TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+8
Evil Regals
aroma331
Kristina
Gabi
laurytyt
lepeckoja
Rubi
Anahi
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 29, 2012 5:08 pm

Pamenu prodiuseris sakė,kad šį telenovėle bus bomba ;DD
Nu nepasakyčiau ;DD
Any mano taip pat viena mėgiamiausių aktorių,bet šiame seriale ji visiškai neatsiskleidė ;D
Kiekviena serija verkia ir verkia realiai jau nusibodo ;D
O kiti aktoriai man per seni ;D nesuprantu kam ėmė jau senus aktorius į pagrindinius aktorius... Rikardas-man jis gerietis visiškai nepatinka,jam blogiukas žymiai geriau vaidinti,o Santiagas-man taip po gi visiškai nepatinka... Jau per senas jis pagrindiams vaidmenims ;D Jeigu šiame seriale būtu vaidine jauni ir populiarus aktoriai ir scenarijų kažkiek pakeistas būtu,tai manau telenovėle būtu buvus bomba. O dabar kažkokia nesamonė,vienintelė Any traukia akį ir tai jos personažas kvailas.. Ėch gaila,kad ji jame vaidino ;DD
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 29, 2012 6:02 pm

Nedaug esu mačiusi šio serialo serijų, per kažkokį Romantica kanalą vakar užmečiau akį ir net 3 serijas peržiūrėjau viena po kitos, tai dėl aktorių labai pritariu, pagrindiniai seni, o moterys dauguma susidarkiusios plastinėm operacijom, bet pati istorija man įdomi, nenusibosta žiūrėt.
Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Dvigubas gyvenimas (Dos hogares)-
Pereiti į: