarą. Onuras išeina iš posėdžio, nes pas jį atvyko Peridė. Ji pasako, kad Onuras negali vesti moters, kuri turi jau turi vaiką. Onuras susitinka su Šecherezada kavinėje. Zeinepa ir Keremas nuvažiuoja pas jį į laivą. Keremas ir Zeinepa praleidžia naktį kartu. Onuras nori, kad Šecherezada perduotu Kanui žaisliuką, bet ji pasako, kad jis pats tai padarys. Kažkas šauna į Šecherezadą.
15 serija. Šecherezadai šovė į koją, ji guli ligoninėje. Benu Onurui pasako, kad Šecherezadai grasino. Fusun rūpinasi savo dukra. Benu, Keremas ir Onuras atvažiuoja paimti Kano. Keremas pamato, kad Onuras Šecherezadai nupirko paveikslą. Šecherezadą ir Kaną nuveža į Seval namus. Onuras rūpinasi Šecherezada. Peridė Seval pasako, kad Onuras pasipiršo Šecherezadai. Benu pamačiusi, kaip Onuras rūpinasi Šecherezada supranta, kad tarp jų kažkas yra. Suima tą, kuris šovė į Šecherezadą. Onuras sužlugdo tą įmonę, kuri grasino ir norėjo papirkti Šecherezadą. Zeinepa siūlo Keremui vakare susitikti. Bet Keremas pakviečia vakarienės Benu. Onuras pakviečia Šecherezada ir Kaną į žirgyną. Fusun kompiuteryje pamato nuotrauką Ali Kemalio ir jo meilužės.
16 serija. Ali Kemalis išeina iš namų. Benu ir Keremas važinėja dviračiais. Keremas priima į darbą Melek. Šecherezada organizuoja aukcioną, sergantiems vaikams. Zaferas supranta, kad kažkas yra tarp Šecherezados ir Onuro. Šecherezados teta suserga ir ji išvyksta pas ją. Onuras pas Kerema sutinka Zeinepa. Mihriban brolį užgriūva kasyklose ir ji nori važiuoti pas brolį. Onuras jai nuperka bilietą ir duoda pinigų, kad ji galėtu važiuoti. Onuras pasilieka vienas su Kanu. Kanas susidraugauja su Onuru. Šecherezada grįžta ir namuose randa Kaną ir Onurą kartu miegančius.
17 serija. Kanas Keremui pasako, kad pas jį miegojo Onuras. Šecherezada Onurui pasako, kad Kaną nori duoti į darželį. Burhanas sužinojo, kad Ali Kemalis iš įmonės pasiėmė deklaracijas ir gali parduoti turtą, viena butą jis jau pardavė. Fusun pagrasino broliui, kad jei jis neras jos vyro meilužės išvarys jį iš namų. Benu ir Keremas nuėjo į pasimatymą. Mihriban susitiko su ta blondine, su kuria susipažino lėktuve, kai skrido iš Ukrainos, ir pavogė jos pasą, nes ji ten papuolė į viešnamį, bet ji pabėgo. Onuras Šecherezadai pasiūlo geriausius darželius, kurie tiktu Kanui. Šecherezada nenori, kad Onuras rūpintus ir aiškintu, kaip auklėti Kaną. Onuras vakare ateina pas Šecherezadą, jie susitaiko ir išvažiuoja pajodinėti. Onuras Kanui padovanoja savo vaikystės žaislą maža arkliuką. Benu ir Šecherezada duoda interviu. Bet žurnale pamato, kad rašo daugiau apie Šecherezadą, o ne apie nauja projektą. Šecherezada paskambina žurnalistei ir su ja susipyksta. Gani duoda adresą Fusun, kur gyvena Ali Kemalio meilužė.
18 serija. Fusun išdaužo langus Žansel parduotuvės. Onurui nepatinka straipsnis, kuriame rašoma apie Šecherezadą. Ali Kemalis susimuša su Fusun dėl Žansel. Šecherezada Benu pasako, kad Onuras jai pasipiršo. Burhanas atgauna Mihriban pasą. Zeinepa sužino, kad Keremas ir Benu pora. Onuras sužino, kad Keremas ir Benu pora. Burhanas parsiveža viena ruse iš viešnamio, kurią apgavo. Onuras ir Šecherezada susibara dėl straipsnio. Šecherezadasu Keremu kalbasi ir jis jai pasako, kad Onuras ją mylį ir kad jis žino jog Onuras jai pasipiršo. Šecherezada Keremui prisipažįsta, kad myli Onurą. Onuras ir Keremas praranda viena svarbu projektą. Keremas supranta, kad ne tik Onuras myli Šecherezadą, bet ir ji jį myli. Šecherezada padėkoja Burhanui, kad šis atgavo pasą Mihriban. Ali Kemalis perrašo namą Žansel. Onuras ir Šecherezada susitaiko. Peridė pakviečia Onurą ir Šecherezadą pas save į namus. Onuras Šecherezadai pasako, kad Peridė žino, kad jis ją myli ir kad pasipiršo. Peridė pasako, kad atima iš Šecherezados projektą, kuris buvo skirtas vaikams sergantiems leukemija.
Aprašiau visas, nes nežinau nuo kurios jau žiūri. Įvykių daug įvyko. Manau Peridė bjauriai elgiasi su Šecherezada, bet laikui bėgant ji pasikeis tikiuosi. Įdomus santykiai vyksta ir tarp Benu su Keremu.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Pen. 04 26, 2013 4:27 pm

Didelis dėkui už aprašymus, tikrai daug praleidau. Dabar jau matau serijas Šypsausi o taip pagaliau kažkas pajudėjo tarp Kerem ir Benu, tik vat Kerem negražiai daro, kad ir toliau kitas vilioja nors kaip ir mėgina kažką su Benu, ji šito nenusipelnė ;( vat man irgi Onur mamos poelgis nelabai mielas, bet tikiu, kad vėliau supras ir priims Šecherezadą kaip savo dukrą ir Kaną mylės kaip savo anuką Šypsausi

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Pen. 04 26, 2013 4:31 pm

Kanas dabar gražiai sutaria su Onuro, jie jau kaip tikra šeima atrodo. Ali Kemalis toks ramus atrodo, o spėjo ir meiluže susirasti ir iš namų išėjo. Kiek su juo turi vargti Nadidė ir Burhanas.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Pen. 04 26, 2013 6:18 pm

Man jie trys labai graži tikrai šeima. Onuras man patinka kaip su Kanu elgiasi. Kaip sakoma tyli kialė gilę šaknį knisa, čia atvejis su Ali Juokiuosi

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Št. 04 27, 2013 12:55 am

Tikrai Onuras su Kanu atrodo, kaip tėvas su sūnumi Šypsausi
Na Peridė ir bjauri, kaip pažemino Šecherezadą. Gaila, kad Onuras taip kankinasi. Bet Šecherezada elgiasi kvailai palikdama Onura dėl Peridės. Matosi, kad Ali Kemalis myli savo vaikus. Graži scena buvo, kai Burhanas susitaikė su Šecherezada ir susitiko su Kanu. Benu tikra draugė, tik sužinojo kur Šecherezada iš karto pranešė Onurui. Gal jie susitaikys.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Št. 04 27, 2013 3:44 pm

Šecherezada galima suprast kai jau turėjo primus santykius tokius kada uošviai jos nenorėjo, tai jai sunku. Bet manau Onuras jai parodys, kad meilė nugali viską ir greit jie vėl bus kartu Šypsausi Peridė tikrai negražiai pasielgė, bet kas neklysta, tikiu, kad kaip ir Burhanas greit ji ją priims ir mylės kaip dukrą Šypsausi Ali tikrai myli savo vaikus, ir jo nelabai kaltinu, kad nusibodo žmona, kad ji tikrai nebuvo auksas ir galima sakyti dažnai nervina su savo lindimu daryk tą, nes tėvas paliks tave be nieko, daryk tą ir kitą. Per daug vaidina bosę ir įsakinėja kur jai ne vieta ir elgiasi su kitais ne kaip su lygiais. Ana moterytė kur kas malonesė pasirodė ir Ali labiau tinkama.

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Antr. 04 30, 2013 1:47 pm

Ką vakar rodė, mačiau tik nuo 4 valandos, kai Onuras su Šecherezada išsiskyrė.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
avatar

Parašė : 11099
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Antr. 04 30, 2013 10:41 pm

Nemačiau pati nei šiandien nei vakar, tai nežinau ką rodė. Verkiu Gal kas matė ir gali papasakot? Šypsausi

__________________________________
♡♡♡

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   Tr. 05 01, 2013 1:36 pm

Na galiu papasakoti tiek kiek mačiau praeitos serijos ir vakar. O tu gal man galėsi papasakoti ką ketvirtadieni rodys.
20 serija
Kažkas atvažiuoja į statybos aikštelė ir sušaudo darbininkus. Kažkas nuolatos fotografuoja Šecherezadą. Nadidė sužino, kad Ali Kemalis Žanseliai perašė namą. Peridė ateina pas Onurą, tai šis išeina ir nuvažiuoja pas Šecherezada. Onuras nebendrauja su Peride. Kanas nori, kad Onuras jį užmigdytu. Šecherezada su Onuru išsiskiria. Seval supranta, kad Benu ir Keremaspora todėl ji juos abu pakviečia vakarienės. Benu labai laiminga. Nadidė nueina pas Žansel pasikalbėti. Benu išgirsta, kaip Zeinepa pasako, kad su Keremu miegojo. Benu labai susinervina. Žansel ir Ali Kemalis išsiskiria. Benu, Keremas ir Seval kartu vakarieniauja, per vakariene Benu išeina. Šecherezada gauna darbo pasiūlymą. Keremas nori žinoti kas atsitiko Benu, bet ši nenori su juo kalbėti. Šecherezada ateina į darbo pokalbį, įėjusi pamato visa kabinetą apklijuota jos nuotraukomis.
21 serija
Šecherezada atsisako projekto su tuo fotografu, kuris ją slapta fotografuodavo. Ali Kemalis nori grįžti namo, jis susitinka su Nadide. Zaferas pasako Onurui, kad įtikins Šecherezadą grįžti, bet šis abejoja. Benu ir vėl geria. Nadidė pasako Burhanui, kad Ali Kemalis nori grįžti namo. Keremas taip pat geria, kad susipyko su Benu. Zaferas susitaria susitikti su Šecherezada. Zaferas kalbasi su Šecherezada ir jis ją įtikina grįžti. Ali Kemalis grįžta namo. Šecherezados kaimynas muša žmoną, Šecherezada jai padeda. Fusun ir Ali Kemalis su vaikais vakarieniauja mieste. Burhanas iš Ali Kemalio atima visa turtą. Šecherezada grįžta į darbą, bet Onuras su ja bendrauja, taip tarsi pirma karta susitikęs. Burhanas nori, kad Šecherezada būtų jo statomos ligoninės architektė ir tą ligoninę pavadins Šecherezados vyro vardu. Benu su Keremu viska išsiaiškina ir susitaiko. Peridės vairuotoja užpuola, ji skambina Onurui, bet šis neatsiliepia. Vėliau policija paskambina Onurui ir praneša, kas įvyko, šis pasiima motiną. Peridė pasako, kad blogai pasielgė su Šecherezada ir kad pritaria jų santykiams. Onuras ir Peridė susitaiko. Šecherezada sapnuoja, kad pas ją ateina jos buvęs vyras ir jis jai pasako, kad ji būtų laiminga su kitu. Tuo metu ateina Onuras ir Šecherezadą ji apkabina.
Kažin ar Ali Kemalis ilgai pagyvens su Fusun. Pagaliau Peridė susitaikė su Onuru ir nebetrukdys Šecherezados ir Onuro santykiams. Džiaugiuosi, kad Benu ir Keremas išsiaiškino, nes kas truputi negerai Benu iškarto gerti pradeda. Gal dabar jau pasikeis Šecherezados ir Onuro santykiai. Kaip Onuras nustebo, kai Šecherezada jį apkabino Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece   

Atgal į viršų Go down
 
Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tūkstantis ir viena naktis/Binbir Gece
» Dulce Maria

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: