TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kuris Teresai tinka labiau?

Go down 
5 posters

Kuris?
E l Guero
Kuris Teresai tinka labiau? Vote_lcap10%Kuris Teresai tinka labiau? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Santiago
Kuris Teresai tinka labiau? Vote_lcap125%Kuris Teresai tinka labiau? Vote_rcap1
 25% [ 1 ]
Teo
Kuris Teresai tinka labiau? Vote_lcap10%Kuris Teresai tinka labiau? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Oleg
Kuris Teresai tinka labiau? Vote_lcap175%Kuris Teresai tinka labiau? Vote_rcap1
 75% [ 3 ]
Iš viso balsų : 4
 

AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kuris Teresai tinka labiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kuris Teresai tinka labiau?   Kuris Teresai tinka labiau? I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 5:39 am

Kuris Teresai tinka labiau? C7wepmcuiwyzcmiw
Su El Guero
Kuris Teresai tinka labiau? LRDS5
Su Santiago
Kuris Teresai tinka labiau? 24998_miguel-de-miguel-y-kate-del-castillo-en-la-reina-del-sur
Su Teo
Kuris Teresai tinka labiau? Vo7ulsa7ejbzo0beg64de4380f427f8_teresa-mendoza-y-oleg-yasikov-en-la-reina-del-sur_m
Su Oleg
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kuris Teresai tinka labiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuris Teresai tinka labiau?   Kuris Teresai tinka labiau? I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 5:45 am

Siaip su visais isskyrus Teo man ji gerai ziurejosi. Tas tai nuo pirmos akimirkos man jokiu simpatiju nekele. Balsa atidaviau uz jos pora su Oleg. Patiko man ju santykiai, nors tikraja pora taip ir nebuvo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kuris Teresai tinka labiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuris Teresai tinka labiau?   Kuris Teresai tinka labiau? I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 6:07 am

Teo mane šiek tiek erzino, be to jis šiaip skystas toks, Guero - pats dailiausias, bet jį menkai rodė, nors po šio serialo laukiu El Señor de los Cielos su Amaya, dėl Santjago - jis irgi visai neblogai tiko. Su Olegu draugystė labai graži ir man gražu, kad jis jos visą serialą neišdavė.

Man tiesa pasakius labai patiko coronel Abdelkader, kažkuo man žavios scenos su juo ir Teresa. Šiaip jis toks protingas, ramus bet ir galingas vyriškis. Patiko jis man labai.
Tai net nežinau už ką reiktų balsuoti... Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kuris Teresai tinka labiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuris Teresai tinka labiau?   Kuris Teresai tinka labiau? I_icon_newest_replyPir. 11 12, 2012 5:18 am

Man ji labai patiko su Guero, bet jį rodė labai nedaug. Su Santiagu ji man nesižiūrėjo, o Teo ką čia ir pasakyt ne vyras, o tikras ištižėlis. Tuo tarpu paskutinis - Olegas tikras vyras, tvirto charakterio ir su Teresa, jo vadinama Tesa visada elgdavosi gražiai ir švelniai Įsimylėjau Taip norėjau, kad tarp jų atsirastų kažkas daugiau. Gaila , kad taip nieko ir neįvyko. Bet man jis labiausiai tiko Teresai. Todėl savo balsą atiduodu jam Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kuris Teresai tinka labiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuris Teresai tinka labiau?   Kuris Teresai tinka labiau? I_icon_newest_replyPir. 11 12, 2012 6:06 am

As irgi vis laukiau kad tarp ju kas daugiau ivyktu, bet deja. Na ju istorijos bent nesugadino ir graziai uzbaige viska Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Kuris Teresai tinka labiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuris Teresai tinka labiau?   Kuris Teresai tinka labiau? I_icon_newest_replyAntr. 03 19, 2013 4:34 am

Santiago
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Kuris Teresai tinka labiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuris Teresai tinka labiau?   Kuris Teresai tinka labiau? I_icon_newest_replyPir. 06 24, 2013 3:26 pm

Oleg
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kuris Teresai tinka labiau? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuris Teresai tinka labiau?   Kuris Teresai tinka labiau? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kuris Teresai tinka labiau?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kuris Teresai tinka labiau?
» Kuris tinka labiau?
» Kuris Almai tinka labiau?
» Kuris Paulai tinka labiau?
» Kuris Kamilai tinka labiau?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA REINA DEL SUR-
Pereiti į: