TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Gerdutė
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Gerdutė


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 54
Prisijungė : 2012-07-01

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 07 20, 2012 9:01 pm

Pagrindinė aktorė nelabai žinoma man. Laukiu naujų promo ir nuotraukų. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 09 18, 2012 2:10 am

Oj prdejau ziureti ir man labai patinka... Aktoriu grozis tai super Šypsausi labai patrauklus ir tinkantis vienas kitam. Teko girdeti kad cia orginali istorija, jei neklystu Šypsausi Patinka kad pagrindine pora daug laiko buna kartu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 09 18, 2012 2:23 pm

Gal kas gali trumpai papasakoti apie ką ši telenovelė, ar verta pradėti žiūrėti?
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 09 20, 2012 8:29 pm

Kazkada du geri draugai pradejo kurti versla. Po to isimyli ta pacia moteri. Vienas is ju susituokia su ta moterimi ir kazkaip apkaltina savo drauga del mokesciu sukciavimo ar kazkas panasaus. ( kadangi ziuriu orginalo kalba tai pasakoju kaip supratau gal nevisiskai teisingai). Po daug metu kai vaikai yra suauge ir turi savo gyvenima. Matias Rey ir Lorenza Maldivo isimyli vienas kita. ( jie yra vaikai is seimu kurios nekencia viena kitos). Jie susituiokia, grizta i Matias tevo ranca ir pasako visiems savo seimos nariams kad jie vyras ir zmona. Taigi pradzia mazdaug tokia o toliau vyksta gana daug ivykiu. Šypsausi Jei kyla klausimu, klausk Šypsausi
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 09 21, 2012 2:07 pm

Na pagal apibūdinimą turėtu būti įdomi, kiek žiūrėjau internete dar daug nėra parodę, tai pažiūrėsiu pirmas serijas, jeigu patiks, tai žiūrėsiu.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 09 21, 2012 8:19 pm

Na zinoma neziurejus nieko negali sakyt Šypsausi man tai labai patinka
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 09 28, 2012 5:07 pm

Pradėjau žiūrėti, man labai patinka.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 10 08, 2012 12:22 am

Na kaip ar yra daugiau ziurinciu? As ziuriu toliau ir laukiu nauju seriju vienas is megstamiausiu siuo metu rodomu serialu. Pagrindines poros grozis tai mmm Įsimylėjau negaliu atsiziureti. O ir ivykiai vystosi gan greitai nera dideles, ilgos gumos tempimo, tai man tas irgi patinka beto aktoriai ir aplinka miela akiai Netekau žado Mąstau
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 10 08, 2012 2:46 pm

Na aš žiūriu. Man labai patinka. Labai įdomi telenovelė. Man labiausiai patinka tuom, kad pagrindinė pora nesipyksta rimtai, jie tuoj susitaiko. Nes buvo tokių intrigų, kur kitose telenovelėse būtų jau išsiskyrę ir t.t.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 02 24, 2013 3:26 am

Na buvo tikrai įdomi telenovelė, man labai patiko vien dėl pagrindinės poros Šypsausi Tikiuosi, kad nauja telenovelė taip pat bus tokia įdomi.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 03 05, 2013 6:36 pm

Man patiko, patiko netik pagrindine pora, sios poros grozis tai kazkas tokio neapsakomo Šypsausi patiko aplinka, aktoriai, siuzetas patiko viskas, tik pabaigoje tikejaus kazko kito kazko isimintino, bet yra kaip yra Taip
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 03 06, 2013 1:04 am

Na man pabaiga irgi tokia paprasta.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Sponsored content





Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: AZTECA :: LOS REY-
Pereiti į: