Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Serijų aprašymai

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Sk. 09 16, 2012 2:53 pm

74 serija
Rodrigas nusprendžia žūt būt pamiršti Lusijaną, tačiau elgiasi priešingai – pažada Aričį paskraidinti lėktuvu ir pamėgina su Lusijana susitaikyti. Tačiau įžeista mergina pareiškia, kad tarp jų viskas baigta. Roselena ragina Galą greičiau susigrąžinti Rodrigą. Tuo tarpu Aldas prisipažįsta meilėje Vikei. O Vikę savo gniaužtuose vis smarkiau spaudžia Maksiminas. Violeta bijo prisipažinti Magdai apie savo darbą. Deja, šaukštai po pietų – tiesą jai atskleidžia... Marsijalio žmona.

75 serija
Pasa po aršaus pokalbio su Roselena dvejoja, ar pasakyti Lusijanai teisybę. Tačiau netikėtai pas moteris užsukęs Klaudijus privers Pasą apsispręsti. Gala ir Džiulė rezga naujus spąstus Rodrigui. Ar jis įklius antrąkart? Turtuolis Akilesas susirūpina, kam teks jo palikimas, ir nusprendžia vėl ieškoti žmonos. Prisiminęs padavėją iš „Pragaro“, nusprendžia ją susirasti. Tačiau nė nenutuokia, kad nusitaikė į... Magdos dukterį.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Antr. 09 18, 2012 2:27 pm

76 serija
Gabrielis praneša Rodrigui, kad sumanymas statyti biokurą naudojantį lėktuvą pasiteisino. Nepaisant gerų rezultatų, Maksiminas dėl to siaubingai įsiunta, nes Rodrigas nepaklausė jo nurodymo. Klaudijus pasisiūlo nupirkti Lusijanos šeimai bilietus grįžti namo. Maksiminas paskelbia Vikei ultimatumą – tegu renkasi arba jį, arba savo darbą. Roselena mėgina įtikinti Konstansą, kad ji yra per sena užmegzti romaną su Oskaru, nes vyrai myli tik jaunas. Rodrigas nusprendžia vestuvinius žiedus atiduoti Lusijanai. Rodrigas atvažiuoja pasiimti Aričio, kad, kaip žadėjęs, paskraidintų jį lėktuvu. Lorensas pasako motinai, kad neketina grįžti namo, nes sumanė su Estela ir Fabianu pradėti savo verslą – pardavinėti pyragaičius. Nors Estela neapsidžiaugia, bet sutinka, kad jis pasiliktų sostinėje. Roselena nusprendžia padėti Galai susitikti su Rodrigu – pastaroji apsimes išvažiuojanti į Kolumbiją, ir užsuks atsisveikinti su Toresų Landų šeima. Chuljeta Roselenai užsimena žinanti, kad Linareso dukra gyva, bet ši neišsigąsta ir pagrasina, jei jos prasitars, papasakoti Rodrigui, kas pasirūpino išskirti jį su Lusijana. Pasa pagaliau pasiryžta papasakoti Linaresui, kad Lusijana jo dukra ir pakviečia jį susitikti.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Kv. 09 20, 2012 2:32 pm

77 serija
Patrisijus paskambina Lusijanai paklausti, kaip jai sekasi ruoštis egzaminui. Išgirdęs, kad jai nesiseka spręsti uždavinius, pasisiūlo padėti jai pasimokyti. Klaudijui pagaliau, laukus kelis mėnesius, pavyksta susitikti su teisėju, kuris nagrinėjo jo bylą prieš dvidešimt metų. Jis pagaliau gali pateikti įrodymus, kad tapo klastos auka. Rodrigas užsimena tėvui, kad norėtų kuriam laikui išvažiuoti į užsienį – pavyzdžiui, galėtų prižiūrėti gamyklą, pastatytą Kanadoje. Roselena užsuka pas Maksiminą ir Rodrigą į darbą. Ji suvaidina širdį draskančią atgailos sceną, kad Rodrigas jai atleistų. Ir išprašo, kad jis rytoj atvažiuotų pavakarieniauti su šeima. Be abejo, neužsimena, kad į vakarienę pakviesta ir Gala. Prokopijus pagaliau sulaukia „kliento“ – miršta kunigas Serapijus ir laidojimo namai turi surengti kuo gražesnius šermenis, kuriems pinigų aukoja visi gyventojai. Prokopijus sugeba išreikalauti pinigų net iš Atilijaus. Brichida praneša Chuljetai, kad Lusijana su šeima jau kitą dieną išvažiuoja namo – kai tik išlaikys baigiamąjį egzaminą. Konstansa mėgina atsisakyti praleisti savaitgalį su Oskaru, bet šis išsisukinėjimų neklauso – pareikalauja tiesaus atsakymo, nori ji važiuoti ar ne. Jei nenori, tada nevers.

78 serija
Marsijalis vis mėgina susitikti su Violeta, tačiau ši, sužinojusi, kad jis vedęs ir turi vaikų, kategoriškai atsisako su juo bendrauti. Lusijana išeina laikyti egzamino, jos brolis su draugu patraukia pardavinėti pyragėlių. Ir jai, ir jiems diena sėkminga. Grįžusią iš egzamino Lusijaną pasitinka Rodrigas. Jis pasiteirauja, ar tikrai Lusijana išvažiuoja namo, paskui atiduoda jai vestuvinius žiedus ir išeina. Borisas surengia Chanai lobių medžioklę. Paskutinę staigmeną pateikia jai jos namuose – pasislepia miegamajame, o jai grįžus įteikia savo meilės simbolį – raudoną rožę. Patrisijus pirmą kartą nuvažiuoja į darbą biure. Klaudijus praneša Normai, kad ketina skristi kartu su Lusijana – padarys jai ir jos šeimai staigmeną, palydėdamas iki namų. Roselena pakviečia į jos rengiamą vakarienę tėvą Onestą. Kunigas nerimauja dėl Roselenos, nes staigūs jos nuotaikos šuoliai jam atrodo nenormalūs. Roselena su Chuljeta susitaria, kaip pakviesti Galą prisijungti prie vakarienės, kad Rodrigui nekiltų įtarimas, kad viskas surežisuota. Patrisijus įsitikinęs, kad Lusijana nekalta ir priekaištauja Rodrigui, kad jis, karštai ją mylintis, jos negynė ir taip lengvai atsisakė. Brichida praneša Roselenai, kad Chanos kambaryje apsilankė Borisas. Roselena tai palaiko siaubingu įžeidimu jos namams.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pen. 09 21, 2012 2:48 pm

79 serija
Patrisijus, Chana ir Melisa atvažiuoja į oro uostą išlydėti Lusjanos. Gabrielis ir Markas pakviečia Rodrigą vakarienės – atsisveikinti su Gala prieš jai išvažiuojant į Kolumbiją. Rodrigas atsisako – pirma, nenori net matyti Galos, o antra, vis tiek yra pažadėjęs vakarieniauti su šeima. Oro uoste Pasa pasivėdėja Klaudijų nuošaliau ir pareiškia, kad nelips į lėktuvą, kol su juo nepasikalbės. Klaudijus nuramina ją, kad tam dar bus laiko, nes jis skrenda drauge. Lusijanai tai didžiulė staigmena. Gala užsuka pas Toresus Landus neva trumpam atsisveikinti – jos laukia draugai, su kuriais ketina drauge pavakarieniauti. Kadangi tie draugai yra ir Toresų Landų bičiuliai, Roselena pasiūlo juos visus pakviesti į jos namus ir pavakarieniauti drauge. Rodrigas nors ir nepatenkintas, neturi priežasčių prieštarauti. Polas prisipažįsta Serenai, kad yra ją įsimylėjęs. Pagaliau iš oro uosto grįžta Patrisijus, Chana, Melisa ir Borisas. Rodrigas sužino, kad Klaudijus išskrido kartu su Lusijana. Roselena pakviečia Borisą į biblioteką, ir, pareiškusi, kad įsibraudamas į Chanos kambarį elgėsi nepagarbiai, paprašo išeiti iš jos namų. Jaunimas nusprendžia pratęsti vakarėlį Rodrigo namuose. Iš nevilties, pasigėręs, Rodrigas pasimyli su Gala. Maksiminas nepatiki, kad Gala vakarieniauti pas juos atėjo atsitiktinai – jis įtaria, kad Roselena vėl mėgina suvesti ją ir Rodrigą. Lusijanos šeima grįžta namo. Pasa atskleidžia Klaudijui, kad Lusijana nėra jos dukra.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Št. 09 22, 2012 2:06 pm

80 serija
Pasa atskleidžia Klaudijui Linaresui, kad Lusijana yra jo dukra – vos gimusią, ją jai padovanojo Roselena ir pareikalavo visam laikui išvykti iš sostinės. Klaudijus ne iš karto patiki – jį tiesiog ištinka šokas. Rodrigas jau karčiai gailisi, kad permiegojo su Gala. Matildė paskambina seseriai, ši pasidalija su ja naujiena, kad Klaudijus išvažiavo drauge su Lusijana. Ji išsigąsta, kad Pasa atskleis Linaresui tiesą. Kai apie tai užsimena Roselenai, ši suvaidina, kad tai jai nė kiek nerūpi – bet netrukus ją ištinka panikos ir pamaldumo priepuolis. Ji prisipažįsta Maksiminui, kad atidavė Auroros dukrą sodininkų porai – Galdinui ir Pasai, nes iki šiol šventai tiki, kad Lusijana yra nesantuokinė Maksimino dukra. Jis griežtai paneigia. Pasa ir Klaudijus sutaria, kad reikia atskleisti Lusijanai tiesą. Pasa nepaprastai bijo, kad tą sužinojusi, dukra jos išsižadės. Pasa papasakoja Lusijanai, kas jos tikrieji tėvai. Kaip ir tikėjosi, Lusijaną ištinka šokas – bet ji pareiškia, kad jos tėvai yra ir liks Pasa ir Galdinas. Tačiau išgirdusi visą istoriją pagaliau supranta, kodėl jos taip nemėgo Roselena Tores Landa. Ir kodėl taip nuoširdžiai pasitikėjo Klaudijumi – nes juos sieja kraujo ryšys.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Antr. 09 25, 2012 2:09 pm

81 serija
Roselena uždraudžia Chanai kviestis Borisą į namus. Pasa baiminasi, kad Lusijana norės grįžti su tėvu į sostinę, bet ji pareiškia, kad jos namai – čia, su ja. Kūmutės, pamačiusios Magdą ir Klaudijų einančius drauge, nusprendžia, kad jis – jos gerbėjas. Ir paskuba ištrimituoti naujieną visam miesteliui. Gala, nors ir laiminga, kad pavyko praleisti naktį su Rodrigu, vis tiek ketina nors trumpam nuvažiuoti į Kolumbiją, kad neišsiduotų surengusi klastą. Roselena paprašo Konstansos palydėti ją atlikti magnetinio rezonanso tyrimą. Ligoninėje Konstansa pasikalba su Roselenos kardiologu ir šis užsimena, kad Roselena veikiausiai kenčia nuo neurologinio sutrikimo – ir sunkesnio, nei depresija. Maksiminas pasikviečia Oskarą ir, neminėdamas vardų, papasakoja, kad Roselena prieš daug metų padovanojo svetimą vaiką, bei paprašo viskuo pasirūpinti. Jis suvokia, kad grėsmė kyla ne tik Roselenai, bet ir visai korporacijai. Borisas atskleidžia Chanai, kad jos mama išvakarėse jį išvarė. Nikolė neišleidžia Vikės į pasimatymus su Maksiminu. Ji nenori turėti nemalonumų su Roselena, tad pareiškia, kad išėjusi darbo metu į pasimatymą, Vikė bus atleista. Borisas atsiunčia Roselenai puokštę gėlių su atsiprašymu už nederamą elgesį.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Tr. 09 26, 2012 2:17 pm

82 serija
Lusijana pasako Klaudijui, kad nenori grįžti į sostinę – verčiau pasiliks čia ir vėl imsis keramikos. Išgirdęs apie Lusijanos sugrįžimą, ateina Akilesas. Jis nemaloniai nustemba pamatęs ten Klaudijų, o dar nemaloniau nustemba sužinojęs, kad jis yra jų šeimos globėjas ir žmogus, vedęs prieš jį bylą dėl nuosavybės sugrąžinimo jos šeimai. Maksiminas papasakoja Roselenai, kad buvo užsukęs pas kunigą Onestą, ir jiedu kalbėjosi apie ją. Gala išskrenda į Kolumbiją. Ji nusprendžia neskambinti Rodrigui, tikisi, kad dabar jis pats ims jos siekti. Klaudijus padovanoja Lusijanai Auroros nuotrauką. Taip pat palieka jai savo mobilųjį telefoną, nepaisydamas, kad ten nėra ryšio. Lusijana paprašo Klaudijaus nedemaskuoti Roselenos – nepaisant visko, ji yra jos mylimo Rodrigo, bet jai brangių Patrisijaus ir Chanos motina, ir ji nenori suteikti jiems skausmo žinoti, kokia iš tiesų nedora jų mama. Brichida paprašo Galos atsiskaityti su ja už suteiktą informaciją. Borisas užsimena Chanai, kad jis svajoja po kelerių metų ją vesti. Maksiminas, nesulaukęs Vikės sutartu metu, pareikalauja grąžinti buto raktus ir išsiskiria su ja. Violeta pareiškia Marsijaliui, kuris vis ją persekioja, kad, pati augusi be tėvo, nė už ką tam nepasmerks ir jo vaikų. Lusijanai praneša, kad jos keramikos darbai regioniniame konkurse buvo išrinkti geriausiais. Klaudijus Linaresas pakviečia Roseleną susitikti.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Kv. 09 27, 2012 3:40 pm

83 serija
Klaudijus priverčia prisipažinti Roseleną visas niekšybes. Ji Klaudijui pareiškia, kad jos vyras ir jo žmona kadaise buvo meilužiai. Maksiminas išsiskyrė su Vike ir visą dėmesį skirs kovai su Klaudijumi. Neapykantą advokatui pasėjo ir Rodrigo širdyje. O, kad Rodrigas žinotų, jog Klaudijus yra Lusijanos tėvas... O Lusijaną aplanko sėkmė – jos molio lipdiniai laimi svarbų konkursą.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pen. 09 28, 2012 2:08 pm

84 serija
Brichida, kaip įprastai klausydamasi svetimų pokalbių, nugirsta apie Lusijaną ir skuba pranešti Chuljetai. Ambicingosios motina ir dukra rengia naują planą prieš Rodrigą. Tuo tarpu Rodrigas nusprendžia susirasti Lusijaną, mat turi jai pasakyti kažką itin svarbaus. Jam padeda Serena ir Violeta. O Konstansa ir Oskaras mėgaujasi medaus savaitgaliu. Regis, Oskarui pavyko palenkti į savo pusę vyresnės moters širdį.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Št. 09 29, 2012 2:12 pm

85 serija
Rodrigas ir Lusijana vėl susitinka. Rodrigas meldžia ją susitaikyti, tačiau ji atstumia mylimąjį. Ar jos širdis suminkštės? Roselena vėl puolė į depresiją, bet jai padeda Matildė. Patrisijus džiaugiasi, kad tėvai vėl kartu leidžia laiką. Tačiau neįtaria, kokie juodi saitai juos sieja... Estela ir Marijanita labai nudžiugo – grįžo mergaitės mama Ofelija. Jai darbo netrūks, mat Lorensui ir Fabijanui prekyba pyragėliais pašėlusiai sekasi.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Antr. 10 02, 2012 4:44 pm

86 serija
Pasa ima įtarti, kad Lusijana laukiasi. Ji pasiūlo dukrai nuvažiuoti pas gydytoją ir išsitirti, taip pat patikina, kad jei tai tiesa – apie vaiką ji privalės pasakyti Rodrigui. Roselena priekaištauja Rodrigui už tai, kad jis buvo išvažiavęs pas Lusijaną, į ką jis atšauna, jog važiavo atsiprašyti, nes yra kaltas patikėjęs šalutiniais įrodymais, o ne savo žmona. Kai Gala subloguoja, Chuljeta su džiaugsmu nusitveria minties, kad ji galbūt laukiasi ir parneša jai nėštumo testą, nors Gala tokią mintį atmeta. Chana sugalvoja surengti namuose vakarėlį, į kurį sukviečia visus savo ir Rodrigo draugus. Nors Roselena ne itin patenkinta, bet Maksiminas pritaria dukros iniciatyvai. Šiai pavyksta mamos išprašyti, kad ji leistų pasikviesti ir Borisą. Apie vakarėlį sužinojusi Gala irgi nusprendžia jame dalyvauti. Klaudijus praneša Bareirai ir Normai, kad jo dukra gyva, ir kad ji – Lusijana. Aldas aplanko Vikę namuose. Jis pareiškia jai, kad, nepaisant nieko, vis tiek ir toliau jos sieks. Melisa prisipažįsta Chanai, kad įsimylėjo Klaudijų Linaresą.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Tr. 10 03, 2012 3:19 pm

87 serija
Roselena, kad nuslėptų savo niekšybes nuo Patrisijaus, jį šantažuoja. Bet Patrisijus pareiškia motinai jos šantažams nepasiduosiąs. Tačiau Roselena atkaklai laikosi savo – išvydusi savo namuose Lusijanos brolį, siaubingai įtūžta. Lusijana prisipažįsta Klaudijui, kad laukiasi. Klaudijus naujieną praneša Estelai ir Matildei. O Roselenos sesuo Konstansa sulaukia meilės prisipažinimo iš Oskaro.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Kv. 10 04, 2012 3:49 pm

88 serija
Roselena pasako Maksiminui, kad Lusijana laukiasi, tačiau uždraudžia pasakyti Rodrigui, nes abejoja, ar vaikas jo. Pasa su Magda palydi Lusijaną pas gydytoją ir ši praneša puikią naujieną: Lusijana bus mama. Laiminga mergina džiugią žinią praneša savo tėvui advokatui Linaresui. Maksiminas laukia vaizdo įrašų iš Vokietijos banko, kuriuose užfiksuotas jo įmonę apvogęs sukčius.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Sk. 10 07, 2012 3:15 pm

89 serija
Šantažo griebiasi Gala: Rodrigą pakviečia kartu dalyvauti premjeroje ir pareiškia, jog... laukiasi. Tuo tarpu Roselena iš Matildės sužino, kad laukiasi Lusijana. Maksiminas mėgina įkalbėti Rodrigą susitaikyti su Lusijana, tačiau nedrįsta atskleisti sūnui tiesos, kad Lusijana yra Klaudijaus duktė. Rodrigą kankina pavydas, nes jis įtaria, jog Klaudijus ir Lusijana – meilužiai. Borisas taip pat netveria pavydu Lorensui ir kelia scenas Chanai. Ar Chanos širdis iš tiesų linksta prie Lusijanos brolio?

90 serija
Klaudijus suka galvą, kas galėtų būti vyras iš vaizdo įrašo, atlikęs pinigų pervedimą. Tuo tarpu Maksiminas puikiai žino, kas jis toks, ir susisiekęs pagrasina ir toliau slapstytis. Gala vėl blogai pasijunta ir Chuljeta pataria nueiti pas gydytoją. Ši praneša džiugią naujieną: moteris nėščia. Chuljeta su Roselena tuojau pradeda planuoti vaikų vestuves. Kaip į žinią reaguos Rodrigas?
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Antr. 10 09, 2012 3:10 pm

91 serija
Pasa su Lusijana pasako Lorensui, kad Lusijana yra advokato Linareso dukra. Žinia, kad Gala laukiasi, Rodrigą šokiruoja. Gala pameluoja, kad nenori už jo tekėti ir net nereikalauja duoti vaikui pavardės. Tačiau lieka priblokšta, kai vaiko tėvas pareiškia jos nevesiantis. Marsijalis atsiunčia Violetai puokštę rožių su prisegta skyrybų prašymo kopija.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   

Atgal į viršų Go down
 
Serijų aprašymai
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Serijų aprašymai
» Serijų aprašymai
» Uždrausta meilė / Aşk-ı Memnu
» Tai - mano gyvenimas / O Hayat Benim

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Meilės Prieglobstis (Un refugio para el amor)-
Pereiti į: