TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+14
Anastasia
polyanna
Rūtelė
locura
Angeliukas
monikute19
Gabi
MissR
Eglė
Violla
Kristina
lepeckoja
Dinute*
Anahi
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 01 30, 2012 11:39 pm

Och patiko man šios dienos serija Kietai šypsausi
Pagaliau Ivanas pradėjo įsimylėt Liucia Ploju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 01 30, 2012 11:51 pm

Man irgi serija labai patiko, pirmasis bučinys toks netikėtas bet jausmingas tarp Ivan ir Lucios Mąstau įdomu kaip toliau klostysis jų santykiai, ar greitai Lucia susigundys ir neišvers nepriartėjus prie Ivano Kietai šypsausi be to labai patiko, kad David buvo toks ryžtingas prieš tėvą
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 31, 2012 12:42 am

Keista, viena akimirka Ivanas taip netiketai prisipazysta, kad myli Liusija, taip is karto mano meile vadina, kviecia pasimyleti ir panasiai, labai jau nepanasu i ta ankstesni Ivana, o jau kita diena, vel ant jos pyksta del visu seimos reikalu. Na tikrai idomu, kaip jie toliau bendraus.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 31, 2012 1:20 am

Pritariu Locurai, bet manau, kad tuo ši telenovelė ir yra įdomi, tais savo netikėtumais Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 31, 2012 2:14 am

Tai kiek prisimenu, pradžioj Ivanas norėjo atkeršyt, kad Lucia irgi nuo jo tiesą nuslėpė, bet pats įklimpo ir greit Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 31, 2012 2:39 am

locura rašo:
Keista, viena akimirka Ivanas taip netiketai prisipazysta, kad myli Liusija, taip is karto mano meile vadina, kviecia pasimyleti ir panasiai, labai jau nepanasu i ta ankstesni Ivana, o jau kita diena, vel ant jos pyksta del visu seimos reikalu. Na tikrai idomu, kaip jie toliau bendraus.

Va čia ir aš sutrikau ;D nepagavau kampo.. Realiai jis jos net nemyli ;D po to jis prisipažįno sau,kad Lucia kuo toliau tuo labiau patinka ;D o čia taip iš kart "Mano meile" ;D bet idomiai Šypsausi patinka man šis serialas Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 31, 2012 2:57 am

Man tai kaip tik dėl "Mano meilė" nesąmonė nuskambėjo.. Pasibučiavo, oi, mano meile, nei juoktis, nei verkti Juokiuosi Na, pradžia serialo buvo labai įdomi, dabar ne taip, bet visai neblogai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 31, 2012 10:38 pm

Patiko man šios dienos serija Šypsausi Ivanas gražiai trenkė ;D vargšė Lucia...
Och ta Maripasa.. Pradedu jos nemėgti.. Taip seserį užsipult ;D Ėch..
Greit Ivanas įsimylėjo Lucia Šypsausi graži man jų pora Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 31, 2012 10:42 pm

Man Ivano ir Lucios pora irgi labai patinka. Tas ex Lucios vaikinas tai stuobrys kažkoks, su tokiu vaikinu bet kuriai merginai pragaras būtų Nustebau Gaila man David, įdomu ką dabar darys kai tėvas visas korteles uždarė, tikiuosi greit gaus kokį darbą. Be to Camilas nekvailas, žiūriu greitai suvokti ima, įdomu ar jis išsiaiškins kad Ivan sūnus yra berniukas kurį augina Lucios tėvas
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 02 01, 2012 3:38 am

Man labai patiko, kad Ivanas apginė Liusija, žinoma jos gaila, bet atrodo vos palietė ją, o ji jau peti pasinarino. Kaip jis stengiasi, kad ji juo patikėtu, o ji jį stengiasi atstumti, Man patinka tokie jų santykiai, o Maripasa, tai tikra bjaurybė. Manau, kad Davidui padės Antonis arba Ivanas. Taip pat patinka Karlotos ir Antonio bendravimas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 02 01, 2012 4:09 am

Maripasa cia kaip matau daugeliui nepatinka. Šypsausi)) Man juokinga ziureti, kai ji nepaliaujamai skambineja Ivanui, o jis su ja elgiasi taip saltai, o ji kaip tikra kvaile eina visiems ir giriasi apie ju busimas vestuves.
Liusija su Ivanu tikrai labai graziai kartu ziurisi, juos taip idomu stebeti, patinka toks Liusijos personazas, kad ji neapakinta meiles, o kaip sake vadovaujasi protu.
Mhm, Saulis, na nezinau, jis kaip toks personazas, ale maco, ale toks nevertas ir pan. na jis ji atlieka tikrai puikiai, ta toki, na, bet jie man su Liusija tokie nesuderinami, jie taip nesiziuri kartu. Dabar jau kaip ir issiskye, idomu ar kada jie vel susieis, na nebent tik verciami.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 02 01, 2012 11:31 pm

Saulis man irgi su Liusija nesiderino, ir kaip jie sugalvojo susiet? ji išsilavinusi, graži mergina, jis - grynas stuobrys, norintis laikyti žmoną namie, a la mačo.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 02 02, 2012 12:04 am

Idomi šios dieno serija Šypsausi Labai patiko Ivano ir Liucijos scenos Šypsausi Maripasa man trenkta kažkokia ;D prajuokino mane "Man 29 metai ir .... " juokiausi iš jos ;DD Seulis tikras kvailys ;D "pasamdom žmonės,kad sumusštu Ivana"-kvailys,o pats muštis tai nenori,nes jau kartą gavo nuo Ivano ;DDD Idomu ką norėjo Luciai tą akloji.. Jaučiu kažka su Ivanu.. Idomu idomu..
Atgal į viršų Go down
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 02 02, 2012 12:06 am

polyanna rašo:
Saulis man irgi su Liusija nesiderino, ir kaip jie sugalvojo susiet? ji išsilavinusi, graži mergina, jis - grynas stuobrys, norintis laikyti žmoną namie, a la mačo.

Susiėjo kaip čia buvo minėta dėl tėvų, dėl visos tos jų finansinės situacijos, tik gerai, kad Liusija greitai atsikvošėjo ir jį paliko nepaisydama ką pasakys motina ir kiti.

Kaip man patinka kai rodo Liusiją su Ivanu, šiandien jie taip atvirai pasišnekėjo ir kaip jau viską išsiaiškino, tik žinoma, jiems dabar bus kliūčių nemažai, vien dėl tos pačios Maripasos. Antausis
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 02 02, 2012 4:33 pm

Vakar man labai patiko serija, ypač, kai Ivanas taip netikėtai ant stalo užšoko.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 415Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Likimo galia (La fuerza del destino)-
Pereiti į: