Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Serijų aprašymai

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pir. 03 05, 2012 3:13 am

43 serija
Aleksas atvirai pasako Ivanui, kad nebežino, ar šis yra jo draugas. Ivanas pakviečia jį ateiti į jų namus pažaisti su Brunu, kada tik Aleksas norės. Ivanas, pajutęs, kad Kamilas simpatizuoja Lusijai, ima pavyduliauti. Saulis pažada sumokėti Karmen už jam atskleistą paslaptį, tik paprašo šiek tiek laiko. Lukresija labdaros susirinkime išgirsta apie Maripasą nemalonių atsiliepimų – kaip ji kelia triukšmingus vakarėlius ir girtuokliauja. Karlota dėl anūkės pasiguodžia Antoniui ir paprašo su ja pasikalbėti. Antonis praneša Maripasai, kad jei ji nesiliaus kvailioti, nebemokės jai dienpinigių ir nuomos už butą. Kamilas ir Antolinas išbara Karmen, kad ji tyčia paleido šunį, ir dėl to Ivanas surizikavo gyvybe. Kamilas pareiškia, kad Karmen nuo šiol liks namie ir padės motinai. Antolinas mėgina įtikinti Karoliną apsilankyti pas gydytoją ir išsiaiškinti, ar jai nėra galimybių atgauti regėjimą. Ivanas, grįžęs iš ligoninės, paprašo Lusijos pas jį atvažiuoti. Jiedu susitaiko.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Tr. 03 07, 2012 1:15 am

44 serija
Aleksas nujaučia, kad ir Cherardas, ir Karolina kažką nuo jo slepia. Antolinas pakviečia Kamilą į barą. Ten juos pamato Maripasa ir pakviečia Kamilą aplankyti jos butą. Vėliau Kamilas sutrinka supratęs, kad jį mėgina sugundyti ne tik Maripasa, bet ir jos motina. Antonis pasiūlo Aleksui nuvažiuoti su juo paatostogauti prie jūros. Jis pasako, kad į šią kelionę Ivanas nevažiuos, o bus tik jis, Antonis, Karlota ir Lusija. Kai Davidas paprašo Saulio ataskaitos už milijoną pesų, dingusių iš asociacijos sąskaitos, šis pradeda jį įžeidinėti ir jie susimuša. Davidas supranta, kad jo tėvas sukčiauja ir atsisako pas jį dirbti. Jis grįžta dirbti pas Ivaną. Maripasa, girta išėjusi iš baro, sėda prie vairo ir grįždama namo partrenkia moterį. Viską telefonu nufotografuoja Antolinas, sekęs jai iš paskos. Persigandusi Maripasa parvažiuoja į motinos ir senelės namus. Kitą rytą iš laikraščių Kurjelių šeima sužino, kad partrenkta moteris mirė. Lusija prisimena, kad Maripasos mašina vis dar registruota Davido vardu. Lukresija priverčia Maripasą likti gyventi su jomis. Karolina sutinka važiuoti su Antolinu į Mechiką pas garsų okulistą. Ivanas slapčia ateina pas Lusiją į namus, kai ši jau susirengusi miegoti. Ten juos užklumpa Maripasa.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Tr. 03 07, 2012 3:23 pm

45 serija
Maripasa, užtikusi Lusijos kambaryje Ivaną, sukelia skandalą. Deja, jos niekas nepalaiko – Karlotos nuomone, Lusija suaugusi ir turi teisę susitikinėti, su kuo nori, o Ivanas čia pat pasisiūlo nors ir rytoj vesti savo sužadėtinę. Kai jiedu vėliau apie tai kalbasi, Lusija pasako, kad norėtų ištekėti kaip pridera, o ne paskubomis. Kamilas savo sklype išgręžia gręžinį ir randa labai gerą vandens gyslą. Iš nuomojamo buto savininkės Antonis sužino, kad Maripasa vėl persikraustė pas savo šeimą. Chudita, nebepakęsdama namuose tvyrančios atmosferos, paprašo Davido padėti jai susirasti darbą, ar bent supažindinti su savo draugais, kad ji galėtų įsimylėti, ištekėti ir pagaliau išsikraustyti iš namų. Antolinas atspausdina avarijos, kurią sukėlė Maripasa, nuotrauką ir palieka ją prie Kurjelių durų. Kai Maripasa kreipiasi į Antoliną pagalbos, nes numano, kad bus šantažuojama, šis pasako negalįs padėti ir pasiūlo sumokėti, kiek prašomai, nes kitaip gali sėsti į kalėjimą. Chuanas praneša Ivanui ir Kamilui, kad žino apie Aleksą. Kai šiedu nueina pas Lukresiją išsiaiškinti, kaip Mondragonas sužinojo, Lukresija pareiškia neturinti supratimo, nes Chuanas Chaimė tuo šantažuoja ir ją, reikalaudamas vandens savo rančai. Antolinas paskambina Lukresijai ir pareikalauja už tylėjimą penkių milijonų pesų.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Kv. 03 08, 2012 2:57 pm

46 serija
Kamilas ima įtarti, kad apie Ivano sūnų Mondragonai sužinojo iš Karmen. Lukresija praneša Karlotai apie šantažą. Šioji liepia dukrai parduoti namą, o kol kas pinigus šantažuotojui sumokėti iš Antonio suteikto kredito. Kai Lukresija apsilanko laukuose, kur dirba Kamilas, šis paprašo pinigų ekologiškiems insekticidams. Lukresija atsisako duoti, nes dabar neva neturi tam pinigų. Kamilas papasakoja Ivanui, kad Lukresija nebeturi pinigų, nors jam yra davusi tik keturis milijonus, ir jai dar turėtų būti likę bent šeši milijonai paskolos. Karlota pameluoja Antoniui, kad Maripasa prisidarė daug skolų, todėl ir grįžusi gyventi pas jas. Kai Aleksas užsimano išmokti plaukti, Lusija pasinaudoja proga ir pasiūlo pasikviesti Ivaną, nes jis tą gali geriausiai. Aleksas dar paklausia patarimo Cherardo, ir kai jis patikina, kad Ivanas tikrai neketina jo grobti, nusprendžia pakviesti Ivaną atvažiuoti. Lusija pataria jam pačiam paskambinti Ivanui ir jį pakviesti. Antolinas su Karolina išvažiuoja į Mechiką. Ten gydytojas praneša Karolinai ir Antolinui, kad ji gali atgauti regėjimą viena akimi, jei bus persodintas lęšiukas. Ivanas surengia Lusijai romantišką susitikimą pajūryje, ten jie praleidžia savo pirmąją naktį.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pen. 03 09, 2012 2:42 pm

47 serija
Lukresija papasakoja Karlotai, kad ji gali duoti Chuanui Chaimei reikalaujamo vandens, nes Kamilas savo žemėse rado dvi gyslas ir pasisiūlė pasidalinti vandeniu su ja. Davidas užsimena Kamilui, kad jis patinka jo seseriai Chuditai, kuri iki šio neturi vaikino. Norėdamas pamiršti Lusiją, Kamilas pakviečia Chuditą išgerti kavos. Antonis nujaučia, kad Karlotą graužia rūpesčiai, ir rimti, nes apie juos ji nenori pasakoti net jam. Todėl užsimena Ivanui, kad reikėtų išsiaiškinti, kas iš tiesų nutiko Kurjelių namuose. Lukresija papasakoja į svečius užsukusiems Chuanui Chaimei ir Sauliui, kad Lusija ir Ivanas ketina susituokti. Saulis to negali pakęsti. Todėl, sulaukęs, kol Maripasa lieka namuose viena, papasakojai jai, kad žino apie jos vaiką ir taip pat žino, kur jis yra. Jis pasiūlo pareikalauti jai vaiko globos teisių, kad sūnų be proto mylintis Ivanas būtų priverstas vesti ją, o ne Lusiją. Ivano ir Alekso draugystė vis stiprėja.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pir. 03 12, 2012 3:09 am

48 serija
Antolinas pareikalauja iš Lukresijos pinigų. Kadangi ši bijo važiuoti viena, nenori leisti ir Maripasos, pastaroji sugalvoja, kad pinigus perduoti galėtų Antolinas. Jam šis pasiūlymas – tikra sėkmė. Tad jis mielai „perduoda“ pinigus šantažuotojui. Aleksas ima vis labiau pasitikėti Ivanu ir jie drauge leidžia nepamirštamas atostogas. Karlota slepia nuo Lusijos žinią, kad jos yra šantažuojamos. Saulis pažada Maripasai sumokėti už advokato paslaugas, jei ši ims reikalauti Alekso globos teisių. Maripasa nenori, kad jos tėvas sėstų į kalėjimą dėl vaiko pagrobimo. Advokatas pasiūlo sakyti, kad Cherardas vaiką pagrobė jos pačios prašymu. Chuanas Chaimė pasiūlo Kamilui įstoti į žemdirbių asociaciją ir tapti tarybos nariu. Be to, jis užsimena, kad jeigu dabar jis parems jo kandidatūrą į pirmininko postą, tai vėliau gal ir pats galės perimti jo pareigas. Estera, sužinojusi, kad Chudita buvo susitikusi su Kamilu, griežtai pasipriešina jų draugystei. Chuanas Chaimė, priešingai, nei tikėtasi, ja tik apsidžiaugia, nes vis dar neatsisako planų susigrobti dalies Sokoro rančos žemių. Karlota pasako Antoniui, kad jau norėtų grįžti namo.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Tr. 03 14, 2012 2:22 pm

49 serija
Maripasa ateina pas tėvą ir praneša žinanti, kad Aleksas – jos sūnus ir pareiškia reikalausianti jo globos teisių. Ji pasiūlo išeitį, kad tėvui nereikėtų sėsti į kalėjimą. Karolinai užsiminus, kad vaikas ir toliau galėtų gyventi pas juos, o Maripasa jį lankytų tik retkarčiais, ši sutinka. Chuanas Chaimė užsuka į Makgvairų namus, kur, susitikęs su Davidu ir Kamilu pareiškia, kad verslo ir bendrų tikslų labui yra nusiteikęs susitaikyti su Ivanu ir jo tėvu. Karlota papasakoja Antoniui apie savo sprendimą parduoti namą mieste ir persikraustyti į rančą, neva, taip patogiau. Antonis nesileidžia apkvailinamas, jis nujaučia, kad šis sprendimas susijęs su Maripasos iškrėsta kvailyste ir pinigais. Kamilas nusprendžia paaiškinti Chuditai, kad neketina jos merginti, bet vėliau apsigalvoja. Gydytojas praneša Karolinai, kad atsirado lęšiuko donoras ir Antolinas skubia išveža ją į Mechiką. Operacija praeina sklandžiai. Cherardas praneša grįžusiems Ivanui ir Lusijai, kad Maripasa sužinojo apie sūnų ir sieks jo globos teisių, nors visiems akivaizdu, kad tą ji daro ne iš meilės vaikui, bet dėl pinigų.

50 serija
Lusija pagrasina Maripasai, kad jei ji reikalaus Alekso globos teisių, ji visiems papasakos, kad ši būdama girta mirtinai partrenkė moterį. Maripasa pareiškia, kad niekas to neįrodys, nes mašiną jau išvežė remontuoti. Lukresija pareiškia Maripasai, kad te ji susitaria su Ivanu gražiuoju ir nemėgina veltis į teismo procesą, kuris tik sugriautų gerą šeimos vardą. Ivanas savo ruožtu kreipiasi į advokatą, kuris patvirtina, kad Cherardas įvykdė nusikaltimą, bei kad Maripasa turi pirmenybę gauti vaiko globos teises. Advokatas pasiūlo su Maripasa susitarti taikiai. Ivanas sužino, kad Maripasa savo advokatui papasakojo, jog jis prieš dešimt metų išvažiavo iš šalies, nes buvo apkaltintas žmogžudyste. Kamilas pasisiūlo prisipažinti, kad tą žmogų nužudė jis. Davidas, kuriam Kamilas papasakoja apie senus kaltinimus Ivanui, užsimena, kad Maripasa sudaužė mašiną, ir, iš visko sprendžiant, kažką partrenkė, nors pati tai ir neigia. Maripasa ateina į namus pas Cherardą ir vienu ypu išrėžia Aleksui, kad yra jo motina, Ivanas – jo tėvas, o Cherardas – senelis. Aleksas atsisako tuo patikėti. Lusija, sužinojusi apie Maripasos kaltinimus Ivanui, papasakoja jam, kad jos sesuo prieš kelias dienas partrenkė ir užmušė moterį.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pen. 03 16, 2012 1:51 am

51 serija
Karlota stengiasi įtikinti Maripasą atsisakyti savo reikalavimų, antraip pagrasina atskleisti tiesą apie visus jos, o taip pat ir jos motinos nusižengimus. Galiausiai jai pavyksta išsiaiškinti, kad Maripasai labiausiai norisi atkeršyti Lusijai. Lusija irgi tai suvokia ir savo nuogąstavimais pasidalija su Ivanu. Chuanas Chaimė su Sauliu apsilanko pas Antonį Makgvairą ir viešai su juo susitaiko. Antonis pakviečia abiejų šalių advokatus susitikti jo namuose, kad pamėgintų viską išspręsti taikiai. Į susitikimą pakviečia ir Karlotą. Advokatai, išgirdę galimus abiejų pusių kaltinimus sutinka, kad tokioms garsioms šeimoms šitoks skandalas nereikalingas ir geriausia būtų susitarti draugiškai. Kamilas išsiaiškina, kad Maripasai advokatą greičiausiai apmoka Saulis. Antonis dėl to kreipiasi į Chuaną Chaimę ir viską jam papasakoja. Išgirdęs, kad į šią bylą gali būti įpainiota Lukresija, Chuanas Chaimė įtūžta ir pareikalauja Saulio tučtuojau viską užbaigti ir atsiriboti nuo bylos. Kai Ivanas nueina pasikalbėti su Maripasa, kaip galėtų dėl visko susitarti taikiai, ji praneša, kad įsivėlus į bylą jų sūnus būtų apgyvendintas vaikų namuose. Kad to išvengtų, ji pasiūlo Ivanui ją vesti.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Antr. 03 20, 2012 3:50 am

52 serija
Kai Maripasa pasiūlo Ivanui ją vesti, šis griežtai atsisako. Lusija, įsitikinusi, kad Maripasa siekia ne tiek vaiko globos, kiek paties Ivano, ima manyti, kad ji trukdo savo mylimajam būti laimingam. Rubjalesas praneša Maripasai, kad Saulis Mondragonas daugiau už jo paslaugas nemokės. Lusija ir Ivanas nuvažiuoja pas Aleksą ir nusiveža Bruną. Jiems pavyksta išvilioti vaiką iš namų, jo ir tėvo santykiai pamažu aprimsta. Kai Aleksas pasako, kad nenori gyventi su Ivanu, jis patikina, kad gyventi su juo vaikas galės tada, kai šito panorės pats. Maripasa paprašo motinos, kad ji sumokėtų už advokato paslaugas. Lukresija galiausiai sutinka, su sąlyga, kad apie tai niekas nesužinos. Atsiranda žmogus, norintis nupirkti Kurjelių namą. Kadangi sandoris sudaromas tarp dviejų agentūrų, niekas nežino, kas jis. Chuanas Chaimė įtikina asociacijos narius, kad jiems naudinga bendradarbiauti su Makgvairų įmone. Karlota užsimena Lukresijai, kad jų rančos namą galėtų suremontuoti Cherardas. Kamilas irgi jau yra numatęs ten įdarbinti savo seserį, kad ji būtų kuo nors užsiėmusi. Maripasa užsuka pas tėvą ir pasiūlo sandorį. Ji atsikraustys gyventi pas juos, kad Aleksui niekur nereikėtų keltis, taip pat už pinigus, gautus iš Ivano vaiko išlaikymui, padės praplėsti jo verslą. Ji taip pat pažada pasakyti teisme, kad Cherardas Aleksą išsivežė jos prašymu.

53 serija
Kamilas atskleidžia Chuditai tiesą apie tikruosius Maripasos ketinimus, nors ši, kaip lojali draugė, yra linkusi patikėti, kad ji pasikeitė. Karolinai grįžus namo, Cherardas papasakoja apie Maripasos pasiūlymą. Karolina jam labai pritaria, nes tenori išlaikyti Aleksą. Advokatas pateikia Maripasos prašymą dėl vaiko globos teisėjui, ji pasako, kad vaiką Cherardas išsivežė jos prašymu, o tėvas patvirtina dukros žodžius. Teisėjui kyla įtarimų, ar tikrai jie sako tiesą. Ivanas užrašo sūnų į baseiną. Antonis pamėgina išsiaiškinti, ar ne Lukresija duoda pinigų Maripasos advokatui. Karlota mano, kad ne, bet sutinka patikrinti. Sužinojęs, kad Maripasa jau pateikė teismui prašymą dėl vaiko globos, advokatas atvyksta pas Makgvairus. Jis pasiūlo teisėjui papasakoti visą tiesą ir užsiminti, kad gal jokios žmogžudystės neįvyko, o Ivanui apie ją pranešė norėdami priversti bėgti į užsienį. Kai Lukresija užsimena, kad nemokės Maripasai už jos krečiamas kvailystes, ji pagrasina apie viską papasakoti vietinio laikraščio žurnalistams. Išsigandusi Lukresija pasiūlo Lusijai įtikinti Ivaną, kad vestų Maripasą. Nors Karlota griežtai priešinasi, Lusija apsisprendžia taip ir padaryti.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Antr. 03 20, 2012 3:21 pm

54 serija
Aleksas paprašo Ivano, kad leistų pažaisti su Brunu. Jis sutinka ir pasiūlo atvažiuoti pas jį į namus. Tačiau, kai Benitas atvažiuoja jo atsivežti, Karolina jo neišleidžia. Karolina ima atvirai priešintis Lusijai ir palaiko Maripasą, nes tiki, kad ši leis jai ir toliau auginti Aleksą. Kamilas mėgina įtikinti Antoliną prisipažinti nužudžius žmogų, nes Ivanas neketina naudotis tuo argumentu teisme, nenorėdamas pakenkti nei Lusijos, nei Kamilo šeimai. Antolinas atsisako. Vėliau, paskambinęs Maripasai, pareikalauja jos nieko nepasakoti teisme, kitaip bus priverstas atskleisti, kad ji mokėjo šantažuotojui už partrenktą moterį. Ivanas pateikia teisėjui savąją įvykių versiją, kodėl išvažiavo į užsienį, palikęs besilaukiančią merginą. Karlota atšaukia Lukresijos įgaliojimą disponuoti jos sąskaitomis, ir suteikia tą teisę Lusijai. Kai Maripasa paprašo motinos duoti pinigų advokatui, Karlota apstulbina ją pareiškusi, kad Lukresija nebegalės nuimti nuo sąskaitos pinigų ir todėl negalės nieko sumokėti advokatui. Lukresija mėgina pasiskolinti pinigų iš Chuano Chaimės, bet šis neduoda. Tą supratusi Maripasa pavagia Karlotos papuošalų – tarp jų ir perlų vėrinį. Ivanas nusiveža Lusiją į atokią trobelę, kur jie praleidžia romantišką vakarą.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Tr. 03 21, 2012 4:33 pm

55 serija
Advokatas pasiūlo Maripasai pasidomėti Alekso pomėgiais, kad teisėjui sudarytų įspūdį, jog visą laiką rūpinosi savo sūnumi. Maripasa parduoda juvelyrui senelės papuošalus, teigdama, kad tai buvo senelės dovana jos vestuvių proga. Kamilui pranešama, kad laukuose pasirodė kenkėjai, kurių bijo visi ūkininkai – žoliniai ugniukai. Jis apie kilusį pavojų praneša visiems kitiems ūkininkams, o pats nuskuba pirkti priemonių prieš kenkėjus. Chuanas Chaimė, sužinojęs apie kenkėjus, liepia Sauliui supirkti visus Alamoje esančius ekologinius insekticidus, ketindamas vėliau juos parduoti už gerokai didesnę kainą. Tačiau jo planas neišdega, nes Antonis užsako produktų internetu, o kai jie atsiunčiami, ketina pardavinėti juos už savikainą ir pirmiausia tiems, kurie pirmieji prisijungė prie Makgvairų įmonės. Teisėjas patiki Maripasa ir skiria jai Alekso globą. Karlota nueina pas teisėją, kuris anksčiau artimai bendravo su jos vyru, ir pareiškia, kad skyręs vaiko globą savanaudei ir girtuoklei motinai jis labai suklydo. Taip pat ji atskleidžia, kad Ivanas yra tikrasis ir vienintelis jos amžinatilsį vyro Teodoro anūkas.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Kv. 03 22, 2012 4:01 pm

56 serija
Cherardas ir Karolina sužino, kad teisėjas vaiko globą paskyrė Maripasai. Tačiau netrukus Maripasa jiems pareiškia, kad neketina gyventi su jais, o išsikraustys į savo namus ir išsiveš Aleksą. Lusija mėgina išsiaiškinti, ar Ivanas įstengs gyventi be Alekso, žinodamas, kad jį globoja Maripasa. Chuanas Chaimė uždraudžia Chuditai susitikinėti su Kamilu. Lusija įtikina Ivaną, kad jis privalo nueiti su Aleksu paplaukioti baseine, kad šis žinotų, jog nei tikrasis tėvas, nei Lusija jo neapleido. Kai Maripasa sužino, kad Lusija išsivežė Aleksą į baseiną, įtūžta. Ji nuskuba pas juos ir sukelia skandalą, liepusi Aleksui tučtuojau lipti iš vandens ir važiuoti su ja. Ivanas pergudrauja Maripasą ir išsiveža vaiką pas save į namus. Tai supratusi Maripasa praneša advokatui, kad jis turi pareikalauti teisėjo uždrausti Ivanui matytis su sūnumi. Po pokalbio su Karlota teisėjas ima dvejoti, bet sprendimo dėl globos nepakeičia. Jis tik paskiria gana dosnius alimentus ir atmetęs Maripasos prašymą leidžia Ivanui susitikti su sūnum du kartus per savaitę. Antolinas, sužinojęs, kad Ličitos tėvas – Saulis, įsiveržia pas Chuaną Chaimę į namus ir pareikalauja, kad Saulis vestų Karmen ir pripažintų dukrą. Kitaip pagrasina paviešinti, kas užsakė sudeginti Kutberto Medinos pasėlius. Kai Chuanas pareikalauja Saulio vesti Karmen, jis griežtai atsisako, o kai tėvas išvaro jį iš namų, pareiškia, kad verčiau gyvens skurde, nei ilgiau kęs jo tironiją. Chuanas Chaimė po tokių nemalonumų pakliūva į ligoninę. Aleksas, sužinojęs, kad jis privalo gyventi su tikraisiais tėvais, pareiškia, kad verčiau gyvens su Ivanu, o ne su Maripasa, kurios bijo.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pen. 03 23, 2012 6:36 pm

57 serija
Karolinai skundžiantis vis stipresniais akių skausmais, gydytojo patartas Antolinas išvažiuoja su ja į Mechiką. Maripasa siautėja, kad jai skyrė gerokai mažesnę sumą vaiko išlaikymui, nei tikėjosi. Ivanas nusprendžia įregistruoti sūnų tikruoju vardu – Alechandras Makgvairas Lomeli. Lusija paprašo jo kol kas nepervesti Maripasai pinigų, kad ji negalėtų niekur išsivežti sūnaus, kol Karolina negrįš iš Mechiko. Kai Lusija ir Maripasa susibara dėl pastarosios elgesio baseine, įsikiša Karlota. Įžeista grubių Maripasos žodžių ji skelia jai antausį, bet Maripasa skelia jai atgal. Už tai Karlota išvaro anūkę iš namų. Bijodami, kad įsiutusi Maripasa nesumanytų išsivežti sūnaus kaži kur, Karolina, Cherardas ir Ivanas paslepia Aleksą Kamilo namuose, o jo motinai pasako, neva jis nakvoja pas savo bičiulį. Neturėdama pinigų, Maripasa su lagaminais atrūksta į Ivano namus. Bet senasis Makgvairas nepriima jos, bet verčiau duoda pinigų viešbučiui.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pen. 03 30, 2012 2:39 am

58 serija
Chuanas Chaimė papasakoja Antoniui, kad Kamilo sesuo Karmen susilaukė dukros nuo jo sūnaus Saulio. Kadangi šis nesutinka prisiimti atsakomybės ir vesti Karmen, jis išvarė sūnų iš namų. Pats pažada išlaikyti mergaitę ir jo motiną, bet paprašo Antonio, kad šis įtikintų Karmen brolius nekelti skandalo. Maripasa, neradusi sūnaus namie, paskambina tėvui ir pagrasina apskųsti pagrobus vaiką. Ivanas iš savo advokato sužino, kad tuo atveju Cherardui grėstų 20-40 metų kalėjimo, o Maripasai už melagingą liudijimą – viso labo keli mėnesiai, ir dėl to globos teisių iš jos niekas neatims. Ivanas perveda Maripasai pinigus ir susitaria, kad kol ji neras naujų namų, Aleksui leis gyventi su Cherardu. Saulis susiranda Dručkį ir kartu su juo imasi nešvarių darbelių. Lusija pasikviečia Maripasą pasikalbėti. Sesuo aiškiai pareiškia, kad Ivanui teks rinktis – Lusija arba sūnus. Lusija viską paaiškina Ivanui, ir motyvuodama, kad ji suaugusi ir gali mąstyti blaiviai, o Aleksas tėra vaikas ir sugeba tik jausti, įtikina mylimąjį nutraukti sužadėtuves.

59 serija
Karlotos namai tuštėja – šeima ruošiasi išsikelti į rančą, o šiai renovuoti pasamdo buvusį Lukrecijos vyrą Cherardą. Jo brolienę Karoliną rūpestingai globoja Antolinas – moters akies operacija nepasisekė... Tuo tarpu Chuanas Chaimė mėgina papirkti Antolino šeimą, kad ši nekeršytų Sauliui. Bet Arselija pinigų atsisako. Karo kirvis – iškastas. Ivanas dėl sūnaus pasmerkia save kančiai – nusprendžia vesti Maripasą.

60 serija
Karlota ir Antonis išgyvena dėl Ivano ir Lusijos sprendimo paaukoti meilę vardan meilės vaikui. Maripasa jaučiasi nugalėjusi savo seserį. Tačiau paaiškėja dar viena jos niekšybė – dingo itin brangus Karlotos perlų vėrinys. O Lusiją prasiblaškyti jos draugė išsitempia į klubą. Lusija neprisimena, kas tą naktį jai atsitiko... Ivanas nė neįtaria, kad turi slaptą konkurentą, kuriam netrukus ketina patikėti savo verslą. Ar Kamilas sutiks?

61 serija
Aleksas tėčiui pareiškia į Los Andželą nenorįs. Ivanas kreipiasi pagalbos į Lusiją. Tuo tarpu Maripasa svajoja apie ištaigingas vestuves, bet Ivanas sugriauna jos iliuzijas. Broliai Kamilas ir Antolinas – užsispyrę. Kamilas išperka Lusijos močiutės vėrinį siekdamas kelio į mylimosios širdį, o Antolinas atkeršija Sauliui už seserį. Tuštybės kupinas Chaimė įsiunta ant Saulio – sūnus jam trukdo siekti karjeros aukštumų.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pen. 03 30, 2012 3:27 pm

62 serija
Kamilas išperka Karlotos vėrinį ir atiduoda jį Lusijai, tepaprašęs, kad ji niekam nesakytų, kas tai padarė. Lusija nenori priimti jo, bet galiausiai nusileidžia. Kai atiduoda jį senelei ir ši ima klausinėti, pameluoja, kad vėrinį išpirko ji, pasiskolinusi pinigų iš Ivano. Kamilas ir Antonis sužino, kad Saulis pakliuvo į avariją, jam dėl nudegimų reikia specialaus gydymo, bet Chuanas Chaimė atsisako apmokėti išlaidas. Antonis, motyvuodamas, kad asociacijos nariai, sužinoję apie jo elgesį, neperrinks jo prezidentu, sugeba įtikinti jį apmokėti sūnaus gydymo išlaidas. Kai Kamilas paklausia Antolino, ar ne jis kaltas dėl Saulio avarijos, šis išsigina. Kamilas išsiskiria su Chudita. Ivanas ir Lusija praleidžia kartu paskutinę meilės naktį. Išsiskirdamas Ivanas padovanoja jai seniai pirktą sužadėtuvių žiedą. Lukresija ir Maripasa įsiprašo į Makgvairų rengiamą vakarėlį. Kai Maripasa pasiūlo Antoniui paskelbti apie jos ir Ivano vestuves, jis griežtai uždraudžia. Bet Maripasa per vakarėlį prisigeria, ir girta paskelbia ne tik apie vestuves, bet ir jų priežastis – prieš dešimt metų jiems gimusį sūnų, kurį manė esant pagrobtą, o iš tiesų augusį visai šalia. Zabaletas Antonio pavedimu nueina pas Cherardą ir susitaria, kad jie kreipsis į teismą dėl naujų, teisingų, dokumentų išdavimo Aleksui.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   

Atgal į viršų Go down
 
Serijų aprašymai
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Likimo galia (La fuerza del destino)-
Pereiti į: