Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Serijų aprašymai

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4044
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Serijų aprašymai   Antr. 01 10, 2012 3:31 am

1 serija
Alisija Vijagomes su sūnumi Ivanu grįžta į Alamą, iš kurios išvažiavo prieš daugelį metų, kai vietinis žemvaldys Chuanas Chaimė Mondragonas ją suviliojo ir nėščią paliko likimo valiai. Ieškodama darbo ji kreipiasi į Karlotą Kurjel, kurios amžinatilsis vyras Teodoras yra jos tėvas. Karlota, kuri žino, kad Teodoras savo nesantuokinei dukrai užrašė trečdalį rančos, apie palikimą nutyli, tačiau duoda Alisijai darbo, leidžia gyventi jų namuose kartu su paaugliu sūnumi ir pažada apmokėti jo mokslus, jei Alisija niekam neatskleis savo gimimo paslapties. Alisijos draugės Arselijos sūnus Kamilas atskleidžia Ivanui, kad iš nugirsto tėvų pokalbio suprato, jog Ivano tėvas nėra miręs, jis – Chuanas Chaimė Mondragonas. Alisija gatvėje susitinka Chuaną Chaimę Mondragoną. Ji prisipažįsta, kad susilaukė jo sūnaus. Vėliau nuveda sūnų susipažinti su tėvu, bet susitikimu nei tėvas, nei sūnus nesidžiaugia.

2 serija
Chuanas Chaimė pasiūlo Alisijai tapti jo išlaikytine. Alisija dėl sūnaus pasirengusi sutikti, bet Ivanas kategoriškai pasipriešina. Lukresija Kurjel nusprendžia išleisti mokytis vyresniąją dukrą Maripasą į Jungtines Valstijas. Chuanas Chaimė sužino, kad Alisija dirba Kurjelių namuose, ir, bijodamas, kad nepaaiškėtų apie jo nesantuokinį sūnų (nes jis kaip tik ketina kandidatuoti į žemdirbių asociacijos prezidentus), pareikalauja jau tą pačią dieną išeiti iš darbo. Ivanas susibičiuliauja su Kurjelių jaunyle dukra Lusija. Karlota nugirsta Alisijos pokalbį telefonu, ir ši, priremta prie sienos prisipažįsta, kad Ivanas – Mondragono sūnus. O Chuanas Chaimė dabar reikalauja jos išeiti iš darbo. Karlota nuvažiuoja pas Chuaną Chaimę ir pareikalauja atstoti nuo Alisijos ir Ivano, mainais už tai pažada niekam neprasitarti apie jo tėvystę. Kad ir labai nenoromis šis sutinka. Ivanas sode randa priklydusį šuniuką, ir ponas Cherardas leidžia jį jam laikyti.

3 serija
Maripasa nenori važiuoti mokytis į užsienį, bet draugai ją nuramina, kad ten gali būti visai smagu. Ivanas įsimyli Maripasą paaugliška meile. Antolinas savo broliui Kamilui ir jo draugui Ivanui keturiolikto gimtadienio proga padovanoja apsilankymą pas laisvo elgesio merginą, kuri turi juos supažindinti su meilės menu. Praėjus keleriems metams, Maripasa grįžta iš mokslų Amerikoje jau visai suaugusi panelė. Ji, anksčiau nė skersa akimi nepažvelgdavusi į Ivaną, dabar pamato žavų jaunuolį ir juo susidomi. Apsimesdama, kad jai reikia patobulinti savo vairavimo įgūdžius, paprašo tėvų, kad leistų Ivanui ją pamokyti. Ji ima sąmoningai vilioti Ivaną. Lusija taip pat yra įsimylėjusi Ivaną, tačiau šis joje mato tik draugę, ne mylimąją. Maripasa prisipažįsta draugei, kad nebėra nekalta ir geria kontraceptines piliules. Per kelerius prabėgusius metus Cherardas ir Alisja tapo draugais ir meilužiais.

4 serija

Alisija prisipažįsta Arselijai, kad užmezgė romaną su savo šeimininku Cherardu. Lukresija nusprendžia vadovavimą rančai patikėti Leandrui, tas pareigas atėmusi iš savo vyro. Įsižeidęs Cherardas pareiškia, kad nuo šiol miegos atskirai. Tėvai paaiškina Maripasai, kad ji nebegalės grįžti mokytis į Ameriką. Tačiau dukra, užuot nusiminusi, tik apsidžiaugia ir pareiškia, kad iš viso neketina daugiau mokytis. Maripasa imasi vilioti Ivaną. Ji surengia pikniką, per kurį sugundo Ivaną pasimylėti. Leandras pasiūlo Chuanui Chaimei slapčia ir už tam tikrą mokestį asmeniškai jam naudotis Lukresijos rančoje esančiais vandens šuliniais. Alisija paprašo Karlotos suteikti jai kelias dienas atostogų.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4044
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Tr. 01 11, 2012 6:35 am

5 serija
Maripasa susiranda Ivaną ir praneša, kad laukiasi. Ji pareiškia, kad gimdyti neketina ir nori pasidaryti abortą. Alisija, kuri, kaip paaiškėja, irgi laukiasi – nuo Cherardo – paprašiusi kelių dienų atostogų neva piligiriminei kelionei, iš tiesų nueina pasidaryti nelegalaus aborto. Ivanas nueina pas Lukresiją ir paprašo Maripasos rankos, pasakęs, kad ji laukiasi jo vaiko. Lukresija įsiunta ir išvaro Ivaną iš namų. Maripasa, mėgindama išsisukti, pareiškia, kad Ivanas ją išprievartavo. Nei Karlota, nei Cherardas ja nepatiki. Nors Maripasa ir Lukresija nori, kad būtų atliktas abortas, ir Karlota, ir Cherardas griežtai tam pasipriešina. Nors Ivanas mėgina susitaikyti su Maripasa, ši jį pažemina ir pavaro šalin. Alisijai po aborto prasideda kraujoplūdis, ji vargais negalais pasiekia Arselijos namus, kuriai vėliau viską išsipasakoja. Kaip tik tuo metu pas Arseliją ateina ir Ivanas. Čia jis randa motiną, kuri ir miršta ant jo rankų.

6 serija
Ivanas įsitikinęs, kad jo motina laukėsi nuo Chuano Chaimės, ir yra pasiryžęs jam atkeršyti. Lukresija liepia Leandrui pasikvietus kelis vyrukus sumušti Ivaną. Tą jis ir padaro, laimė, pro šalį einantys Antolinas ir Kamilas pamato muštynes ir stoja ginti draugo. Antolinas peiliu sunkiai sužeidžia vieną užpuoliką. Cherardas praneša Lukresijai, kad pateiks teismui skyrybų prašymą. Karlota su anūkėmis nuvažiuoja į Guajamą, kur ketina gyventi, kol Maripasa pagimdys kūdikį. Ivanas yra pernelyg sužalotas, todėl net negali dalyvauti mamos laidotuvėse. Kamilas nueina parnešti iš Cherardo namų Ivano daiktų. Susitikęs su šeimininku jis jam praneša, kad Alisija mirė. Antolinas, mėgindamas išsisukti, kad čia jis nudūrė žmogų, kaltę suverčia pačiam Ivanui, neva peiliu smogė jis. Kai Leandras pamėgina jį šantažuoti, Antolinas nepasiduoda ir pasiūlo išeitį – jis įtikins Ivaną išvažiuot kuo toliau, bet su sąlyga, kad Lukresija nepateiks jokių kaltinimų dėl žmogžudystės. Karlota atskleidžia Lukresijai, kad ši nėra Teodoro dukra, nes ji už savo vyro ištekėjo jau laukdamasi nuo kito. Cherardas nueina pas Arseliją, kur, sutikęs Antoliną, perduoda jam pinigus, skirtus Ivanui – jo motinos išeitinę už dešimt tarnybos metų ir dar šiek tiek, skirtų jo mokslui. Ir pasiūlo, kad Ivanas išvažiuotų į užsienį, nes čia jam gresia kaltinimai žmogžudyste. Antolinas didžiąją dalį pinigų pasisavina.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4044
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Kv. 01 12, 2012 7:21 am

7 serija
Antolinas mėgina įtikinti Ivaną, kad jam naudingiausia išvažiuoti į JAV, nes per peštynes sužeistas vyras mirė. Kai Ivanas nepatiki jo žodžiais, neva čia jis pats sužalojo vyruką ir ketina pasilikti ir gintis, Antolinas pameluoja, kad tą padarė Kamilas. Lukresija praneša dukroms, kad ji su Cherardu skiriasi. Ivanas išvažiuoja į JAV. Pakeliui susipažįsta su Benitu, kuris duoda jam savo giminių adresą Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur ketina prisiglausti pats. Lukresija sužino, kad Alisija mirė, o Ivanas išvažiavo į užsienį. Dar nenuvažiavus iki Valstijų, pervežėjas visus migrantus išlaipina ir toliau liepia eiti patiems, o pats grįžta atgal.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4044
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pen. 01 13, 2012 7:28 am

8 serija
Lukresija sužino, kad Alisija mirė, kaip ji mano, po persileidimo, o Ivanas išvažiavo į JAV. Ivanui su draugu einant per dykumą, jo draugas žūva, griūdamas galva pataikęs į akmenį. Ivanas ir pats vos nežūva, bet galiausiai pereina sieną ir išsekęs pasiekia Benito namus Los Anžele. Lukresija pasako Chuanui Chaimei, kad Cherardas parduoda tėvų namą Mechike, iš ko jis supranta, kad Lomeli Kurjeliai susiduria su finansiniais sunkumais. Cherardas aplanko dukras, nors Lukresija tam labai priešinasi. Taip pat ji nusprendžia atiduoti Maripasos vaiką į kūdikių namus, nors nei Karlota, nei Lusija, nei Cherardas tam nepritaria. Benitas padeda Ivanui įsidarbinti restorane valytoju. Lukresija prisipažįsta Chuanui Chaimei, kad išsiskyrė su Cherardu. Bet kai Mondragonas pasisiūlo padėti jai valdyti rančą, ji atsisako. Nors Ivanas rašo laiškus Kamilui, bet šis, graužiamas sąžinės, jų net neskaito.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4044
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pir. 01 16, 2012 7:03 am

9 serija
Ivano darbdavys pasiūlo šiam dirbti padavėju, nes jis moka angliškai. Ivaną restorane užkalbina klientai, vienas jų pasiūlo jam darbą, kur jis galėtų uždirbti daug daugiau. Kaip vėliau paaiškėja, tas darbas – filmuotis pornografinėse juostose. Ivanui atsisakius, kompanijos šeimininkas pagrasina, kad jis užsiundys ant jo migracijos tarnybą. Kai Ivanas viską papasakoja restorano šeimininkui, šis, nors ir nenoromis, atleidžia jį, kad nesukeltų pavojaus savo verslui. Lukresija pasiūlo Maripasai gimdyti su pribuvėja, bet Karlota tam griežtai pasipriešina. Atėjus laikui, Maripasai gimsta sveikas berniukas. Ivanas naktį pamato Antonį, kurį, išėjusį paieškoti savo pabėgusio šuns, užpuola keli jaunuoliai. Ivanas jį apgina, vėliau suranda ir parveda namo jo šunį. Kai Antonis ir Ivanas geriau susipažįsta, jiedu išsiaiškina, kad abu turi šaknų Alamoje – iš ten kilusi Antonio motina. Antonis, norėdamas atsilyginti Ivanui, pasiūlo sutvarkyti jam dokumentus ir apmokėti mokslus, kad šis taptų inžinieriumi.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4044
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Tr. 01 18, 2012 7:15 am

10 serija
Karlotai nuėjus pašildyti maistelio, kažkas pagrobia kūdikį. Lukresija įtikina ją nesikreipti į policiją, o pati pasistengia viską pateikti taip, kad atrodo, jog kūdikį pagrobė tarnaitė Enkarnasjona. Ivanas pasidalija su Benitu džiaugsminga žinia, kad rado įtakingą globėją, kuris sutvarkys jo vizą ir padės pabaigti mokslus. Praeina keleri metai. Lusijos šeima vis labiau skursta. Ji pati netrukus baigs mokslus universitete ir gaus vaikų psichologės diplomą. Lusija gauna darbą mokykloje. Maripasa pamažu grimzta į alkoholio liūną. Antonis Makgvairas oficialiai įsisūnija Ivaną. Jis pasiūlo kartu nuvažiuoti į Meksiką ir išsiaiškinti tiesą apie Ivano artimuosius. Tuo tarpu inžinierius Cherardas grįžta gyventi į Alamą. Jis vedė antrą kartą,bet netrukus liko našliu, o mažą sūnų jam padeda auginti akla žmonos sesuo Karolina. Lusija tampa Saulio Mondragono mergina. Lukresija pasiūlo Chuanui Chaimei apvesdinti Maripasą ir Davidą.

11 serija
Lusija pradeda dirbti mokyklos psichologe. Maripasa nusprendžia paklausyti motinos patarimo ir ima vilioti Davidą. Chuanas Chaimė praneša šeimai, kad nori apvesdinti Davidą su Maripasa. Detektyvas pateikia Antoniui ataskaitą apie Alamoje gyvenančius Kurjelius, Mondragonus ir Galvanus. Nors ir praturtėjęs, Ivanas ir toliau draugauja su Benitu, savo pirmuoju bičiuliu JAV. Maripasa išteka už Davido, bet į vestuves tėvo nepakviečia. Estera pamėgina atnaujinti Davido kambarį, kad jis būtų tinkamas gyventi porai, tačiau Chuanas Chaimė nesutinka tam išleisti nė sentavo. Per medaus mėnesį Maripasa išsiaiškina, kad Davidas ne gėjus, kaip visi apie jį mano, tačiau dėl psichologinių problemų yra impotentas.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4044
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Kv. 01 19, 2012 6:34 am

12 serija
Maripasa nuoskaudą dėl nevykusios vestuvių nakties malšina linksmindamasi su kitais vaikinais. Ji pareikalauja, kad Davidas persikeltų į kitą viešbučio kambarį. Makgvairai nusiunčia į Alamos žemdirbių asociaciją laišką, siūlydami bendradarbiauti. Chuanas Chaimė su džiaugsmu sutinka juos priimti, nes tikisi gauti iš jų lengvatinių kreditų ir įvairių privilegijų. Chuanas Chaimė norėtų išsinuomoti iš Lukresijos jos žemes, arba pats dirbti jos rančos prižiūrėtoju, bet Lukresija nesutinka. Karlota ir Lukresija tikisi gauti iš Makgvairų kreditą, kurio joms būtinai reikia rančai atgaivinti. Sužinoję, kad Makgvairai atvažiuoja į Alamą, Mondragonas neleidžia Davidui užbaigti medaus mėnesio ir liepia grįžt namo. Chuanas Chaimė pasikviečia Makgvairus vakarienės į savo namus. Saulis pakviečia Lusiją kartu su juo nueiti į restoraną, kur jis susitarė papietauti su Ivanu Makgvairu.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
avatar

Parašė : 3812
Prisijungė : 2010-06-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Št. 01 21, 2012 3:12 am

13serija

Aplankęs motinos kapą Ivanas pamato, kad ten pamerktos gėlės ir sužino, kad kiekvieną savaitę čia puokštę atneša pusamžis vyriškis. Ivanas aplanko savo krikštamotę Arseliją, kuri be galo apsidžiaugia. Tada jis sužino, kad Karmen Galvan turi nesantuokinę dukrą Ličitą, nuo Saulio Mondragono. Be to, Arselijos vyras jau miręs, o Kamilas buvo susituokęs, bet santuoka iširo, kai jis neteko darbo. Kamilas sėkmingai įgijo agrotechniko diplomą. Ivanas savo ruožtu papasakoja, kad dabar jis grįžo, būdamas turtingas ir įtakingas žmogus, kartu su savo įtėviu. Chudita Mondragon numano, kad Ivanas Makgvairas – anksčiau pas Kurjelius dirbusios tarnaitės Alisijos sūnus. Maripasa, grįžusi iš kelionės, pasipasakoja motinai apie Davido problemas ir užsimena, kad norėtų skirtis. Ivanas restorane pamato Lusiją, bet ši apsimeta jo nepažįstanti. Lukresija sužino, kad Ivanas Makgvairas ir Ivanas Vijagomesas – tas pats žmogus. Ji paprašo Lusijos įtikinti Ivaną, kad jis neatskleistų paslapties apie savo romaną su Maripasa ir jiems gimusį kūdikį. Lusija nusprendžia atsiprašyti Ivano už savo netikusį elgesį per pietus. Ivanas galiausiai susitinka su Kamilu.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4044
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Kv. 01 26, 2012 5:04 am

14 serija
Ivanas susitinka su Kamilu. Šis tik iš draugo sužino, kad jis su Maripasa susilaukė vaiko. Savo ruožtu jis papasakojo Ivanui, kas per tuos dešimt metų įvyko Alamoje Kurjelių, Mondragonų ir jo paties šeimose. Ivanas pasiūlo Kamilui dirbti kartu jo įmonėje. Maripasa paskambina Ivanui, bet šis nesiteikia atsiliepti. Karlota atskleidžia Lusijai, kad Davidas impotentas, greičiausiai dėl psichologinių priežasčių – nuolatinių jo tėvo priekabių. Chuanas Chaimė pasiūlo Makgvairams pirkti seną jų pakavimo įrangą, bet Ivanas, ją apžiūrėjęs, atsisako ir nusprendžia pastatyti naują cechą. Maripasa ateina pas Ivaną į viešbutį. Ji pasiūlo pasikalbėti jo kambaryje ir jis nenoromis sutinka. Jiedu vos nepasimyli, bet Ivanas paskutinę akimirką atsitraukia. Maripasa patikina Ivaną, kad jo vaikas gimė negyvas. Lusija paskambina Ivanui ir atsiprašo už savo elgesį per pietus. Lusijai ima nusibosti Saulio priekabės ir ji pasiūlo jam santykiuose padaryti pauzę. Antonis susipažįsta su Lusija.

15 serija
Ivanas susitaria susitikti su Lusija ir pasikalbėti. Kamilas papasakoja broliui, kad Ivanas grįžo į Alamą. Kaip paaiškėja, Antolinas bendrauja su Karolina, Alekso teta ir Cherardo svaine. Juodu sieja labai nuoširdūs ryšiai, nes Karolina, net žinodama apie Antolino nuodėmes, vis tiek labai jį brangina ir laiko geru žmogumi. Ivanas, Kamilas ir Antonis peržiūri žemdirbių sąrašą, spręsdami, kam suteikti kreditus. Antonis nusiperka namą, kuris yra netoli nuo Kurjelių namų. Per susitikimą Lusija atskleidžia Ivanui, kad jo sūnus iš tiesų gimė gyvas ir sveikas, o apie jo mirtį Maripasa pamelavo. Tačiau nuliūdina pasakius, kad vaikas buvo pavogtas ir dabar niekas nežino, kur jis. Įsiutęs Ivanas įsiveržia į Kurjelių namus, kur tuo metu vieši Antonis, ir sukelia skandalą. Ivanas ima keršyti, ir pirmiausia jis susitinka su Maripasa. Apsimetęs, kad ja žavisi, jis užsimena apie galimybę būti drauge, bet tik po to, kai ji išsiskirs su Davidu. Maripasa ilgai negaišta ir tą patį vakarą praneša Davidui norinti skirtis. Tą sužinojus Mondragonų šeimą ištinka šokas.

16 serija
Chuanas Chaimė pasipriešina Davido ir Maripasos skyryboms. Ivanas pakviečia Lusiją susitikti ir paprašo ateiti į jo viešbutį. Susitikus jis paprašo važiuoti kartu su juo į miestą, kur gimdė Maripasa ir pamėginti išsiaiškinti, ar jo sūnų pagrobė ne jų buvusi tarnaitė. Ivanas prisipažįsta Kamilui, kad jo tikslas – išardyti Maripasos santuoką ir Lusijos sužadėtuves, nes taip tikisi suduoti skaudžiausią smūgį Lukresijos savimeilei. Antonis nuperka buvusio sandėlio patalpas, kuriose ketina sumontuoti naują žemės ūkio produktų pakavimo liniją. Sužinojusi, kad Maripasa skiriasi, Lukresija įsiunta. Jis supranta, kad dabar, kai Ivanas sužinojo apie sūnų, mažai tikėtina, kad Makgvairai suteiks jiems kreditą. Davidas paprašo Lusijos padėti jam išspręsti savo psichologines problemas, kurios trukdo jo intymiam gyvenimui. Maripasa mėgina įtikinti Ivaną, kad Lusija primelavo apie jų vaiką iš keršto.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
avatar

Parašė : 4044
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pir. 02 06, 2012 1:38 am

17 serija
Maripasa prigraso Lusijai, kad ši nemėgintų nė artintis prie Ivano. Saulis ateina pas Lusiją į namus, ketindamas su ja susitaikyti. Bet, žodis po žodžio jie susiginčija ir Lusija pareiškia, kad jinai jį palieka. Saulis įtaria, kad Lusija jį paliko dėl kito vyro. Chuanas suorganizuoja Lukresijai žadėtą susitikimą su Antoniu, o šis dar paprašo, kad į bendrus pietus pakviestų ir Karlotą. Cherardas, aplankęs Alisijos kapą, iš kapinių sargo sužino, kad Ivanas teiravosi apie vyrą, nešantį gėles jo motinai pagerbti. Benitas paskambina Ivanui ir papasakoja, kad jis įkliuvo JAV migracijos tarnybai ir buvo deportuotas. Maripasa, pamačiusi naująjį Makgvairų namą, pasisiūlo jį dekoruoti. Lusija pažada Ivanui, kad važiuos su juo ieškoti jo sūnaus. Maripasa pateikia dokumentus skyryboms.

18 serija
Ivanas su Lusija užsuka aplankyti Cherardo, kuris gyvena su dešimtmečiu sūnumi ir akla svaine nedideliuose namuose. Ivanas ima dvejoti, ar tikrai jo motiną suviliojo ir privertė pasidaryti abortą būtent Chuanas Chaimė Mondragonas. Kai mėgina paklausti savo krikštamotės, ar mama neturėjo gerbėjo, ši apsimeta nieko panašaus nežinanti. Antonis pataria Ivanui nevedžioti Maripasos už nosies, jei neketina su ja susidėti. Cherardas mano, jog derėtų Ivanui papasakoti, kad Aleksas – jo sūnus. Karolina griežtai tam pasipriešina. Saulis paprašo Antolino pasekti Lusiją, ar ši neturi kito vaikino. Antolinas pamato, kad Lusija išvažiuoja su Ivanu ir apie tai papasakoja Sauliui. Ivanas pasamdo Kamilą generaliniu direktoriumi ir paskiria jam kabinetą ir mašiną. Dar daugiau Kamilas apstulbsta pamatęs, kokį atlyginimą jam paskyrė Antonis. Antonis nueina papietauti pas Karlotą į namus. Jiedu pamažu ima susidraugauti.

19 serija
Ar gali būti, kad keršto troškimas virstų meile? Ivano elgesys parodys – dabar jis prisipažino Lusijai meilėje. Tačiau jam ramybės neduoda nesuvestos praeities sąskaitos, kurias yra pasiryžusi žūt būt nuslėpti Lusijos mama Lukresija. Deja, Karlota šįkart apsigavo – jos dukra meluoja...

20 serija
Ivanas gavo progą pademonstruoti džentelmeniškumą, kai Lusiją užsipuolė jos buvęs draugas storžievis Saulis. Baimindamasi slapto keršto, Lusija Ivaną atstūmė. Tuo tarpu jam ant kaklo kariasi jos sesuo Maripasa, jau spėjusi visiems pasigirti, kad ką tik išsiskyrė su Davidu. Tarp seserų bręsta rimta nesantaika. O prieš dešimtmetį dingusio be žinios Ivano sūnaus toli ieškoti nereikia – jį įsivaikino buvęs Lukresijos vyras...

21 serija
Maripasa įsiperša Antoniui įrengti namą tikėdamasi atsidurti arčiau Ivano. Tačiau šis aistringai prisipažįsta meilėje jos seseriai Lusijai. Jų mama Lukresija Ivano nekenčia, tačiau močiutė su Ivano tėvu slapta susitaria padėti įsimylėjėliams. O kerštingasis Chuanas Chaimė rezga savanaudiškus planus, į kuriuos mėgina įtraukti Lukresiją.

22 serija
Karlota netikėtai lengvai į savo pusę palenkia Lukresiją pažadėjusi jai turtingą ateitį, kuri Maripasai nenumaldomai slysta iš rankų – Ivanas jai tiesiai drėbė nieko iš jos nenorįs. O ši iš pykčio užsipuolė Lusiją. Beje, Maripasa apie savo praeitį prasitarė Antoninui. O jo vertelgiškos mintys iškart įvertino galimą naudą...

23 serija
Maripasa ir Chudita pateikia Antoniui projektą, kaip būtų galima įrengti jo namus, tačiau jis jį atmeta, nes jis neatitinka jo skonio. Ivanas praneša Lukresijai, o vėliau Cherardui, kad jie su Lusija tapo pora. Ši žinia įsiutina Maripasą, kuri pateikia argumentą, kad Ivanas yra Lusijos pusbrolis. Tada Karlota atskleidžia tiesą, jog Lukresija nėra jos vyro dukra, taigi, ir jos dukros neturi Teodoro kraujo. Antonis praneša Chuanui Chaimei, kad priėmė į darbą jo sūnų Davidą. Kamilas užsimena Ivanui, kad Cherardo sūnus Aleksas galėtų būti jo sūnumi, nes yra tokio pat amžiaus ir domisi panašiais dalykais kaip Ivanas. Maripasa pameluoja Lusijai, kad jie su Ivanu po jo grįžimo susitaikė ir net mylėjosi. Taip pat ji liepia Lusijai išsiskirti su mylimuoju, antraip prigrasina paviešinti informaciją apie Karlotos jaunystės nuodėmes. Ivanas nuperka Lusijai sužadėtuvių žiedą. Tačiau, kai užsuka aplankyti Lusijos, ši atsisako su juo susitikti.

24 serija
Ivanas pasiteirauja Kleto, ar jis žinojo apie kokį motinos gerbėją. Šis tai paneigia. Karolina įtikinėja Cherardą niekam neatskleisti, kad Aleksas – Ivano sūnus. Ivanas užsuka aplankyti Lusijos, tačiau namuose jos neranda. Kai nuvažiuoja pas ją į darbą, Lusija pasako, kad ji persigalvojo ir nebenori būti Ivano mergina. Ivanas nepatiki, kad Lusijos meilė staiga išblėso. Antonis nusamdo architektą, kad įrengtų jam namus, ir kuo greičiau, nes jis nori kuo greičiau į juos persikraustyti. Ivanas vis artimiau susibičiuliauja su Aleksu. Chuanas Chaimė paprašo Lukresijos, kad leistų išimti rančos nuosavybės dokumentų kopiją. Ši išsigąsta, nes dokumentuose nurodyta, jog trečdalis rančos priklauso Ivanui. Karlota išpeša iš Lusijos tiesą, dėl ko ji išsiskyrė su Ivanu.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Sk. 02 26, 2012 2:02 am

28 serija
Ivanas siekia išsiaiškinti tiesą apie savo mamą ir surasti sūnų, tačiau tuo pat metu su Antoniu visokiais būdais mėgina priversti Maripasą tylėti apie praeitį. Antonis Karlotos paprašo nesakyti Lusijai, kad nupirko butą Maripasai saugumo sumetimais. Tuo tarpu Cherardas Lusijai prisipažįsta, kad Aleksas yra Ivano sūnus. Ivano, Maripasos ir Cherardo paslaptys po truputį kyla į viešumą, bet visi susitarė niekam nieko nesakyti...

29 serija
Cherardas prisipažįsta Lusijai, kad jis buvo Alisijos mylimasis, nuo kurio ji pastojo, tik jam nepasisakė. Taip pat jis atskleidžia, kad Aleksas – Ivano sūnus. Vėliau Lusija apie viską papasakoja Karlotai. Chuanas Chaimė kursto žemdirbius, kurie nepriėmė kredito, boikotuoti Makgvairus ir jų įmonę. Maripasa, sulaukusi Dručkio skambučio, liepia jam skambinti Ivanui, kaip šis jai ir patarė. Kai Antolinas ir Dručkis galiausiai ryžtasi paskambinti Ivanui, šis pareiškia sumokėsiąs penkis milijonus dolerių, jei tik sužinos, kur yra jo sūnus. Dručkis pasiūlo Antolinui pakišti Ivanui kitą vaiką, kaip jo nuosavą ir pasiimti siūlomus pinigus. Davidas ir Maripasa pasirašo skyrybų dokumentus. Advokatas jiems paaiškina, kad naują santuoką sudaryti jie galės ne anksčiau nei po metų. Chuanas Chaimė mėgina nuteikti Žemės Ūkio reikalų valdybos direkciją prieš Makgvairus, ir įtikinti išvaryti juos iš Alamos.

30 serija
Ivanas tiesiai paklausia Cherardo apie savo motiną ir sūnų, tačiau jis ir vienu, ir kitu atveju išsigina nieko nežinąs. Jis pameluoja, kad Aleksas yra ne jo, o jo žmonos sūnus, kurį jis po vestuvių įregistravo savo vardu. Dručkis, nepaisydamas Antolino draudimo, vis tiek mėgina surasti berniuką, kurį galėtų pakišti Ivanui kaip jo dingusį sūnų. Lukresija įtarinėja, kad Maripasa galėjo pati sugalvoti, neva ją šantažuoja, kad išviliotų pinigų iš savo šeimos. Karolina beprotiškai bijo, kad Ivanas atims Aleksą. Todėl ji Lusijai pasiūlo galimą išeitį – ištekėti už Ivano, ir taip jis galės bendrauti su sūnumi, tegu to ir nežinodamas. Karmen, vos pradėjusi dirbti Antonio ūkvede, iš karto užriečia nosį ir ima kitiems demonstruoti savo viršenybę. Ivanas atsiveža kapinių prižiūrėtoją Tomą į savo namus, kur dirba Cherardas. Šis atpažįsta, kad Cherardas ir yra tas Alisijai gėles nešantis vyras, tačiau jis išsigina. Kai Ivanas nueina pas Arseliją ir pasako žinantis, kas buvo jo mamos mylimasis, ši pagaliau ryžtasi papasakoti, ką žinojusi. Ivanas ir Davidas nueina pas Toresą iš Žemės Ūkio valdybos ir parodo visus dokumentus, įrodančius veiklos teisėtumą.

31 serija
Ar nesuklydo Ivanas, į savo bendrovę pakvietęs dirbti senus savo bičiulius? Nuo geradarystės iki asmeninių intrigų – vienas žingsnis... O Mondragonas slapta nuo Ivano išvystė visą korupcijos tinklą. Tik Karlota ir Antonis sugeba išsaugoti pagarbius santykius ir slapta stengiasi sutaikyti Ivaną ir Lusiją. O gal merginos širdis suminkštės, kai Ivanas vėl jai pademonstruos nuoširdų dėmesį? Tuo tarpu Maripasa puola ant kelių prieš močiutę maldaudama padėti išsigelbėti nuo šantažo.

32 serija
Saulis pasiūlo tėvui, kad būtų galima sudeginti Ivano šalininkų pasėlius. Mondragonui pasiūlymas patinka, tik jis ketina sudeginti kelių savo rėmėjų pasėlius ir kaltę už tai suversti Makgvairams. Ivanas, sužinojęs, kad Karlota perrašė jam priklausančią žemių dalį, nenori jų priimti. Todėl padovanoja žemes Kamilui. Karlota ir Lukresija tiki, kad šįkart Maripasa dėl šantažo nemeluoja. Antolinas, sužinojęs iš Maripasos, kad šantažuotojas neatstojo, susiranda Dručkį ir pareikalauja atstoti nuo Maripasos, kadangi užuodė pelningesnį darbelį. Ivanas aplanko Lusiją ligoninėje. Ivanas ima įtarti, kad Cherardo Lomeli sūnus Aleksas – iš tiesų jo vaikas.

33 serija
Saulis pasiūlo Karmen vėl susitikinėti. Tačiau Karmen atrėžia, kad jų šeima dabar valdo dalį Sokoro rančos žemių, tad ji dar pagalvos, ar nori. Chuanas Chaimė įsiunta sužinojęs, kad dalis Lukresijos Karlotos žemių parduota, nes jis pats seniai į jas taikėsi. Lukresija paskambina Ivanui ir asmeniškai paprašo neprasitarti Chuanui Chaimei apie tai, kokiu būdu tos žemės atiteko iš pradžių jam, o paskui Kamilui. Karolina padėkoja Antolinui, kad sutramdė tipą, šantažuojantį Maripasą. Antolinas prisipažįsta Karolinai, kad labai ją brangina, nes ji vienintelė tiki, kad jis yra geras žmogus. Iš Saulio Antolinas sužino, kad Kamilas gavo dovanų žemių, nors Galvanų šeima tą informaciją buvo linkusi nuslėpti. Aleksas Ivanui prasitaria, kad tėtis žadėjo jam atostogas prie jūros, bet dėl pinigų stygiaus greičiausiai negalės jo nuvežti. Ivanas, susitikęs su Chuanu Chaime atskleidžia, kad yra jo nesantuokinis sūnus ir to netgi gėdijasi. Mondragonas apsimeta, kad nė neprisimena jo motinos, Alisijos Vijagomes. Ivanas ir Lusija susitaiko. Lusija ragina tėvą papasakoti Ivanui apie Aleksą, o Karolina tam atkakliai priešinasi.

34 serija
Chuanas Chaimė, sužinojęs, kad Ivanas – jo nesantuokinis sūnus, nusigeria. Antolinas, užsukęs pas mamą, užsimena žinąs, kad Kamilas dabar yra žemių savininkas. Jis pasisiūlo tapti jo partneriu ir paremti pinigais, į ką Kamilas atsako, kad brolį priims dalininku tik tada, kai jis papasakos, kokiais nešvariais darbeliais užsiima Chuanas Chaimė Mondragonas. Ivaną drasko abejonės – jis trokšta ir išsiaiškinti tiesą apie Aleksą, ir tuo pačiu neprarasti Lusijos. Antonis pasiūlo kol kas dėl vaiko nesirūpinti, nes tiesą, padedamas Karlotos, pamėgins sužinoti pats. Davidas, sužinojęs, kad Ivanas – jam pusiau brolis, nustemba, bet nė kiek nepasibaisi. Aleksas paskambina Lusijai, nes nori su ja susitikti ir pasikalbėti. Susitikęs jis paklausia, ar tiesa, kad Ivanas nori jį pagrobti, nes taip sakiusi teta Karolina. Lusija paneigia, tačiau ima suprasti, kad Karolina stengsis žūtbūt išlaikyti Aleksą, net nuteikdama jį prieš tikrą tėvą. Chuanas Chaimė Mondragonas nusprendžia sudeginti savo šalininko Kutberto sorų pasėlius. Kamilas pasiūlo Lukresijai už dyką prižiūrėti jos rančą, jei ji leis pasinaudoti savo gręžiniais jo laukams drėkinti. Lukresija griežtai atsisako. Ivanas pasiūlo Lusijai nuvažiuoti paatostogauti prie jūros, kartu su Karlota, Aleksu ir Antoniu.

35 serija
Chuanas Chaimė įvykdo savo sumanymą – padegti Kutberto Medinos pasėliai. Dėl to visi ima įtarinėti Makgvairus, ypač, kai policija patvirtina, kad tai buvo tyčinis padegimas. Lusija grąžina Kamilui jo paskolintus Ivano dokumentus, paskui pasako, kad senelės sprendimu jis gali išsikasti kanalus nuo jų rančos gręžinių iki savo žemių. Taip pat senelė pageidauja, kad Kamilas imtųsi administruoti Sokoro rančą. Antonis apsilanko pas Karlotą ir pasiūlo drauge išvažiuoti atostogų, dėl Alekso. Kamilas sužino apie padegimą. Kai apie tai praneša Ivanui, jie drauge su Davidu nuvažiuoja į policiją ir duoda parodymus. Saulis užsimena, kad būtų galima pasakyti, jog šalia lauko naktį žmonės kurio nors iš Makgvairų darbuotojų mašiną. Kai jis pamini Kamilą, Antolinas griežtai pareiškia, kad jo šeimą į tai velti draudžiama. Karlota įtikina Cherardą, kad jis privalo išleisti Aleksą atostogų prie jūros, antraip pagrasina papasakoti Ivanui tiesą apie sūnų. Antonis atleidžia Karmen dėl jos pasipūtimo, nes ji privertė laukti į svečius atėjusią Karlotą. Antonis liepia Benitui budėti prie Cherardo namų, nes įtaria, kad Karolina gali mėginti pasprukti ir išsivežti Aleksą.

36 serija
Rožinės Karmen viltys atkreipti į save Ivano dėmesį žlugo. Lusija įsigijo dar vieną slaptą priešę. Cherardas neįtaria, kad Karolina planuoja pabėgti ir kartu pasiimti Aleksą. Tačiau Antonis budrus – paprašė savo bičiulio, kad ją pasektų. O Davidas pagaliau išdrįso pasipriešinti savo tėvui ir tėškė į akis, kad viską apie jį žinąs. Ar Chuanas mėgins auklėti maištauti išdrįsusį sūnų?

37 serija
Kamilas perduoda Karlotai Antonio kvietimą į pakavimo įmonės atidarymą. Tuo pačiu atneša sąrašą, ko trūksta Sokoro rančoje ir paprašo pinigų darbuotojams nusamdyti bei chemikalams pirkti. Karlota, nepaisydama Lukresijos nepasitenkinimo, duoda jam čekį ir paprašo imtis darbo. Ivanas patiki Kamilui surengti įmonės atidarymo šventę. Chuanas Chaimė, kuris irgi ten pakviestas, nors ir labai nenori, bet rengiasi dalyvauti. Saulis, slapčia nuo Antolino, vis tiek ketina „pakišti“ Kamilą, kaip sudeginusį Kutberto pasėlius. Dručkis, nors ir labai bijo, bet pažada rasti „liudininką“, mačiusį jo mašiną. Kamilas perduoda Karmen, kad jai vėl leista grįžti į darbą, su sąlyga, kad ji nebebus tokia pasipūtusi ir tinkamai atliks savo darbą. Antolinas patiki Dručkiui pagąsdinti Benitą, kad šis nepastebėtų, kaip jis išsiveža Karoliną ir Aleksą. Karlota praneša Lukresijai, kad jos su Lusija ir Aleksu Antonio kvietimu važiuos atostogauti prie jūros. Karolina pasako Aleksui, kad jie prie jūros išvažiuos pirmieji, o Lusija ir Ivanas ten atvyks vėliau. Todėl ji išsiunčia iš namų tarnaitę, o paskui jie sėda į Antolino vairuojamą mašiną ir išvažiuoja. Antolinas priverčia Karoliną pasipasakoti, nuo ko ji bėga – savo svainio Cherardo, ar nuo Ivano.

38 serija
Iš Benito pasakojimo Kamilas ir Ivanas supranta, kad jį užpuolė Dručkis. Jiems iš karto kyla įtarimas, kad čia nagus prikišo Antolinas. Todėl Kamilas paprašo mamos duoti jam Antolino telefono numerį, tačiau šis neatsiliepia. Antolinas nuveža Karoliną į Uatabampą pas pusseserę. Ji paprašo šios priglausti ją su Aleksu. Ji papasakoja pusseserei, kodėl nusprendė su vaiku pabėgti. Ivanas ir Antonis pasirašo bendradarbiavimo sutartį su stambia įmone, kuri tiekia ekologišką žemės ūkio produkciją daugeliui prekybos tinklų. Roza praneša Cherardui, kad jaudinasi dėl Karolinos ir Alekso, nes jie, regis, išvažiavo. Kaip tik tuo metu paskambina Karolina ir praneša, kad ji taip pasielgė, nes nenori niekam atiduoti Alekso. Antolinas išpeša iš Karolinos tiesą, kad Aleksas – Ivano sūnus, ir kad ji pabėgo, nenorėdama atiduoti jam vaiko, kurį laiko savu. Antolinas tokiam jos elgesiui nepritaria, kaip ir Estela. Visi susirenka į pakavimo įmonės atidarymo vakarėlį. Tarp svečių ir Maripasa, kuri nebuvo kviesta, bet atėjo kartu su motina. Kamilas susipažįsta su Chudita. Dručkis paskambina į policiją ir anonimiškai praneša gaisro naktį matęs mašiną prie Kutberto Medinos rančos. Pagal apibūdinimą jie išsiaiškina, kad ta mašina priklauso Kamilui. Jie atvažiuoja į vakarėlio vietą, bet dėl susirinkusių įtakingų svečių suima Kamilą tik visiems bebaigiant skirstytis.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Antr. 02 28, 2012 2:46 pm

39 serija
Baigiantis įmonės atidarymo vakarėliui pasirodo policijos pareigūnai ir suima Kamilą, kaip įtariamąjį padegus Kuberto Medinos pasėlius. Chuanas užsimena Sauliui, kad anoniminiai kaltinimai nėra patikimi, ir jei tas žmogus nepatvirtins savo parodymų, Kamilą paleis. Saulis pažada milijoną pesų Dručkiui, kad jis pateiktų oficialius parodymus. Bijodamas Antolino, Dručkis tą padaryti pasiūlo kitam vaikinui, pažadėjęs jam sumokėti. Benitas papasakoja Karmen, kad Kamilą suėmė. Šioji savo ruožtu viską iškloja motinai. Kai Arselija paskambina ir apie viską praneša Antolinui, šis įtūžta. Grįžęs namo susiranda Dručkį ir priverčia pasakyti, ko jie ketino imtis prieš Kamilą. Atminčiai perrėžia Dručkiui veidą, kad šis prisimintų, jog su juo pyktis neverta. Dručkis pameluoja Sauliui, kad jo draugas jau pateikė oficialius liudijimus, pasiima milijoną pesų ir dingsta. Chuanas Chaimė Mondragonas, susitikęs su Toresu, siekia gauti iš valstybės daugiau kreditų. Jis užsimena valdininkui, kad Ivanas ir Antonis yra niekšai ir sukčiai, kad jau atsirado žmogus, patvirtinęs Kamilo kaltę. Kai paaiškėja, kad niekas jokių kaltinimų nepateikė, Chuanas Chaimė lieka it musę kandęs.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Tr. 02 29, 2012 3:46 pm

40 serija
Antolinas su mama kalėjime aplanko Kamilą ir patikina, kad jis viskuo pasirūpino ir jį netrukus išleis. Cherardas mėgina nuslėpti, kad Karolina išsivežė Aleksą. Ivanui kyla įtarimai, kad jam tyčia neleidžia bendrauti su berniuku ir dėl to jis dar labiau įtiki, kad šis yra jo sūnus. Lusija patvirtina, kad taip ir yra. Įsiutęs Ivanas pareiškia, kad jam gana jos melo ir kad jis su ja išsiskiria. Karolina pasako Aleksui, kad Ivanas neteisingai tiki, jog jis yra jo seniai dingęs sūnus, todėl nori jį pagrobti. Advokatas praneša Chuanui Chaimei, kad Kamilą netrukus paleis. Mondragonas nualpsta. Paaiškėja, kad jis serga diabetu, todėl jam kenkia bet koks didesnis stresas. Cherardas ir Lusija nueina pas Antonį ir pasako numaną, kur gali būti Karolina su Aleksu. Tai sužinoję, Ivanas ir Kamilas išsirengia važiuoti jų ieškoti. Antonis antrą kartą atleidžia Karmen. Antolinas mėgina įtikinti Karoliną, kad ji privalo grąžinti sūnų Ivanui.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Kv. 03 01, 2012 3:53 pm

41 serija
Ivanas ir Kamilas randa Aleksą su teta. Kai Ivanas pamėgina prieiti prie sūnaus, šis ima šaukti, kad jį nori pagrobti ir sukelia skandalą. Galiausiai įsikiša policija. Aleksas pareigūno akivaizdoje paskambina Cherardui ir šis patikina, kad pats siuntė Ivaną parvežti sūnaus. Antolinas pirmą kartą viešai pasako, kad Karolina yra jo sužadėtinė. Ivanas susiduria su netikėta problema – Aleksas dabar jo bijo, nors anksčiau laikė draugu. Saulis, kurį tėvas išvarė iš namų, po vakarėlio pas Maripasą pasiprašo pas ją kuriam laikui prisiglausti. Davidas išeina iš darbo pas Makgvairus, paaiškinęs, kad turi padėti sergančiam tėvui. Karmen iš keršto Antoniui paleidžia Bruną, tikėdamasi, kad jis pasiklys ar jį partrenks mašina. Karmen akivaizdoje Antolinas prasitaria, kad Aleksas – ne Cherardo, o Maripasos ir Ivano sūnus. Ivanas suranda Bruną, dėl kurio jo tėvas labai jaudinasi. Bet tuo metu jam įgelia barškuolė. Jis dar spėja paskambinti tėvui ir paprašyt, kad iškviestų greitąją, tik nebespėja pasakyti, kur jis yra ir nualpsta. Brunas išbėga ant kelio, kur jį pamato Lusija, o tada netrukus randa ir Ivaną.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
avatar

Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   Pen. 03 02, 2012 1:48 pm

42 serija
Antonis ir Kamilas randa Ivaną, šalia kurio budi Lusija. Juos prie sužeistojo atveda Brunas. Ivaną skubiai išveža į ligoninę. Lusija, Kamilas ir Antonis irgi pasilieka nakčiai ligoninėje. Ivanas nenori matyti Lusijos, kuri dėl jų išsiskyrimo labai kremtasi. Cherardas atveža Aleksą pas Lusiją. Ši pamėgina išsklaidyti Alekso baimes, papaskojusi, kad tik tikrai geras žmogus dėl šuns rizikuotų savo gyvybe. Iš pradžių ji supažindina Aleksą su Brunu, o paskui įkalbina jį nueiti aplankyti Ivano į ligoninę. Karmen paprašo Saulio pinigų dukrai išlaikyti. Kai sužino, kad jis pas tėvą nebedirba, pasiūlo „parduoti“ paslaptį ir papasakoja, kad Ivanas ir Maripasa jaunystėje susilaukė vaiko – Alekso. Antolinas atsisako padėti Karolinai vėl pabėgti su Aleksu. Davidas pažada Kutbertui, kad žalą už sudegusius pasėlius padengs draudimas. Tik vėliau Chuanas Chaimė prasitaria, kad išleido draudimo įmokoms skirtus pinigus.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų aprašymai   

Atgal į viršų Go down
 
Serijų aprašymai
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Serijų aprašymai
» Serijų aprašymai
» Uždrausta meilė / Aşk-ı Memnu
» Tai - mano gyvenimas / O Hayat Benim

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Likimo galia (La fuerza del destino)-
Pereiti į: