Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai

Go down 
AutoriusPranešimas
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell

Amžius : 22
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 12:20 am

Na, tai kokius naudojate įklotus bei tamponus?
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje

Amžius : 24
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 12:24 am

Visokius svarbu geri
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 12:39 am

Tai aišku, kad geri svarbu, bet kokie tie geri?
Man tai kol kas reikia tik kasdienių iklotų, tokių plonų (nes nėra tų dienų), tai pastėbėjau, kad labai faini yra carefree. Yra kvepiančių ir ne, ir labai sausai jauties ;DD Dar visai nieko Discreet. Kvepia labai skaniai, tie nauji gelėti.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi

Amžius : 27
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 12:47 am

Kasdieninius naudoju Discreet summer fresh. Labai faini, kvepiantys. O įklotus tai skirtingus naudoju betkokius. Tamponų nenaudoju, nes net nemoku jų naudot. Juokiuosi Ir nesmagu man kažkaip. Gal aš čia žiopla. Juokiuosi

Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 12:55 am

Teisingai darai. Tamponai nelabai sveika. Aš irgi apie tuos Discreet summer fresh kalbėjau, bet buvau pavadinimą pamiršusi.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 1:43 am

Rubi rašo:
Kasdieninius naudoju Discreet summer fresh. Labai faini, kvepiantys. O įklotus tai skirtingus naudoju betkokius. Tamponų nenaudoju, nes net nemoku jų naudot. Juokiuosi Ir nesmagu man kažkaip. Gal aš čia žiopla. Juokiuosi
Tamponus kažkada buvau išsikišus ir kiši kiši vis gilyn ir vistiek jie jaučias nemalonu nors man patinka .bet nemalonu kai jauti kažka viduj
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi

Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 1:49 am

Rose(Titanic) rašo:
Rubi rašo:
Tamponus kažkada buvau išsikišus ir kiši kiši vis gilyn ir vistiek jie jaučias nemalonu nors man patinka .bet nemalonu kai jauti kažka viduj
Jei jauti, reiškias nemoki įdėti, nes gerai įdėtas tamponas iš viso nesijaučia.

Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 3:52 am

Jei gali, patarčiau nedėt. Šypsausi Nebent išvažiuoji atostogoms prie jūros ar kokio ežeriūkščio ir prasideda, tai tada jau neapseisi... Bet šiaip kuo mažiau juos naudot reiktų.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 4:30 am

Grettell rašo:
Jei gali, patarčiau nedėt. Šypsausi Nebent išvažiuoji atostogoms prie jūros ar kokio ežeriūkščio ir prasideda, tai tada jau neapseisi... Bet šiaip kuo mažiau juos naudot reiktų.
Na aš jų ir nenešioju kai yra menesinės tai nešioju iklotus nors man nelabai higieniška
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 4:11 pm

Na taip, gal ir nelabai higieniška, bet reik prakentėt tas kelias dieneles ar savaitę. :)
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi

Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_replyAntr. 08 03, 2010 5:57 pm

na as tai naudoju tamponus ir galiu pasakyt esu labai jais patenkinta taip zinau jie nera lb gerai bet pirmom menesiniu dienom lb pravercia....

ir kalban kas nemoka ju isidet yra su aplikatoriais su kuries isidet vienas juokas'Šypsausi)

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai   Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down

Kasdieniniai ir higieniniai įklotai bei tamponai
Atgal į viršų 
Puslapis 11