TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+3
Eglė
Kristina
Gabi
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 11 04, 2011 5:43 am

Nu jo man dėl Omar irgi gaila. Carolai vis nesiseka jau antrą jos vaikiną kūrėjai numarino. Emilio tai tikrai į ne kokį verslą įsisuko, jau toks žvilgsnis buvo kaip liepė jam biure nusirengt, kad pamatytų su kuo kontraktą sudaro Juokiuosi O kai atėjo į barą kur susitiko su ta moterim tai atrodė, kad tuoj apsiverks. Bet man atrodo čia jis nemenkai įklimps vis dėlto pinigų daug gavo, o jam jų dabar reikia.
Nu va gerai, kad bent kažkas surado Rebeką, nes dėlto telefono tai tikrai juokinga buvo, kai ji mykė Pilar į ragelį Juokiuosi Tikriausiai Adolfo pasiims Rebeką pas save ir ten laikys, jei nieks nesutrukdys Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 06, 2011 2:42 am

Xaxa jau antroje novelėje iš eilės Karla lieka paraližiuota kada patenka į mašinos avariją dėl psicho kaltės Juokiuosi tikiuosi Gonzalo jos nenužudys kaip ATM nepavyko Julianui Juokiuosi geras žvilgsnis Javier buvo kada sužinojo, kad ji niekad nesilaukė
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 06, 2011 7:24 am

Nu jo kažkaip jau net neįdomu kai tie patys įvykiai kartojasi ir dar ant to pačio žmogaus, tik kito personažo Juokiuosi Galėjo kūrėjai būt išradingesni. Kaip man patinka Karen, toks juokingas personažas, vien jau ta jos anglų kalba pastoviai prajuokina Juokiuosi Situacijos su ja praskaidrina visą telenovelę. Ir dabar bus geras kai apsimes Andrea Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 27, 2011 3:11 am

Kaip užsikabinau už šios teloenovelės, serijos tikrai įdomios įtraukiančios. Tik kuo toliau tuo labiau ima nebepatikt Gonzalas Nustebau
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 13, 2011 5:39 am

Gonzalas, kai pradėjo aiškintis su Adolfu, pradėjo labiau patikt, nors ne per labiausiai ;D Kažkaip keista, kai du žudikai aiškinasi dar vieną žudiką Juokiuosi
Gaila, kad Ignasija mirė Liūdžiu Jie taip gražiai sutarė su Javieru. Javieras prisipažino, kad ją myli ir net norėjo pasikeist. Man buvo labai gaila Javiero, kai jis grįžęs į tuščius namus verkė Verkiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2012 2:26 am

Wow likau nustebinta, kad Pilar turi dvynę. Gaila, kad Ignasia ir Renato mirė, jų šeima baigia visai sugriūti, visus greit tuoj pašalins Raquel Šypsausi Javier tik vis juokina...vis tokį kietą vaidina, o tik pamato Ismael ir šautuvą kaip kačiukas palieka Juokiuosi gaila buvo kada verkė dėl Ignasijos

+EDIT

Xaxa Karen juokina atėjo dirbt pas Javier galvodama, kad gaus didelį atlyginimą xa o gauna mažiau nei gavo gaudavo pas Pilar Juokiuosi
...........

La casa de al lado pasibaigs sausio 24 dieną ;]
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2012 6:07 am

Javier tai kai visada drąsus iki tam tikro laiko Juokiuosi Įdomu ką dabar suplanuos Raquel ir Ismael. Ir kažin kaip elgsis Pilar perskaičius Camilos knygelę. Dabar tai labiausiai man gaila Rebecos, net neįsivaizdavau, kad ją tokiom žiauriom sąlygom laiko, kažkoks siaubas O ne! O Javier tai irgi žiaurus, kaip jis ir toliau gali ją ten laikyti, nesuprantu kodėl jis jos iš ten nepasiima, tik persigando visas ją pamatęs ir išlėkė kaip akis išdegęs, kad tik kuo greičiau iš ten išeitų.
Beje džiaugiuosi, kad ji jau baigiasi, nes šiaip jau ganėtinai išsisėmus dabar tik įdomu kaip baigsis kiekvienam herojui.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 11, 2012 5:08 pm

Man patinka novelė, bet irgi džiaugiuosi, kad eina į pabaigą, nes po to prasidėtų tik begalinis tempimas, kas visą reikalą sugadintų Juokiuosi

Jaučiu Javier greit jau išsiveš Rebeca iš ten kai jau tokį video Emilio sukūrė, Javier visą adokato veiklą sugadino Juokiuosi xaxa kaip jis vargšą Emilio užpuolė, o po to dejavo ajajaijai kai jį aptrankė mažuma Juokiuosi Matyt ir Rebeca pradės greit vaikščioti, kad jau juda po mažu. Be to labai graži scena buvo Hildos ir Emilio susitaikymas, gera mintis iš filmo paiimta Juokiuosi Be to gaila, man Mabel, kad netyčia ją nušovė... Ismael verkė kaip mažas berniukas Verkiu Pilar mama pradžioje atrodė nekokia, bet dabar visai nieko jos vaidmuo Merkiu akį Man patiko kaip Pilar suregavo dėl Gonzalo, kaip atvėpusia lūpa mėgino neigt. Įdomu dabar kaip viskas baigsis, kaip visi tiesą žino
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 01 14, 2012 5:41 am

Kaip man patinka Javier minos ypač kai jis išsigąsta jau taip juokingai atrodo, pavyzdžiui kai pamatė Gonzalo kada jau žinojo kad, jis Iniakis arba kai Gonzalo išsitraukė ginklą visa jo drąsa kažkur dingsta Juokiuosi Bet prajuokina belekaip Miguel kaip visada puikiai vaidina. Pagaliau Rebeca išvaduota iš to beprotnamio, bet įdomu kaip baigsis Pilar kai Gonzalo pamatė, kad ji jį išdavinėja Galvoju
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 18, 2012 3:45 am

Kaip man trūko Ignasijos, kaip smagu buvo ją pamatyti bent trumpam ... wow nesitikėjau tikrai, kad Gonzalas šaus į Javier..bet gerai, kad jis liko gyvas prieš tai dar spėjęs ištraukt Carolą...
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 18, 2012 6:56 am

Aš jau galvojau, kad Javier mirs, nesitikėjau kad jis išgyvens. Na bet Ignacia suteikė jėgų kovot, gražus jų buvo pokalbis Šypsausi Įdomu apie kokią knygą šnekėjo Cecilia? Kokia paslaptis dar išaiškės? Galvoju
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 01 21, 2012 2:56 am

Gal žinot kokia naują novelę rodys po LCDAL
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 01 21, 2012 3:55 am

Rodys Relaciones Peligrosas su Sandra Echeverria, Maritza Bustamante, Carlos Ferro, Ana Layevska ir kt.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 01 21, 2012 5:59 am

Kuo toliau tuo labiau mane šitas serialas nervuoja, nepatinka visos paskutinės serijos. Dar su Pilar ir Gonzalu buvo visai įdomu, kai ji jį pašovė. Bet dabar tas Carolos keršijimas Ismaeliui man pasirodė pernelyg perspaustas ir neskoningas. Dar ta Raquel su tuo savo kerštu. Kažkaip pirmas serialas kur taip nesižiūri paskutinės serijos. Gal dėlto kad ir likę gyvi ar bent jau sveiki personažai man jau nėra toki įdomūs. Javier ligonininėj, Rebeka invalidė, Renato nusižudęs, Ignasija nužudyta, nėra Sabastian, Omar ir kitų įdomių veikėjų. O Pilar niekada pernelyg nedomino tai nelabai man ir svarbu kas jai atsitiks. Vakar įdomiausia buvo kai Carmen apgavo Nibaldą ir prigirdė migdomųjų, bet ir pati vos nepatyrė fiasko su savo tragišku šokiu Juokiuosi Būtų neišisukus jei ne jos juokeliai Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 01 22, 2012 5:26 am

Man serijos kaip ir neblogos, bet sutinku Ismael kankinimas tikrai perdėtas ir nepatiko man, be to labai trūksta personažų kurie numirė ir Javier kurio dabar mažiau rodo bei Rebecos. Patiko, kad Nibaldas susitaikė su Jolanda, tinka jie viens kitam. Aš jau galvojau, kad Karen bus amen, bet nuskilo, kad pykdama ant visų žiūrovų nuskėlė juokelį ir visiems patiko Juokiuosi Džiaugiuosi, kad beliko paskutinė serija ir nebeužtems jo dar ilgiau Šypsausi Raquel nebėra, liko tik Moras ir bus fin Merkiu akį Bet jeigu Pilar liktų su Gonzalu labai nusivilčiau, tada sakyčiau Pilar tikrai liko višta Susigėdau ir net po sustiprėjimo kada pamokė Javier protelis dar labiau suskistėjo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA CASA DE AL LADO-
Pereiti į: