Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Diskusijos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė

Parašė : 36801
Prisijungė : 2011-09-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Kv. 12 06, 2012 12:23 am

Na Katerina jau zino kad Martin tevo pinigu negaus ir vistiek nori su juo buti. Tarp ju nieko nebuvo, bet Martin mano jog buvo, nes jinai ji apsvaigino ir paskui pasake jog jie pasimylejo. Taip norejo isspresti problema del tos savo "nekaltybes" Juokiuosi
Duok dieve kad Mariana kuo greiciau dingtu, jau nusibodo prasukinet tiek daug Juokiuosi

Moderatorė

Parašė : 3996
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Kv. 12 06, 2012 1:01 am

Mariana man irgi nepatinka, bet dar labiau nepatinka Katerina, tas jos apsėdimas dėl Martino mane jau vemt vertė. Martino personažas irgi ne per labiausiai patinka, Veronica pasirodė veidmainė, vargšas Marco, kai jis viską sužinos jaučiu vėl pradės gert. Įdomiausia siužeto linija Diana su Luciano. Gaila, kad tik per tokias trumpas serijas ne daug apie juos parodo. Įdomu Ezequiel sužinos, kad šį syk Martinas iš tiesų Marianos meilužis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pen. 12 07, 2012 2:50 pm

Pažiūrėjau seriją, kur pasirodo Marlene personažas - tai ją parodė labai mažai kelias minutes ir bent jau pakolkas man ji pasirodė iš veido mimikų labai plastikinė. Negaliu kaip nervuoja Katerina pusę serijos ją prarodė su savo nesąmonėm atsibodo prasukinėt. Kaip norėčiau, kad jai kas nors atsitiktų ir pašalintų jos personažą, tokio nervinančio personažo jau senai nemačiau, man ji tokia antipatiška, o dabar su tuo savo nėštumu tai iš vis gryna nesąmonė, net bloga nuo tokių nesąmonių Suprask Šią seriją labiausiai patiko Alekso ir Natalios pora, neblogai jie čia sprendžia savo sekso problemas, o po to drąsiai risipažyta, kad buvo su kitu. Gerai ją ten Luciano užvertė Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pir. 01 21, 2013 6:56 am

Paskutiniu momentu ši telenovelė buvo visiškai nuobodi. Bet 113 pabaiga ir 114 serija mane vėl sudomino, kai Martin atsidūrė pavojingų kalinių sektoriuj. Patiko Leiton personažas, aktorius, kuris atlieka jo vaidmenį puikiai vaidina. Buvo išties įdomu klausyt, ką jis papasakojo apie visas žmogžudystes ir supranta daugiau nei policininkai Juokiuosi Įdomu kas bus sekanti auka? Tikiuosi ne Luciano.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pir. 01 21, 2013 7:09 am

Na anoniminius laiskus avance maciau visi gavo, tai gal koki maziau reiksminga veikeja nugalabys Juokiuosi Gal ta kur alkoholike buvo Galvoju O Leyton vaidina Rodrigo de la Rosa. Net sunku patiket kad cia tas pats kur kvaileli Gonzala Perro amor vaidino Juokiuosi Geras aktorius.

Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pir. 01 21, 2013 7:32 am

Aš ir taip ir po avance pagalvojau, kad gal tą buvusią alkoholikę gali nužudyt tuo labiau, kad ji matė, kas trenkė Martin. Bet kas ten žino, kartais ši telenovelė pateikia netikėtų siurprizų.
Aš maniau, kad nežinau to aktoriaus, kur vaidina Leyton, bet kai parašei jo pavardę pasižiūrėjau wikipedijoj, pasirodo jis vaidino Alguien te mira Pedro Pablo. Jei būčiau nepaskaičius būčiau net nepagalvojus. Šitaip radikaliai pasikeist vaidmeniui. Išties puikus aktorius, susižavėjau jo vaidyba.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Tr. 01 23, 2013 8:40 am

Nuo pirmadienio bus rodomos pilnos telenoveles serijos. Si penktadieni (pas mus sestadieni) serijos nebus, nes bus Patron del mal finalas.

Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten

Parašė : 816
Prisijungė : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Kv. 01 24, 2013 1:12 am

Vaje, net nezinau, ar tai gera naujiena, nes serialas gan nuobodus, tau pripratau prie 20 min seriju. Gal baigsis greiciau ne bent, kai eis valandines.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Kv. 01 24, 2013 4:25 am

Visiškai tau pritariu man jau ir kažkaip patogu būdavo tos 20 min serijos, daug laiko neužiimdavo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 01 27, 2013 1:26 am

Paciai sunku patiket kad tai sakau, bet ir as buciau uz tai kad rodytu po 20 min Juokiuosi Bet kadangi jau filmuoja El senor de los cielos, reik jiems greiciau sita fracaso pabaigt Juokiuosi

Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 01 27, 2013 4:54 am

Nu jo iš ties jau tegul greičiau ją pabaigia, nes taip ir nesudomina, net paskutinė mirtis tos aktorės nebuvo normaliai parodyta. Gaila Marcos, vargšelis vėl pradės gert per tėvo melą, bet senelė tai irgi gera žino, kad sūnus meluoja, bet vis tiek tyli.
Nors man kuo toliau tuo vis labiau neaišku kas tas žudikas Galvoju Kažin iki pat galo jo taip ir neišsiaiškins ar žiūrovams anksčiau parodys Galvoju Aš tai būčiau už 2 variantą, visą laik daug įdomiau kai jį atskleidžia anksčiau, gal bent tuo sudomintų.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten

Parašė : 816
Prisijungė : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 01 27, 2013 5:51 pm

Vis tiek dar negreit turbut baigsis, turi prifilmave i prieki. Uzkims laika visokiom nesamonem kaip dabar ir zudika suzinosim ant galo. Maciau nuotraukas, kad SPOILERmirs Marcos, gaila man jo ir ypac zurnalistes, kad nebus laimingi kartu.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 01 27, 2013 8:34 pm

Man apskritai idomu ar sitoj telenovelej kas nors gale laimingas bus Juokiuosi Visus tik zudo kaip kokiam siaubo filme Juokiuosi Jei jau pagrindiniu veikeju sitaip negaili, tai ko gali tiketis kiti.

Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Tr. 01 30, 2013 6:16 am

Na jei Marcos taip atsitiks iš ties gaila, nors ir dabar vargšeliui nekas. Aš skaičiau, kad sekanti auka bus Alejandra http://www.ecuavisa.com/novelas/resumen-del-rostro-de-la-venganza/71304-resumen-de-el-rostro-de-la-venganza-miercoles-23-de-enero-alejandra-es-decapitada-.html
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Tr. 01 30, 2013 6:35 am

Ten kur apie sirdeles formos dezute raso, tai grynai is knygos "Romeo" paimta Juokiuosi Arrau ryskiai ja yra skaites Juokiuosi Na nesistebiu kad ji kita auka. Kad jai galas bus buvo akivaizdu, juk zinojo kazka.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   

Atgal į viršų Go down

Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos