TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Renato ar Eva?

Go down 
+2
Anahi
Gabi
6 posters

Kuris iš tėvų?
Renato
Renato ar Eva? Vote_lcap167%Renato ar Eva? Vote_rcap1
 67% [ 4 ]
Eva
Renato ar Eva? Vote_lcap133%Renato ar Eva? Vote_rcap1
 33% [ 2 ]
Iš viso balsų : 6
 

AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Renato ar Eva? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Renato ar Eva?   Renato ar Eva? I_icon_newest_replyPen. 08 12, 2011 7:09 pm

Kuris iš tėvų jums patinka labiau? Motina Eva ar tėvas Renato?

Renato ar Eva? Renato_es_feliz_ampliacion
Renato

Renato ar Eva? Felicia
Eva
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Renato ar Eva? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renato ar Eva?   Renato ar Eva? I_icon_newest_replyPen. 08 12, 2011 8:00 pm

Renato ir labai gaila kad jis mire Verkiu
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Renato ar Eva? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renato ar Eva?   Renato ar Eva? I_icon_newest_replyŠt. 08 13, 2011 7:21 pm

Aišku Renato. Jis buvo daug nuoširdesnis už Evą ir jam labiau rūpėjo vaikai. Evos personažas man iš vis nepatinka, visiems tik aiškina, kaip gyvent, man ji labai šalta atrodo. Arba aktorė nemoka vaidint.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Renato ar Eva? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renato ar Eva?   Renato ar Eva? I_icon_newest_replyAntr. 08 16, 2011 8:23 pm

Renato, kietas tėvukas. Jau gerą planą su Rebeca sumąstė. Patinka jo personažas man
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Renato ar Eva? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renato ar Eva?   Renato ar Eva? I_icon_newest_replySk. 11 27, 2011 3:14 am

Renato, po suvaidintos mirties jis man dar labiau patinka Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Renato ar Eva? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renato ar Eva?   Renato ar Eva? I_icon_newest_replyPen. 02 03, 2012 4:39 am

Pradžioj būčiau balsavus už Renatą, bet peržiūrėjus visą seriaklą drąsiai tvirtinu, kad Eva Eva ir tik eva. Renatas ant galo pasirodė toks nuoboda, gerai, kad Rakelė juo pasirūpino, nereikėjo kęsti jo iki galo. O Eva protinga moteris Šypsausi


Paskutinį kartą redagavo Rimante, Pen. 03 16, 2012 2:18 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Renato ar Eva? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renato ar Eva?   Renato ar Eva? I_icon_newest_replyKv. 03 15, 2012 5:12 am

Eva. Gale Renato jau toks uzknisantis pasidare. Be tos Ignacijos daugiau nieko nemate. Lyg daugiau vaiku neturetu. Pradzioj jis man tikrai patiko, bet paskui tik lengviau atsikvepiau kai jo neliko. O Eva priesingai, i gala tapo daug geresne. Ir neisskido kaip Renatas, stengesi del savo seimos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Renato ar Eva? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Renato ar Eva?   Renato ar Eva? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Renato ar Eva?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Renato, Rene, Roman ar Ricardo?
» Manuel, Gregorio, Renato ar Valentin?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA CASA DE AL LADO-
Pereiti į: