TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pasiūlymai

Go down 
+3
Nora
Elena
Maria Del Carmen
7 posters
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replyŠt. 07 21, 2012 5:25 am

Pasiūlykite kokių nors gerų knygų, kurias Jūsų nuomone reikėtų perskaityti.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replyŠt. 07 21, 2012 5:37 am

Na kadangi zinau jog tave domina rytu salys, tai pasiulyciau "Rytu brangenybes uzrasai". Man asmeniskai patiko. Plius paremta tikro asmens istorija.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replyŠt. 07 21, 2012 12:57 pm

O, ačiū. Reikės paieškoti bibliotekoje, nes iš aprašymo mačiau įdomi labai atrodo. Man asmeniškai labai patiko Anchee Min "Raudonoji Azalija" iš serijos pagal paremta tikrais faktais. Beje, gal kas žinote kokią knygą kur mokinė įsimyli mokytoją? Kažkada kažkokią skaičiau, bet su labai neaiškia pabaiga.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replyŠt. 07 21, 2012 8:08 pm

As irgi kazkada skaiciau kazkokia norvegu rasytojo, bet tikrai neprisiminsiu dabar kaip vadinosi nei kas parase. Pamenu destytoja buvo liepus perskaityt. Galiu tik parekomenduot kur mergaite isimyli kuniga. Vadinasi "Erskeciu pauksciai". Viena megstamiausiu mano knygu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replySk. 07 22, 2012 1:53 am

O, Erškėčių Paukščiai. Tikrai mačiau kažkur namų bibliotekoje pas save. Reikės paieškoti.
Atgal į viršų Go down
Nora
La esposa virgen
La esposa virgen
Nora


Amžius : 24
Miestas : Alytus
Parašė : 761
Prisijungė : 2012-04-05

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replySk. 07 22, 2012 2:01 am

O Altorių šešėlyj knyga įdomi?
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-1309214.html
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replySk. 07 22, 2012 2:03 am

Na as mokykloj nuo jos kazkaip issisukau. Nemegstu storu ir dar lietuviu autoriu Juokiuosi Bet girdejau nemazai atsiliepimu kad knyga viena idomiausiu is lietuvisku.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replyKv. 09 06, 2012 1:58 am

Altorių šešėly man buvo viena įdomiausių iš privalomų mokykloje skaityti knygų. Istorija tikrai įdomi, dar ir dabar ją pamenu.
Atgal į viršų Go down
Nora
La esposa virgen
La esposa virgen
Nora


Amžius : 24
Miestas : Alytus
Parašė : 761
Prisijungė : 2012-04-05

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replyKv. 09 06, 2012 2:08 am

Aš tą knygą nuosavą turiu. Kai mažesnė buvau ją "pagražinau" išpaišiau autoriaus portretą ir beveik visoj knygoj pripaišiau Verkiu
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-1309214.html
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replySk. 10 14, 2012 4:14 pm

kadangi šiuo metu esu toli nuo lietuvos ir su savimi nepasiėmiau nei vienos knygos, kankinuosi iš nuobodolio, gal kas skaito pdf formato knygas ir žino, kur jų gaut lt kalba?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replySk. 10 14, 2012 10:28 pm

Na manau torentuose tikrai galima rasti kokiu nors. Dar maciau kazkoki puslapi nemokamospdfknygos.lt ar panasiai. Bet pati nesu bandzius siust, tai nezinau kaip ten kas.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replyTr. 10 17, 2012 3:38 am

Tiesiog įvesk į google knygos pdf arba nemokamos knygos pdf ir tau išmes begalę nuorodų.
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replyTr. 10 17, 2012 5:31 pm

kur paspaudžiu visur registruotis reikia, o mane tai užknisa Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_replyŠt. 10 20, 2012 3:36 am

M.Puzo "Krikštatėvis", galima vadinti klasika ir dar negirdėjau nė vieno žmogaus, kuris skaitė, kad pasakytų, kad nepatiko.
Rekomenduoju visas Philippa Gregory knygas, man labai patinka.
Anita Amirrezvani - Geliu kraujas - lbai gera knyga apie musulmonų tradicijas, įdomi.,
Nicholas Evans - Arklių užkalbėtojas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Pasiūlymai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: BIBLIOTEKA-
Pereiti į: