TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mėgstami/nemėgstami veikėjai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Mėgstami/nemėgstami veikėjai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgstami/nemėgstami veikėjai   Mėgstami/nemėgstami veikėjai I_icon_newest_replyPir. 03 19, 2012 10:51 pm

Diskutuojam apie mėgstmiausius ir nemėgstamiausius šios novelės personažus
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Mėgstami/nemėgstami veikėjai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstami/nemėgstami veikėjai   Mėgstami/nemėgstami veikėjai I_icon_newest_replyAntr. 03 20, 2012 10:16 pm

Pati nemėgstamia: Karolina (kažkokia pačiuožus man ji, žiauriai jos nemėgstu Juokiuosi)
Nemėgstamiausi: Saul, Karmen, Maripaz

Mėgstamiausi: Karlota, Antolinas, Ivan, David, Judith, Lucia, Juan Jaime, Camilas, Alex ir Benitas
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Mėgstami/nemėgstami veikėjai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstami/nemėgstami veikėjai   Mėgstami/nemėgstami veikėjai I_icon_newest_replyAntr. 03 20, 2012 10:33 pm

Megstamiausi - Antolin.
Nemegstamiausi - Ivan, Maripaz, Saul.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Mėgstami/nemėgstami veikėjai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstami/nemėgstami veikėjai   Mėgstami/nemėgstami veikėjai I_icon_newest_replyTr. 03 21, 2012 4:57 am

Maria7, galima paklaust kodėl Ivanas nemėgstamiausias? Merkiu akį

Mano iš mėgstamų turbūt būtų Ivanas, dėl to, kad jis vienas iš mano mylimiausių aktorių, kas be ko labai simpatiškas ir personažas tvirtas. Toliau būtų Antolinas, pradžioje žiūrėdama nei negalvojau, kad iš jo bus toks įdomus personažas, jis visoks, kartu ir blogas, bet kartu ir geras. Įdomus. Toliau sektų Karlota, kaip jau buvau minėjusi turbūt protingiausias personažas ir linksmas. Dar visai patiktų Lukrecija, nes kuo toliau tuo labiau pasirodo, kad ji tikrai myli savo šeimą ir dėl jos kovoja, tiesiog kaip visada vis bijo apsijuokti prieš kitus.... nors pradžioje galvojau, kad čia bus vienas iš pikčiausių žmonių.

O iš nemėgstamų būtų Karolina, nežinau ji man kaip aktorė labai nesimpatiška ir kvailas personažas. Toliau sektų Maripasa, apie ją galėčiau pasakyti tą patį ką ir apie Karoliną. Dar paminėčiau Karmen, kvaila mergina, neįdomi, nuspėjamas personažas.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Mėgstami/nemėgstami veikėjai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstami/nemėgstami veikėjai   Mėgstami/nemėgstami veikėjai I_icon_newest_replyTr. 03 21, 2012 5:04 am

locura rašo:
Maria7, galima paklaust kodėl Ivanas nemėgstamiausias? Merkiu akį

Mane tiesiog nervina jo tos besikeiciancios nuotaikos. Toks nestabilus kartais atrodo. Tai jis su Lucia draugauja, tai kita serija jau ne, paskui vel draugauja. Siaubingas karstakosis. Plius aktorius man nepatinka. Bet net jei ir patiktu, personazas manau vistiek nervintu Juokiuosi Pvz Duena ar Sortilegio man jo personazas visai nekliuvo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Mėgstami/nemėgstami veikėjai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstami/nemėgstami veikėjai   Mėgstami/nemėgstami veikėjai I_icon_newest_replyTr. 03 21, 2012 10:01 pm

Sortilegio teko matyti, jis ten blogas kaip reikiant buvo... ir reikia pripažinti, kad blogąjį jam tinka labiau vaidinti. O kas dėl to nestabilumo, tai sutinku, pradžioje jis kaip tik toks ir buvo, bet dabar kažkaip susitvarkęs, tikiuosi toks ir išliks. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mėgstami/nemėgstami veikėjai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstami/nemėgstami veikėjai   Mėgstami/nemėgstami veikėjai I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Mėgstami/nemėgstami veikėjai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mėgstamiausi veikėjai
» Mėgstamiausi veikėjai
» Mėgstamiausi veikėjai
» Mėgstamiausi veikėjai
» Mėgstamiausi veikėjai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Likimo galia (La fuerza del destino)-
Pereiti į: