TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+12
Maria Del Carmen
Violla
Anastasia
Analia
Grettell
laurytyt
lepeckoja
Gabi
Dinute*
Eglė
Kristina
Rubi
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 05 20, 2011 1:58 am

O kaip faina, nors žiūriu paskutines serijas jau, bet labai smagu. Patiko ši novelė man Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 05 21, 2011 1:56 am

Gerai, kad Lietuvoje rodys, sudomino mane ši telenovelė Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 21, 2011 7:15 pm

Mačiau pirmą seriją, tai patiko. Tik viena didelė nesąmonė dėl aktorių. Tas Lorensas iš pradžių buvo Eugenio Siller, o paskui, po 20 m. patapo Jorge Luis Pila. O jie absoliučiai nepanašūs. Nesąmonė.Liūdžiu
O šiaip tai visai įdomus serialas.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 22, 2011 1:34 am

Patinka ši telenovelė, tikrai įdomi Šypsausi
O su aktoriais tai nesamonė, kad vaikai taip pat atrodo kaip tėvai prieš 20m. buvo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Analia
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Analia


Parašė : 63
Prisijungė : 2010-08-04

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 06 23, 2011 3:51 pm

Patinka man šitas serialas, įdomus toks. Dėl tų aktorių tikrai ten biški nesamonė ;D
Atgal į viršų Go down
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 06 24, 2011 2:03 am

Žiūriu tik pirmąsias serijas, bet esu taaaaaaip sužavėta, ypatingai myliu Jorge Luis Pila Įsimylėjau Juokiuosi Labai manau įdomu bus, kolkas nepraleidžiu nei vienos serijos, jei ne per tv tj internete Merkiu akį Mačiau klipuke Auroros laidotuves, bet maniau kad ten jau galas... (žinoma, man toks visai nepatinka Liūdžiu Verkiu Ir nemaniau, kad finale bus svarbiausia Sonia... Na, tiesa sakant, tj kiek žinau dabar tj finalu nesu patenkinta:((((
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 06 25, 2011 11:24 pm

O man finalas atvirkščiai labai patiko, ir džiaugiuosi, kad buvo būtent toks koks buvo Šypsausi išvis novelės antra pusė man buvo daug įdomesnė
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 06 26, 2011 7:29 pm

Na aš tj nemačiau visko tik klipukus tj gal ir dar pakeisiu nuomonę, bet dabar tj man nepatinka Kramtau gumą
Atgal į viršų Go down
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 06 26, 2011 7:31 pm

Na aš tj nemačiau visko tik klipukus tj gal ir dar pakeisiu nuomonę, bet dabar tj man nepatinka Kramtau gumą
Atgal į viršų Go down
laurytyt
Elena contra Elena
Elena contra Elena
laurytyt


Amžius : 29
Parašė : 205
Prisijungė : 2011-02-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 06 27, 2011 2:11 am

O kaip žus Aurora? Galit įkelti nuorodą.Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 06 27, 2011 2:21 am

Geriau palaukit kol pardodys tas serijas, kam iškart domėtis kas nutiks...nebebus juk įdomu žiūrėt
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 28, 2011 1:51 am

5 serijos dvi dalis anksčiau peržiūrėjau, o dabar niekaip nepaleidžia 3 dalies, gal galėtumėte pagelbėti rasti tą seriją, kur ją paleistų...? Mąstau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 28, 2011 4:41 pm

Visas serijas gali rasti telemundo psl
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 28, 2011 4:46 pm

Aišku, bandysiu, dėkui Dovanoju gėles
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 28, 2011 4:57 pm

Jeigu nerasi sakyki duosiu linką
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: Aurora (Aurora)-
Pereiti į: