TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svotai

Go down 
+3
lepeckoja
Violla
Angeliukas
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 12 30, 2011 9:33 pm

Aha ten su pinigais super ;DD Ivan Butko nenugalimas ;D
Dvyniai tai afigėni ;DD Ženia-joo gotė ;DD Kaip tėvus stroina ;D man patiko šis sezonas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 03, 2012 8:18 pm

Jau visa sezona paziurejau ir man labai patiko Šypsausi Bet tie dvyniai tai ziaurus.... Nuo ju labiausiai nukentejo Zenios Romeo Juokiuosi (beje man jis patiko).
O kokie epizpdai jums labiausiai isimimne?
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 02, 2012 3:43 am

Man tai labiausiai įsiminė, kai Žėnia, grįžo su šerno galva iš ekskursijos, kai Ivanas nusipirko planšetinį kompą ir kai Valentina jį po policija gainiojo Juokiuosi Kai Berkovičius gynė Olga nuo pacanų Juokiuosi Kai 12 serijos gale, jie lageryje dainuoja nerealus epizodas ir daina Įsimylėjau ir aišku, kai paskutinėj serijoj vaikai vėl sugrįžta pas senelius:)
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 5:55 am

Man irgi labai patiko, kai Vania nusipirko kompa ir veliau kai apie gotus skaite Juokiuosi paskutine serija buvo nereali. Dar labai prajuokino tariama Berkoviciaus liga, ypac kai dvyniai ji demaskavo Juokiuosi Juokiuosi
Beje, gal kas ka nors girdejo apie 6 sezona?
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 5:02 pm

Aš skaičiau,kad bus kūriamas 6 sezonas Šypsausi
Visai norėčiau,bet jeigu tik Ivanas Butko būtu,o ne mirtu ar dar kažkas panašaus,užteko,kad Kotia mirė
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 6:37 pm

Geriausia, kai jis skaitydavo info iš to savo planšetinio ir Valia sakydavo да ты што? Juokiuosi O Ivanas : ето не я, ето википедия Krizenu
Kiek skaičiau aprašymą, tai niekas daugiau nemirs Šypsausi tikiuosi įdomus bus ir nebus išsisėmę Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 8:15 pm

Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi iš jo pasakymo aš lūžau Juokiuosi arba kai sumelavo,kad jo pc kaina 100 dolerių ;D
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 8:51 pm

Angeliukas rašo:
Aš skaičiau,kad bus kūriamas 6 sezonas Šypsausi
Visai norėčiau,bet jeigu tik Ivanas Butko būtu,o ne mirtu ar dar kažkas panašaus,užteko,kad Kotia mirė

Dabar vel reikes laukti visus metus, kad per savaite visas serijas paziureciau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 11:31 pm

Aha tikrai ;D tačiau kol atkeliaus naujas sezonas galima pakartotinai žiūrėt esamus Šypsausi aš su broliu nežinia jau kelinta karta žiūrim,bet nenusibosta ;D
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 11:51 pm

sakė 2012 pabaigoj turėtų būt jau, aš tai dažnai kai užpuola niūri nuotaika juos įsijungiu, geriausiai nuotaiką pakelia tai trečias sezonas kur jie kaime Šypsausi ypač, kai vestuvėms Mitios sūnaus ruošiasi, kaip laiko jis egzaminą, pas Jurijų Anatoličių Juokiuosi kaip moterys valgyt taiso, o Olga jau visa nusikalus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 02 08, 2012 3:04 am

Ten tai tikrai geras Juokiuosi jie tikrai pakelia nuotaika Šypsausi Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 14, 2012 3:54 pm

nauji svotai pasirodys tik 2013 kovą, eina sau kaip ilgai laukt, greičiau tas laikas prabėgtų, kiek mačiau foto iš filmavimų, tai serijos gerulės turėtų būt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 14, 2012 7:00 pm

Jo,nes pasirodo viena iš aktoriu (Olga) laukiasi ;D
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 10 15, 2012 7:02 pm

oj laukiasi ar nesilaukia dar niekas neaišku Juokiuosi jos forume apie tai griežtai kalbėt uždrausta, nu nežinau man kažkaip nesitiki moteriškei 49 metai vasarį 50...bet ne dėl to tiek vėlai išeis, nes pagal aprašymą, kas 4 serijas keisis metų laikų sezonas, pradėjo nuo pavasario, jiems šiaip kuo greičiau nufilmuotų, tuo geriau būtų, jei ištikrųjų Artemjeva laukiasi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 10 19, 2012 2:05 am

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svotai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Svotai
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: RUSIŠKI-
Pereiti į: