TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kuri Teresos draugė?

Go down 
4 posters

Kuri?
Pati
Kuri Teresos draugė? Vote_lcap1100%Kuri Teresos draugė? Vote_rcap1
 100% [ 4 ]
Fatima
Kuri Teresos draugė? Vote_lcap10%Kuri Teresos draugė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 4
 

AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kuri Teresos draugė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kuri Teresos draugė?   Kuri Teresos draugė? I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 5:46 am

Kuri Teresos draugė jums patinka labiau?

Kuri Teresos draugė? Juego_de_roles_3_129720458245___363x484
Pati

Kuri Teresos draugė? Juego_de_roles_10_129720459646___363x484
Fatima
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kuri Teresos draugė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri Teresos draugė?   Kuri Teresos draugė? I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 5:54 am

Man labai patiko Pati kalėjime, po to jau nublanko, o iš pat pradžių kai tik ją pradėjo rodyti (kai rusai į ją šaudė ir pan.) tai net erzino mane jos personažas. Bet kalėjime Pati man net labiau už Teresą patiko, tikrai įdomu buvo žiūrėti ir man ji gražiausiai atrodė kalėjime (geriau nei laisvėje Juokiuosi )
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kuri Teresos draugė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri Teresos draugė?   Kuri Teresos draugė? I_icon_newest_replyPir. 11 12, 2012 5:10 am

Pati. Labai charizmatiška asmenybė, nors kuo toliau tuo ji vis labiau nusivažiavo. Bet šis personažas man patiko ir buvo tikrai išskirtinis.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Kuri Teresos draugė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri Teresos draugė?   Kuri Teresos draugė? I_icon_newest_replyAntr. 03 19, 2013 4:34 am

Pati
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Kuri Teresos draugė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri Teresos draugė?   Kuri Teresos draugė? I_icon_newest_replyPir. 06 24, 2013 3:24 pm

Pati.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kuri Teresos draugė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri Teresos draugė?   Kuri Teresos draugė? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kuri Teresos draugė?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kuri draugė?
» Kuri drauge?
» Kuri draugė?
» Kuri draugė?
» Kuri draugė?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA REINA DEL SUR-
Pereiti į: