TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+14
Evil Regals
Elena
Violla
Nora
Rūtelė
Angeliukas
Maria Del Carmen
lepeckoja
Erikita
Justina♥
Gabi
Anahi
Rubi
Kristina
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Nora
La esposa virgen
La esposa virgen
Nora


Amžius : 24
Miestas : Alytus
Parašė : 761
Prisijungė : 2012-04-05

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 05 25, 2012 1:58 am

Man tai visai patiko tikrai žiūrėsiu toliau Kietai šypsausi
Tik seriale dar nelabai tų brolių vardų pamenu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-1309214.html
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 05 25, 2012 2:05 am

Aš irgi nelabai, Juan yra , Jose, Gasparas, o kitų nežinau Juokiuosi Bet nieko, įsiminsiu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Nora
La esposa virgen
La esposa virgen
Nora


Amžius : 24
Miestas : Alytus
Parašė : 761
Prisijungė : 2012-04-05

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 05 25, 2012 2:28 am

Rūtelė rašo:
Aš irgi nelabai, Juan yra , Jose, Gasparas, o kitų nežinau Juokiuosi Bet nieko, įsiminsiu Juokiuosi

Lukas ir dar Pedras man atrodo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-1309214.html
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 05 25, 2012 7:08 pm

Man irgi patiko pirmoji serija, butinai toliau ziuresiu.
Beje, as galvojau, kad sio serialo pagrindine daina bus D. Bisbal ,,Herederos'', bet, deja, apsirikau Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 05 25, 2012 9:47 pm

Bisbal ,,Herederos'' daina yra skirta Argentinos novelei Herederos de una venganza
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 05 26, 2012 2:38 am

Aisku. Na kaip jums siandienos serijos? Man asmeniskau buvo nuobodoka, net nezinau ar verta testi ziureti si seriala...
Atgal į viršų Go down
Nora
La esposa virgen
La esposa virgen
Nora


Amžius : 24
Miestas : Alytus
Parašė : 761
Prisijungė : 2012-04-05

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 05 26, 2012 3:06 am

Man tai labiausiai patiko kai Paula su Chuljieta muštis pradėjo Juokiuosi Na dar tik pirmos serijos manau vėliau bus daugiau veiksmo Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
http://www.filmai.in/uzeik-1309214.html
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 05 26, 2012 4:58 am

man sis serialas nepatiko gal ir pati pradzia kazkuo patrauke nes buvau macius orginala.. bet po to kazkaip nelabai.... Ne nepatinka man Marlenes vaidyba nors tu ka....
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 05 26, 2012 5:03 am

Man Marlene vaidyba irgi neitin, bet palyginus su tragiska Cimarro tai ziuret dar galima Juokiuosi Pamenu kazkada pirma serija ziurejau, tai visiskai nesudomino novele sita. Dabar jei kartais ir uzmetu aki, tai daugiausiai i Resendez personaza. Bet ilgiau 10 minuciu nesugebu paziuret, nes labai jau nuobodziai ten viskas vyksta.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 05 26, 2012 5:34 am

Aš žiūriu šią telenovelę. Nepasakyčiau, kad ji labai įdomi, bet man patinka vietovė kur ji yra nufilmuota. Gali būti kad kaip visada dalį praleisiu ir tik viduryje pradėsiu sekti, o gal ir visai nežiūrėsiu, laikas parodys.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 31, 2012 8:18 pm

Žiūriu šį serialą Šypsausi
Ir man visai patinka Šypsausi
Vien dėl aktorių jį verta žiūrėti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Marisol*
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Marisol*


Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Parašė : 26
Prisijungė : 2012-05-29

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 31, 2012 8:44 pm

Pritariu verta žiūrėt, vien dėl aktorių, taipogi pritariu kad nėra labai įdomi, bet galima žiūrėt, vien dėl vietos, vis kažkas įdomaus, nei mieste, o kur nors kaime.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 06 01, 2012 3:11 am

na nezinau bet man tik pora aktroiu patinka ir tai jie nepagrindiniai Šypsausi man jie graziai ziurejosi Laukinukei bet cia visai nesiziuri ;\
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 06 01, 2012 10:59 pm

Patinka man šis serialas Šypsausi
Aktoriai tikrai puikus Šypsausi
Vieta,kur filmuota tiesiog super Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
PinaColada
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
PinaColada


Parašė : 53
Prisijungė : 2012-06-05

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 05, 2012 4:24 pm

man jis labai patiko ir džiaugiuosi labai, kad ir per LT televiziją pagaliau rodo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: Paveldėtojai (Los Herederos Del Monte)-
Pereiti į: