TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 20+

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

20+ Empty
RašytiTemos pavadinimas: 20+   20+ I_icon_newest_replyPen. 09 17, 2010 10:07 pm

Oda auga ir vystosi kartu su pačiu žmogumi. Vaikystėje ji būna lygi ir švelni, jaunystėje tampa stangresnė ir riebesnė, o. sulaukus brandaus amžiaus, pasidaro sausa ir plona. Odos senėjimas – normalus procesas, tačiau, tinkamai prižiūrint odą, senėjimo procesus galima atitolinti.

Oda pradeda senti maždaug nuo 21, ryškiausiai pokyčiai pastebimi 23-25 metų.


Man jau 22, žinau, kad daugelis jau nuo 21 naudoja paakių kremus, kad nebūtų raukšlių ir štai nesenai prieš porą dienų pastėbėjau, kad pas mane ne tik paakiuose pilna mažyčių raukšlelių, bet ir kaktoje viena gili Verkiu
Na kadangi aš ne viena čia tokio amžiaus gal kas ką naudoja ar patart gali , na man tai rūpima šita tema
Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

20+ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 20+   20+ I_icon_newest_replyPen. 09 17, 2010 10:52 pm

Omg : S
Man irgi tuoj bus aktuali šita tema Panikuoju

Būtų įdomu sužinoti ką naudojat? : )
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

20+ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 20+   20+ I_icon_newest_replyPen. 09 17, 2010 11:42 pm

Na kiek mačiau, kitos nieko iki 30 nenaudoja, bet čia priklauso ir nuo odos Nustebau Man visi sako baik su tom raukšlėm tu, sako nieko nėr, o aš matau Verkiu šiandien nusipirkau tokį LifeSystem anti - wrinkle kremuką, viso veido netepsiu ir nedažnai, kad nepriprastų.
Atgal į viršų Go down
Lady
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Lady


Miestas : Vilnius
Parašė : 343
Prisijungė : 2010-01-13

20+ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 20+   20+ I_icon_newest_replyŠt. 09 18, 2010 6:09 pm

vat tame ir esmė, kad mūsų kūno pasikeitimus mes patys geriausiai matome, o kiti to tiesiog nepastebi arba nesako : )

Na pasakysi kaip tau tas kremukas : )
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

20+ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 20+   20+ I_icon_newest_replyKv. 10 21, 2010 5:59 pm

nežinau, kažkaip n\arba nesimato,arba poveikis labai dar menkas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

20+ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 20+   20+ I_icon_newest_replyPen. 10 22, 2010 2:52 am

Na bent jau pakolkas tokių nepastebiu. Bet išgąsdinai čia mane, visą laik galvojau, kad bent iki trisdešimt raukšlėm rūpintis nereikės Netekau žado O man jau dvidešimt trys, gal reik susirūpint Panikuoju
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

20+ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 20+   20+ I_icon_newest_replyAntr. 12 28, 2010 6:31 am

Na man 26m bet as galima sakyt nieko nenaudoju, nors kuno losjona, kuno ir veido sveitiklius tai per paskutinius metu kazkaip labai pradejau naudot.
Kas del akiu tai po jom pas mane yra ratilai nes mazai miegu ir daug dirbu, o jei dar uz kokios telenoveles uzsikabliuoju.
Plaukam sampunus ir kondicionierius daznai keist reikia.
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

20+ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 20+   20+ I_icon_newest_replyPen. 02 03, 2012 4:18 am

aj nežinau, man 23, bet aš į save pažiūrėjus veidrody, verkt noriu, raukšlės tikrai maaaatos... nors ir šampano, be paso neparduoda, bet aš raukšles ryškiai matau ir man jau baisu...čia gal taip turi būt ir susitaikyt reikia nežinau, bet man nepatinka Panikuoju
Raukšlės raukšlėms nelygios, bet jei aš matau, reiškia yra Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





20+ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 20+   20+ I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
20+
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: