TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+3
Anahi
Kristina
Angeliukas
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 06 02, 2012 7:43 pm

Diskutuojam apie šį serialą. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 2:34 am

Laukiu nesulaukiu šio projekto, promo labai sudomino, be to smagu pamatyti bus Maite, o dar įdomu išvysti ir Manes vaidyba
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 2:47 am

o a kazkaip nurasiau sita telenovele, manau kad ji gali buti eiline uztesta telenovele su visokiomis etatinemis peripetijomis.... gal tik idomu pats ale persikunijamas bet siaip manau bus tas pats kaip visad ...nors negali zinot ;]
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 3:03 am

Aš niekad nenurašau projekto kol pati nepamatau, visgi kita kart promo, nuotraukos ir kt info kartais sudaro labai klaidingą įvaizdį.
O dabar man asmeniškai visos nuotraukos, promo ir aktorių kolektyvas tenkina, tad belieka, kad novelė tikrai bus įdomi.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 3:10 am

as jau pradedu nurasinet is anksto ;D nes tikejausi daug is projektu su ja bet vienintelis kuris patiko tai buvo Mi pecado ir tai ne viskas joje ;\\
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 3:18 am

As sita novele nurasau jau vien todel kad man patinkanciu aktoriu joje nera. Su megstamais, tai gal per tv jei rodytu ir uzmesciau aki. Maite kaip aktore manes nezavi, bet ji bent grazi. O apie pagrindini tai isvis tyliu Tyliu
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 3:22 am

na kas del pagrindinio tai tikra tiesa Juokiuosi baisus... Maite siaip man patinka tik kad dazniausei ji lekstuose serialuose vaidina..... mano galva jei reiktu stipraus personazo kad ji galetu atsiskleisti telenoveleja iki galo ;]]
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 3:28 am

Man asmeniškai Mi Pecado buvo nuostabus projektas, ir vaidmuo buvo tikrai stirpus. CCEA ir TDA buvo užtesti, bet manau tik todėl, kad sulaukė populiarumo iš žiūrovų. Man Maite puiki aktorė, ir ateityje esu tikra, kad sulauks dar geresnių vaidmenų nei jau turėjo. Ji dar jauna ir manau tikrai perspektyvi, bet čia jau kita tema Šypsausi labiau diskutuot bus galima kada pasirodys projektas. Bet vat jau visai kas kita, kada projektą nuvertina tik todėl, kad nėra mėgstamų aktorių. Bet čia niekad nebus bendrų nuomonių, nes niekad nebus, kad projektai visi patiks visiems.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 3:32 am

tai taip faktas ;] vieniems patiks kitiems ne... sulauksim telenoveles o tada padiskutuosim Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 3:37 am

Na kadangi telenoveliu tiek daug kuriama, tai kartais tenka nuvertint pagal aktorius ar kitus kriterijus. Nes visu ziuret ir tik tada vertint tiesiog neiseina. Juk reikia pagal kazka atsirinkt ka butent ziuret. O man asmeniskai aktoriai ir siuzetas yra gan svarbus. O sitos telenoveles siuzetas is promo nesuzavejo tiek kad pulciau ja ziuret. Aktoriai joje pliuso man irgi neprideda.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 03, 2012 6:03 am

Kad visų nepažiūrėsi tai aišku kaip diena, tiesiog tai neįmanoma, kita kart ir su mėgstamais labai aktoriais neturi laiko visų projektų naujausių pažiūrėt, tai tada renkamasi pagal trailer, bet kaip sakiau aš pačio projekto niekad nenurašau, kad ir nebūna mėgstamų labai jeigu nesu jo net mačius. Tiesiog išvis nevertinu ar geras ar ne, nes mano manymų aktoriai ir promo dar nieko nepasako. O kad renkamės kiekvienas daugmaž pagal aktorius irgi manau suprantama, nes projektą visad maloniau žiūrėt, kada yra patinkačių veidų Šypsausi Merkiu akį bet čia jau gerokai nukrypom nuo temos Juokiuosi bus projektas tada galės kiekvienas ir įvertint kas jį nuspręs žiūrėt Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
PinaColada
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
PinaColada


Parašė : 53
Prisijungė : 2012-06-05

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 06 05, 2012 8:37 pm

laukiu šio serialo, bent iš promo tai atrodo juokingas gana.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 06 13, 2012 6:55 pm

Pažiūrėjau pirmas serijas ir galiu pasakyti man tikrai labai patiko, įdomu stebėti netradicinę bent jau po kol kas istorija ir naujus veidus, kurių vaidyba matau pirma kart, o tuos kuriuos jau esu mačius galiu sakyti vaidina tikrai šauniai. Laukiu nesulaukiu naujų serijų
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 06 17, 2012 10:44 pm

Pažiūrėjau pirmas serijas Šypsausi ir man patiko ;D Juokingas man ;DD Maite graži Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 06 18, 2012 3:44 pm

Man jis irgi labai patinka ir nors pirmą kart matau Pedro vaidyba, bet galiu pasakyt jis vaidina tikrai puikiai. Man labai patinka jo scenos su Reneta ir kitais veikėjais su kuriais jam tenka susidurt Juokiuosi Be to labai mielos scenos kada Renata prisimina Cachito kaip jie susipažino ir pan. Ir smagu labai būna kaip lyg iš niekur pasirodo Chava Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: CACHITO DE CIELO-
Pereiti į: