TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 06 07, 2011 12:39 am

Dinute* rašo:
Turetu buti nereali telenovele, laukiu nesulaukiu kada ji startuos pagaliau.

Gabi rašo:
Patiko pirmos 20 minučių. Tik kažkaip keista Jencarlos matyt su Carmen. O tam video kur Andres ir Lola prieš Manuelą ir Angel tai Manuela ir Angel daug gražiau atrodo ir daug mieliau žiūrisi Juokiuosi Nieko negaliu padaryt Manuela ir Angel man buvo tiesiog tobula pora Įsimylėjau

Kristina rašo:
Man abi poros labai patinka tiek Manuela su Angel, tiek dabartinė pora Lola ir Andres. Bus įdomu jų veikėjus stebėti toliau, nes pirmos 20 min. man patiko ir net labai, ypač todėl, kad veiksmas labai jau greit ten sukosi. Džiaugiuosi, kad kalėjmo temos daug neištempė ir Lola jau laisvėje Kietai šypsausi jau aktorės Angelicos Marios vaidmuo tai tikrai kietos moters, keista šią aktorę matyti tokioje rolėje, bet jai išties tinka toks vaidmuo Šypsausi po Auroros švelnios moters, dabar tikras vulkanas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 07 08, 2011 6:05 pm

Na novelė nėra iš geriausių Telemundo darbų, tačiau tikrai turi gerų scenų, bet ir nemažai vietų, kurios man nepatinka ir pernelyg nuspėjamos, tačiau geri aktoriai ir geros scenos atperka scenas, kurios neįtint patinka. Tačiau tenka pripažint, kad tenka kai ką ir prasukti žiūrint.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 07 08, 2011 8:53 pm

Aš tai pasižiūriu tik savaitės resume kai yra laiko. Neužkabino manęs ši telenovelė, o labiausiai nervuojantis personažas yra pati Lola Juokiuosi Tai dar ir dėlto negalėčiau žiūrėti normaliai.
Atgal į viršų Go down
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 10 06, 2011 12:25 am

Norėčiau, kad Lietuvoje rodytų Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 11 17, 2011 3:02 am

Gal kas nors žiūrit šią novelę? jeigu taip tai sakykit, ar aš kažką praleidau, ar iš tikro nerodė Adelos ir Danielio susitaikymo Nustebau nes kažkaip dar atsimenu, kaip gal 123 serijoj girdėjau, kaip Danis sakė Andresui, kad gal ir jam su antrankiais pavyktų su Adelita susitaikyt, o jau 124 jau sėdi apsikabinę Galvoju
Atgal į viršų Go down
simute :)
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
simute :)


Parašė : 43
Prisijungė : 2011-07-26

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 06 22, 2012 4:26 am

labai geras Šypsausi
galėtų ir Lietuvoje Rodyt:)
Va noruoda su serijomis:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: MI CORAZON INSISTE-
Pereiti į: