TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Lenkų mitingas

Go down 
+2
Maria Del Carmen
Violla
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyAntr. 09 06, 2011 12:12 am

Padiskutuokime ne tik apie telenoveles, o ir apie politinius rūpesčius. Ar žinote ką nors apie šį mitingą? Ar palaikote juos? Man būtu įdomu ižgirsti jūsų nuomones. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 8:36 pm

Kad ten pusė iš jų net nelenkai tik susilenkine lietuviai.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 8:53 pm

Nepasakyciau, ten ne tik lenku mitingas buvo, ten buvo tautiniu mazumu mitingas.
O kaip jus is salies i tai reagavote?
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 11:36 pm

Man kažkaip nesukėlė jausmų kažkokių..
Tik man jau nelabaip patinka,kad jie reiškia kažkokias teises.. Mes gyvename Lietuvoje ir pagal Lietuvos Konstitucija-valstybinė kalna TIK Lietuvių k. aš labai abejoju ar Lenkijoje lietuviai turi kažkokių yptatingų teisių.. Tai nereikia šokti auksčiau bambos.. Jeigu čia dabar kiekvienas pradės eiti mitinguoti (emigrantas) dėl savo teisių,tai kas per valstybė tampsime?? Kinas atvažiavęs sakys,mano gimtoji kinų ir dabar visi kalbėkime kiniškai... Nesamonė...
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replySk. 02 05, 2012 12:37 am

O tai kas nors tam mitinge šnekėjo apie lenkų kalbą kaip apie valstybinę? Abejoju.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replySk. 02 05, 2012 1:35 am

Nebuvau-nežinau.
Bet aš visiškai lenkų nepalaikau.... Nepatinka kokie yra įstatymai Lietuvoje tegul važiuoja jie į savo Lenkiją ir laimingi gyvena...
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyTr. 02 08, 2012 3:20 am

Bet tai neteisinga ju atzvilgiu. Angeliuk, tu isivaizduok, tu ramiai sau mokaisi lenkiskoj mokykloj, jau esi 10 klaseje ir staiga suzinai, kad kai busi 12 klaseje privalesi laikyti lietuviu kalbos egzamina tokiu lygiu, kuriuo laiko mokyniai kurie mokosi lietuviskose mokyklose ir per tuos 10 metu yra ismoke zymiai daugiau nei tu. Kaip tu jaustumeisi? Ka darytum? Juk jie nepraso nelaikyti to egzamino, jie praso tik istatymo ivedimo termino prailginimo pvz. istatymas butu primtas kokias 2015m. ir problema butu isspresta. Beto beveik visas knygas lenkams perka Lenkijos savivaldybe, uz knygu vertima i lenku k. irgi moka lenkai...
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyPen. 02 17, 2012 12:43 am

Tai tuomet išvis panaikinam lenkiškas mokyklas ir problema išspręsta ;DD
O jeigu rimtai,tai aš nepritariu visiškai įstatymo prailginimui.. Visgi mes gyvename Lietuvoje,valstybinė kalba yra lietuvių k. reiškias darbe tu kalbėti turėsi lietuviškai,universitetuose bus dėstoma lietuviškai(aišku yra kur anglų k.,bet tai nesiskaito) nuo mazu dienu reikia mokinti vaikus lietuviskai kalbeti.. Kodel kitoms mazumos yra gerai? paimkime tuos pacius rusus jie sau ramiai tyliai mokinasi,o jau lenkai tai jau viskas.. Nepatinka Lietuvos įstatymai varyk ten kur tau patinka.. XXI amžius kad į užsienį išvažiuoti (Šengeno teritorija) problemų nėra.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyPen. 02 17, 2012 5:38 pm

Tai kad ne tik lenkai mitinge buvo, bet ir kitos tautines mazumos: rusai, baltarusai....
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyPen. 02 17, 2012 6:10 pm

Bet konkrečiai akcentuojami Lenkai,o ne kitos tautinės mažumos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyPen. 02 17, 2012 7:29 pm

Aš tai pritariu prailginimui, sutinku su tuo kad kada yra vaikai mokomi nuo mažesnių klasių tokiu lygiu kaip Lietuvos vaikai tada turėtų laikyti egzaminus kaip visi, o dabar kada vaikai vyriausi mokomi buvo ne tokiais lygiais, tai jie ir norėdamai tiesiog negalėtų ištepti tokių egzaminų.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyŠt. 02 18, 2012 2:18 am

Pritariu paskutiniam postui. Dar, mano nuomone, žiniasklaida labai viską išpūtė, padidino tautinę nesantaiką.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyŠt. 02 18, 2012 3:03 am

Kristina rašo:
Aš tai pritariu prailginimui, sutinku su tuo kad kada yra vaikai mokomi nuo mažesnių klasių tokiu lygiu kaip Lietuvos vaikai tada turėtų laikyti egzaminus kaip visi, o dabar kada vaikai vyriausi mokomi buvo ne tokiais lygiais, tai jie ir norėdamai tiesiog negalėtų ištepti tokių egzaminų.

Sutinku su Tavimi. Manau, kad termino pratesimas butu geriausia iseitis (juk tai nereiskia, kad tautines mazumos nesimoko lietuviu k.).
Angeliuk, dabar isivaizduok, kad visos tautines mazumos isvyko is Lietuvos. Kiek cia zmoniu liktu? 1,5 mln? Na zinoma, gal dar koks lietuvis is D. Britanijos griiztu...,. bet labai abejoju...
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyŠt. 02 18, 2012 6:42 am

Aš vis tiek nepalaikau lenkų ir jų nuomonės....
Pagaliau visi lygūs būsim egzamino metu.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_replyŠt. 02 18, 2012 3:23 pm

Bet 2013 metais lietuviai vis tiek bus virsesni, nes jie lietuviu k. egzamina islaikys daug geriau negu TAUTINES MAZUMOS.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lenkų mitingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lenkų mitingas   Lenkų mitingas I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Lenkų mitingas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: