TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+8
Eglė
lepeckoja
Anahi
Gabi
Rūtelė
Fallen_Angel
Violla
Nora
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyAntr. 11 05, 2013 6:46 pm

Man taip pat, kai prisienu Barbara is pirmuju seriju, netikiu, kad ji pasikeite, o vat tarp Kikes ir Klaros tikrai buvo kazkas daugiau. Nelabai isivaizduoju jos toje seimoje, kaip bendraus su Griselda ir pan. Na, panasu, kad Patricia liks su Simonu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyKv. 11 14, 2013 7:03 pm

Vanessa tikra bjaurybė, kaip žema ropštis į vyro lovą ir po to pridarius nuotraukų ruoštis sakyti visiems, kad tarp jų kažkas buvo kai išties nieko nebuvo Pykstu Vargšas Ro, neteko mylimo vyruko. Gerai, bent dabar, kad suvokė kas yra Teresa Cristina Šypsausi Negaliu atsižiūrėt į gražius Esther ir Gabriel santykius, man jie tokie mieli, labai tikiuosi, kad jie kartu liks iki finalo ir nesugalvos Esther pareiti pas Juan Pablo, kuris buvo tikras kiaulė. Jose Salinas nemirtingas Juokiuosi negaliu nesijuokti kada ji rodo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 3:45 pm

Jei teisingai suprantu nuo sios savaites vel viengubos serijos Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 7:11 pm

Taip, nes pradėjo rodyti La Reina del Sur
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 9:01 pm

Cia kartoja ar naujas sezonas? Juokiuosi Sorry, uz durna klausima bet ne visi gi zina ka kada rodo Verkiu 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 10:36 pm

Rodo kartojimus šios telenovelės Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 11:28 pm

Teresos Cristinos beprostyste progresuoja, o labiausiai man nepatinka posukis del Vanessos. Gal greit tiesa isaiskes.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 11:40 pm

Tikiuosi, kad tiesa greit išaiškės dėl Vanessos ir Reinaldo, nes tokios tipiškos telenovelių situacijos nusibodusios jau Juokiuosi tokių scenų galima rast daugybėje telenovelių, tad net netampau nervų ir prasuku Juokiuosi Nuobodu manau galima apseit ir be tokių veikėjų vingių, bet kur vistiek būtina įdėti ir pagadinti telenovelę. Teresa tikrai kaskart vis labiau nuprotėja, kaskart vis mėgina ką nužudyti pasiuntus Fer arba nužudo pati
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 11 16, 2013 12:42 am

Man tai svelniai pasakius nepatinka teresos cristinos elgesys, jei ir nori kersyti tai per ziauru per vaikus, siuo atveju Amalia dukart nuo jos jau nukentejo Šypsausi O dabar kentes del Vanessos nesamoniu Nervinuosi bet tikiuosi, kad greit isaiskes viskas ir triumfuos meile Juokiuosi 
Man keista, kad kai Amalia ligonineje atsidure tai visi ten suskubo atsidurti bet tik ne Renaldo, nu kazkaip keista Šypsausi 
Vargsas RO man jo net pagailo Nustebau Bet galetu sisyk jau nebedangstyt savo poniutes Juokiuosi 

Jei gruody baigsis si telenovele tai nebedaug liko, o ypac kad po viena serija rodo Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPir. 11 18, 2013 2:43 am

Ir gerai kad nebedaug liko Juokiuosi Nes man tai ji jau pradeda nusibosti. Anksčiau ji man praskaidrindavo nuotaiką ir juokingų situacijų daug būdavo, o dabar iš vien tik nelaimingi atsitikimai, kurie visiškai nejuokingi. Vienintelis Jose dar prajuokina.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPir. 11 18, 2013 4:21 am

Aš irgi džiaugiuosi, kad greit pasibaigs, nes kaip Gabi minėjo vienintelis, kuris mane ten bepralinksmina tik Jose. Dabar prasidėjo tik vienos nelaimės ir komiškų situacijų galima per seriją ant vienos rankos pirštų suskaičiuot
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPir. 11 18, 2013 3:55 pm

Tikrai biski nusivaziavo ne i ta puse. Man tai idomu kaip ten baigsis su Vanesa ir Renaldo, kaip i visa tai reaguos Griselda, ir kaip jos santykiai su Renaldo toliau bus. Nustebau 
O ir Jose visai nebetoks, kazkaip mazokai jo juokingo nerodo Liūdžiu Gera scena buvo kai nuo Griseldos gera antausi gavo kai paklause apie Amalios nestuma Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyAntr. 11 19, 2013 12:39 am

O tikrai gruodi baigsis? Skaiciau, kad La impostora premjera tik sausi. Siaip kas man labiausiai nepatinka, tai ta tipine situacija tarp Vanessos ir Reinaldo. Dar nelabai, kad tikriauisia vis tik Patricia liks su Antonio, o Amalia su Rafa.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyAntr. 11 19, 2013 1:12 am

Abi jaunos poros sitoj telenovelej visiska tragedija Juokiuosi
Pamenu kad Manuel Landeta rase kad telenovele startuos gruodi ir manau dar kazkas is aktoriu minejo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyPen. 11 22, 2013 12:46 am

Nesutarimai tarp Griseldos ir Reinaldo tokie nuobodus ir standartiniai, bijau, su jais temps iki finalo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 1013Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: MARIDO EN ALQUILER-
Pereiti į: