TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Secretos del alma (2008)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2016 6:18 pm

Koks jausmingas pokalbis buvo tarp Lucios ir Dianos. Verkiu Bet aš galvoju geriau jau grįšti į namus, negu pas Armandą gyventi, bet su laiku gal ir ji tai supras. Šypsausi
O jau Soledad su tokių pasitenkinimu Andresui rėžė, kad Dianos nėra namuose.
Vargšelė Cecilia susiparino, kad vyras skyrybų paprašė. Įdomu, ką dabar toliau harpijos sugalvos, aišku dukra bandys manipuliuoti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2016 6:42 pm

Lucia daugiausiai į protą atves Armando elgesys ir Yolandos dukra, jos geriausia draugė. Jų draugystė labai graži.

Soledad mėgsta pavadovauti Andres namuose ir tokias frazes skelt prieš Diana.
Tos gyvatės smogs į skaudžią Santiago vietą.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2016 7:20 pm

Mane dar juokina Denisse darbuotoja Juokiuosi visada pasako ką nors kas būna tiesa, o Denisse susinervina dar labiau nei būna Juokiuosi bet niekada jos neatleidžia už liežuvio nelaikymą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2016 7:25 pm

Žiauru buvo stebėti kaip Andresas liepė Dianai Denisitos atsiprašyti, o ta taip vaidino prieš jį kad baisu.
Na va laišką pagaliau pamačiau ir dar Dianai parodė, o tą meilužė negali būti Soledad?
Tikiuosi, kad Lucia ateis į protą ir išeis iš Armando namų, nes jis kuo toliau tuo labiau apsėstas jos darosi ir man tai nepatinka.
Kaip gražu buvo kai Diana su vaikais atėjo pas Dianos mama jos pralinksminti, ir kai Andresitas ja pavadino močiūte taip gražu buvo. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2016 11:33 pm

Laiške buvo rašoma, kad Soledad sesuo, Andres antra žmona, Andresito mama turėjo meilužį su kuriuo galima suprast, kad pabėgo ir žuvo. O Andres ir visi galvoja, kad žuvo viena ir įvyko tragedija.

Ta scena buvo nemaloni ir man kai liepė Dianai atsiprašyt už antausį, lyg ji nebūtų jo verta.
Armando kaskart vis labiau apsėstas darysis. Bet ateis ir Lucia į protą Juokiuosi Andresitas labai mielas vaikas, bet savo frazėm toks juokingas būna Juokiuosi
Pamatysi vėliau kaip jis akis išpūs kai Soledad apie giminystės ryšius kalbės, o tas išsigandęs apie vampyrus ims kalbėti Juokiuosi arba kai sakys Alex, kad Lucia tau tegu būna, o aš vos nemerginsiu jos draugę Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2016 11:52 pm

Aaa, vadinasi biški ne taip supratau apie tą laišką. Šypsausi Ačiū, kad patikslinai. Šypsausi
Armando jau pradedu nevirškinti, vis puola prie Alex muštis Juokiuosi O Lucia jau nori namo grįšti, bet jis jos neišleidžia. Juokiuosi Bijo, kad pabėgs nuo jo.
Tikiuosi, kad Alex labai smarkiai neįklimps į tuos reikalus su Roberto. Liūdžiu
Dabar laukiu, kada ir kaip Diana sužinos, apie Andres ir Denisitos sugulima. Ir kaip į tai reaguos. Šypsausi
O Denisita tai rimtai Andres įsimylėjus, o ne kaip sako kad tik keršto planai. Juokiuosi
Vargšelis Carlos jau toks laimingas kai Diana guodžia, prisiglaudžia. Šypsausi
Kaip tau Yolandos ir Virginojos advokato pora? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2016 12:09 am

Nėra už ką Šypsausi jeigu ko nesuprasi galiu visad patikslint Šypsausi

Armando ir Sonios aš labai neviškinu. Abu maniakiškai apsėsti. Vienas prievarta nori išlaikyti, kita apgaulėm.

Roberto niekšelis, kokių reta. Padarys viską, kad pakenktų Andres per Alex. Man Denisse labiau apsėsta minties, kad Andres būtų jo, o ne Dianos. Nes jai Diana menka moteris ir niekaip ji nesupranta kaip tokia moteris gali žavėt vyrus Juokiuosi

Man gaila Carlos draugės, kuri nusivils suvokus, kad Carlos jos nemyli. O myli Diana.

Man Yoli ir advokato santykiai gražūs buvo, jis bent geras vyras ir gerbė ją. Pamatysi vėliau, kad jis tikrai buvo geresnė partija nei dabartinis, kuris tik Denisse pakalikas ir tikrai įskaudins Yolanda Liūdžiu vargšė mano, kad svajonių jaunikis, įsimylėt baigia jį.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2016 12:26 am

Beje, gal žinai kokia daina labai dažnai skamba kai rodo Andres ir Diana kartu?
Aš tai kol kas nelabai suprantu kodėl Roberto taip Andres nekenčia? Gal tai susije su jo mirusiu tėvu...
O Denise tai kada tik kalba su Andres tai tik pila purvą ant Dianos. Galvoju kažin ar buvo bent kartas kai šnekėdama su Andres neapderginėjo Dianos.
Aš kažkaip ir galvoju ar jai jo užteks ar tik geresnio nenorės...
O kažin ar Virginija išeis iš kalėjimo, man širdis jaučia, kad ta Malguerida kažką pridirbs ir ji nebeišeis iš jo. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2016 12:34 am

Yuridia - En Su Lugar, labai graži daina ir man Šypsausi

Šito kol kas ir aš dar nelabai supratau, kodėl Andres ir Roberto tokie priešai Juokiuosi

Ko gero nebuvo nė karto kada Denisse nemėgintų apjuodint Dianos Juokiuosi bet nuo to tik geriau, kuo labiau Denisse stengiasi apjuodint Diana, tuo labiau Andres ją pamilsta Juokiuosi
Beje įdomus faktas, kad Gabriela dar filmuodamasi pastojo ir vėliau susilaukė dvynukių Šypsausi

Paliksiu paslaptį ar išeis ar ne Juokiuosi kad įdomiau žiūrėt būtų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2016 1:32 am

Sužinojau, kad dėl nėštumo Gabriela paliko novelę anksčiau nei buvo planuota. Matyt, todėl, kad pastojo pati Gabriela, Denisse veikėjas irgi pradėjo lauktis Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2016 2:27 am

O tai ji ne iki galo telenoveles bus?
Tikiuosi, kad ne nuo Andres lauksis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2016 3:00 am

Ne ji nebus iki galo Šypsausi nuo kelintos serijos jos nebus nežinau, tik tai, kad ne iki galo.

Čia jau nežinosi, bet labiau linkus būčiau, kad nuo Roberto Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2016 11:12 pm

Labukas, šios telenovelės ligonė grįžo į etery. Šypsausi Juokiuosi
Beviek tave prisivijau, ka tik 40tą seriją peržiūrėjau. Šypsausi Bet jau biški bloga, nes visą savaitgalį galima sakyti, kad tik šią telenovelę ir težiūrėjau, dar kaip tyčia daugiau laisvo laiko turėjau, dabar jau biški gaila. Šypsausi Tai dar vakare keleta serijų pasižiūrėsiu, o toliau be savaitgalio tikriausiai nelabai ir beprisėsiu tai kitą savaitgalį vėl tave vysiuosi.
Ši telenovelė tikrai kažką turi, kad neįmanoma atsitraukti. O serijos pabaiga labai intriguojanti. Jau tapau priklausoma nuo jos. Juokiuosi
Labai patiko romantiška naktis tarp Dianos ir Andres, aišku labai greit viskas baigėsi kai Diana sužinojo apie Andres nuklydimą su Denise, gerai, kad tai pats pasakė, o ne Denisita Šypsausi Ir toliau tik Diana jau artėja link atleidimo Andres tai vėl kas nors pasimaišo, tai Denise tai Soledad, beje kai ji atėjo į Andres kambarį apsirengusi kaip Diana ir dar su jos peruku tai miriau iš juoko, o po to bandymas nusižudyti irgi juokingai man atrodė. Juokiuosi Gerai, kad visi jau suprato tuose namuose kad Soledad jau visiškai blogai su proteliu.
Gerai, kad Lucia pabėgo iš Armando gniaužtu. Ir netyčia jau pavadino Virginija mama, vadinasi jos širdis nera taip nekenčianti. O jau Lucios ir Alex bučinys Įsimylėjau
Man Virginija su Carlos būtų nebloga pora. Šypsausi
Yolandos naujas išrinktasis, tai net nepagalvojau kad čia jis bus, bet man kažkodėl atrodo, kad su laiku jis Yolandą įsimylės, bet tada jau bus per vėlu.
Man labai nepatinka naujas Dianos kabintojas, tas aktorius man apskritai nepatinka, tai scenas su juo sunkiai žiūriu. Tikiuosi, kad greit Diana su Andres susitaikys, bent romantišku momentu padaugėtų.
Denise kažkaip mane jau mažiau nervina, labiau juokina, dabar laukiu kada pradės įrodinėti, kad laukiasi nuo Andres ir kokios bus reakcijos Andres ir Dianos Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 04 11, 2016 3:29 am

Kokia greita, nesitikėjau, kad beveik pavysi mane Juokiuosi aš dabar esu peržiūrėjusi 47 serijas. Bet smagu, kad bus galima tolygiai diskutuot ir nelaukt kol viena kita pavysim Juokiuosi galiu drąsiai pritart, kad ji turi kažką kas pritraukia Šypsausi

Galiu tik pasakyt, kad Andres ir Dianos susitakymas bus labai gražus ir romantiškas ir apskritai ta visa serija bus begalo šilta.
Aš irgi džiaugiausi, kad būtent Andres pasakė, kad buvo neištikimas su Denisse, o ne ji, nes ji dar būtų gerokai viską pagražinus Juokiuosi Soledad tai iš vis nukavukus tai Diana persirengia tai savo kamabryje peruką užsideda it Laura būtų Juokiuosi o po to svaigsta Andres mane tikrai myli Juokiuosi
Lucios širdis tyra, tiesiog pyktis tom akimirkom paėmė viršų,o dabar atlyšta ir suvokia, kad turi džiaugtis, kad turi tokią nuostabią šeimą, kuri ją myli. Lucios ir Alex bučiniai vis saldesni tampa Kietai šypsausi
Man irgi patiktų Virginios ir Carlos pora. Jeigu jis ir pamils Yolanda, tikiuosi Yolanda jį po visko atsumps, nes jis nevertas tokios moters. Noriu, kad Yole atrastų tikrai jos vertą vyrą, o ne pakaliką kažkieno.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 04 11, 2016 7:02 pm

Aš irgi nesitikėjau, kad taip pavarysiu Juokiuosi
Šiandien dar kelias serijas peržiūrėjau, jau 46serijoje esu Šypsausi
Sustot neįmanoma, tik įsijungus kompą pirmas veiksmas įsijungti šia telenovelę.

Kaip gaila kad Denise ir Cecilia pasiekė savo ir nužudė Santiago tėvą.
Tokios liūdnos serijos. Šypsausi
O Sonia, tai tikra kalė kad šitaip su Lucia kovot pradėjo, tikiuosi, kad Alex padarys kažką ir jai leis grįšti į mokyklą. Aš jos jau nekęsti imu. Šypsausi
Gaila, kad Denise taip greit ištrūko iš policijos gniaužtų.
Yolanda vis dar kaifuoja nuo meiles Juokiuosi Galėtų greičiau atsimerkti Juokiuosi
Virginijos laukia gražus jausmai, tikiuosi, kad ji bus laiminga, ji to nusipelnė.
Beje ji man pagrėžėjusi dabar yra, kalėjime ji man nelabai buvo, o va dabar gražiai žiūrisi, nors ši aktorė man nelabai. Šypsausi
Aš vis dar laukiu, kada Denise pasakys Andres kad nuo jo laukiasi. Juokiuosi Bet tikriausiai pirmiausiai teks pasimėgauti romantika tarp Andres ir Dianos, o tada bus vėl bum. Šypsausi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Secretos del alma (2008) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Secretos del alma (2008)   Secretos del alma (2008) - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Secretos del alma (2008)
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Alma de Hierro (2008/2009)
» Alma ar Jazmina?
» Alma ar Verónica
» Alma ar Dubraska?
» Alma ar Discua?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: AZTECA-
Pereiti į: