TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svotai

Go down 
+3
lepeckoja
Violla
Angeliukas
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 07 12, 2011 4:11 pm

O rusiskai supranti? Jei taip tai galetum bent serija paziureti per pc, paziuretum ar patiktu :-)
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 07 12, 2011 7:03 pm

Deja ne Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 07 12, 2011 7:16 pm

Ach labai gaila Liūdžiu nes šis serialas tikrai vertas dėmesio Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 07 13, 2011 12:55 am

Man siandienos serija patiko, kai jie anuke pamete Juokiuosi ir kai vis spaudimas pakildavo Vaniai ir Juruj Juokiuosi o galu gale Zenios lele suplese Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Nedutė
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala
Nedutė


Parašė : 233
Prisijungė : 2011-06-11

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 12, 2011 6:35 am

Juokingas, kartais žvilgteliu kai turiu laiko.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 12, 2011 5:06 pm

Nežinau manęs ji nesužavėjo, nors mama tai nuolat žiūri.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 12, 2011 6:35 pm

Aš tai per RTR Planeta žiūriu,ten originalo kalba eina ;DDD tai prisijuokiu ohoho Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 12 27, 2011 6:41 pm

Dievinu Svotus, nerealus serialas, kas jam parašė scenarijų medalius užkabinčiau, o ir vaidyba nereali Šypsausi atrodo taip viskas tikra, norėčiau tokių senelių ar bent jau pasisvečiuot,niekada neliūdna Juokiuosi žiūriu penktą sezoną, irgi nerealus,bet gaila, kad nebėra " zajos" Liūdžiu , labiausiai tai iš personažų Olga patinka, ot gera moteriškė, nereali Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 28, 2011 2:21 pm

Gal kas jau matėt 5 sezoną? Aš visą peržiūrėjau Merkiu akį man visai patiko,tik gaila nebėra Zajos Liūdžiu tikrai trūko man jo.. O šiaip visai smagus sezonas Šypsausi internete skaičiau komentarus ir kažkaip nekokie jie apie naująjį sezoną ;D O Kaip Jum? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 12 28, 2011 6:14 pm

As 10 seriju dar tik paziurejau Šypsausi
Man labai patinka, tik tikrai gaila, kad nera Zajos Liūdžiu ....
Bet uztad Ivanas kaip visada nuostabus Juokiuosi man labai patiko kai jis is Valios pavoge 30 000 rubliu Juokiuosi ir tie dvyniai tokie saunus Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 12 30, 2011 9:33 pm

Aha ten su pinigais super ;DD Ivan Butko nenugalimas ;D
Dvyniai tai afigėni ;DD Ženia-joo gotė ;DD Kaip tėvus stroina ;D man patiko šis sezonas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 01 03, 2012 8:18 pm

Jau visa sezona paziurejau ir man labai patiko Šypsausi Bet tie dvyniai tai ziaurus.... Nuo ju labiausiai nukentejo Zenios Romeo Juokiuosi (beje man jis patiko).
O kokie epizpdai jums labiausiai isimimne?
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 02 02, 2012 3:43 am

Man tai labiausiai įsiminė, kai Žėnia, grįžo su šerno galva iš ekskursijos, kai Ivanas nusipirko planšetinį kompą ir kai Valentina jį po policija gainiojo Juokiuosi Kai Berkovičius gynė Olga nuo pacanų Juokiuosi Kai 12 serijos gale, jie lageryje dainuoja nerealus epizodas ir daina Įsimylėjau ir aišku, kai paskutinėj serijoj vaikai vėl sugrįžta pas senelius:)
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 5:55 am

Man irgi labai patiko, kai Vania nusipirko kompa ir veliau kai apie gotus skaite Juokiuosi paskutine serija buvo nereali. Dar labai prajuokino tariama Berkoviciaus liga, ypac kai dvyniai ji demaskavo Juokiuosi Juokiuosi
Beje, gal kas ka nors girdejo apie 6 sezona?
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 04, 2012 5:02 pm

Aš skaičiau,kad bus kūriamas 6 sezonas Šypsausi
Visai norėčiau,bet jeigu tik Ivanas Butko būtu,o ne mirtu ar dar kažkas panašaus,užteko,kad Kotia mirė
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svotai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svotai   Svotai - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Svotai
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: RUSIŠKI-
Pereiti į: