TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Aš duosiu tau savo pirmąją meilę

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replyŠt. 04 14, 2012 3:04 am

Pavadinimas originalo kalba : 僕の初恋をキミに捧ぐ/ Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu.
Žanras: Drama, romantinis, tragedija.
Režisierius: Takehiko Shinjo.
Adaptuotas pagal: Kenji Bando ir Kotomi Aoki mangą Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu.
Išleidimo data: 2009m. spalio 24d.
Trūkmė: 122m.
Kalbas: japonų.
Šalis: Japonija.


Istorija: 8 – erių metų Takumai Kakinouchi‘iui diagnozuota sunki širdies liga, dėl kurios jis privalo judėti kuo mažiau, atsisakyti saldumynų bei daugelio kitų patiekalų. Tačiau – ne tai svarbiausia. Jei Takuma nesulauks širdies transplantavimo operacijos, jis mirs nesulaukęs 20 – ies.
Jo ligos nepaisė Mayu Taneda, mergaitė, kuri nuo pat mažens yra įsimylėjusi Takumą.
Istorija prasideda nuo tų laikų, kai jie abu dar buvo vaikai. Mayu (kurios tėvas yra daktaras) ligoninėje susipažįsta su Takuma. Bėgant laikui, jie pavirsta labai artimais draugais, įsimyli vienas kitą ir pasižada vienas kitam susituokti tuoj pat, kai jie taps pilnamečiais. Tačiau Takumą slegia juodas mirties šešėlis, tad jis ima gailėtis, kad sutiko Mayu, kurios tolimesnį gyvenimą jis pavertė pragaru.

credit'ai: animezona.net

Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replyŠt. 04 14, 2012 11:30 pm

Is pirmo aprasymo sakynio sudomino. Kai pasibaigs mano 2 pragariski menesiai, butinai paziuresiu si filma.
Atgal į viršų Go down
Marisol*
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Marisol*


Amžius : 27
Miestas : Vilnius
Parašė : 26
Prisijungė : 2012-05-29

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replyKv. 05 31, 2012 7:59 pm

nemačius.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replyPen. 06 01, 2012 12:29 am

Gražus filmas, pasižiūrėjau būtent dėl rekomendacijos forme, ačiū Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replyAntr. 07 31, 2012 1:17 pm

Rimtai? Kas labiausiai patiko filme?
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replyAntr. 07 31, 2012 10:13 pm

Nežinau, tiesiog labai gražus, emocingas filmas. Kiek esu mačius japonų kūrybos, labai patiko, skiriasi nuo JAV kaip žemė ir dangus teigiama prasme.
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replyTr. 08 01, 2012 12:43 am

Su lietuviškais subtitrais žiūrėjai?
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replyTr. 08 01, 2012 2:41 am

Ne, su angliškais. Kokiam puslapy lt subtitrai?
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replyKv. 08 02, 2012 12:05 am

http://ziurim.lt/filmas/11696-as-duosiu-savo-pirmaja-meile-tau-i-give-my-first-love-to-you
Štai čia gali dar kartelį pažiūrėti su lietuviškais subtitrais, jei tamstai yra labai didelis noras.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_replySk. 10 07, 2012 2:40 am

šita filmą jau senokai esu pažiūrėjus, patiko jis man toks jausmingas ir už širdies griebiantis Verkiu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aš duosiu tau savo pirmąją meilę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš duosiu tau savo pirmąją meilę   Aš duosiu tau savo pirmąją meilę I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Aš duosiu tau savo pirmąją meilę
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Meile
» Meilė gydo
» Meilė ir kerštas (МонтеКристо)
» O jei tai meilė... (Любовь - не то, что кажется...)
» Pasodinsiu savo eks / The Bounty Hunter

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: TELEVIZIJA :: FILMAI-
Pereiti į: