TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
lepeckoja
Gabi
Angelique
Anahi
Menina
Dinute*
Kristina
Violla
Maria Del Carmen
Rubi
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 03 07, 2011 11:12 pm

Nu ką pažiūrėjau pirmąją seriją (: visai patiko (: žiūrėsim kas bus toliau (:
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 03 13, 2011 12:28 am

Gaila, kad neturiu galimybės žiūrėt šį serialą per TV Liūdžiu Tačiau sudomino jis mane, nes La mentira remeikas ir buvo įdomu pamatyt ar bus toks nevykęs kaip preisaika. Todėl nusprendžiau pažiūrėt internetu, ir ką patiko Šypsausi Netgi labai patiko, taip užkabino, kad jau per kelias laisvas dienas peržiūrėjau devynias serijas Juokiuosi Pakolkas tikrai puikus serialas, tikuosi toliau nenusivažiuos Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 03 19, 2011 6:08 pm

Man patinka sis serialas Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 04 01, 2011 2:55 am

Man idomu ar yra žiūrinčių šį serialą?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 04 01, 2011 4:20 am

Aš žiuriu tik ne per tv, nes tokiu laiku kai rodo neturiu galimybės pažiūrėti. Tai internetu jau peržiūrėjau 25 serijas Juokiuosi Šiaip labai kabinantis, be to labai patinka pagrindinė pora ne visada būna, kad pagrindiniai aktoriai taip tinka vienas kitui. Patinka serialo metu grojanti muzika tiek pagrindinė tiek visos kitos Šypsausi Kiekviena serija vis įdomesnė ir palieka vis didesnę intrigą. O tu Angeliuk, žiūri per tv? Merkiu akį Kiek domėjausi šiandien 18 seriją turėjo rodyt, tai man labai patiko tos serijos pradžioj daina labai graži grojo kai Renata į vonią vandenį leidosi.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 04 01, 2011 4:40 am

Jėėė radau kas žiūri tai padiskutuot bus galimybė ;DDD
Jap žiūriu per tv (: laikas sutampa su mokslais tai žiūriu per tv ;DDD
Nu ir ką man jis žinok ir labai patinka ;D jau senokai manęs joks serialas taip neitraukė ;D o pagrindiniai aktoriai išvis super ;D muzika och ypač pagrindinė Enrique ;DDD
Jap šian rodė 18 ;D žiūrėsim kas bus toliau (: vat tokius serialus t.y. tipus reikia ir tv3 pirkt,o ne Marinelas ir t.t. :DDDD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 04 07, 2011 11:35 pm

Visiškai tau pritariu Merkiu akį Pirmadienį laukia įdomi serija, nes Jeronimas vėl susitiks su Renata Šypsausi

EDIT:

Nu kaip tau šios savaitės serijos? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2011 1:29 am

Sveikos, aš taip pat žiūriu šią telenovelę man ji labai patinka Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2011 1:31 am

lepeckoja rašo:
Sveikos, aš taip pat žiūriu šią telenovelę man ji labai patinka Šypsausi

Šaunu, kad žiūri galėsim padiskutuot Šypsausi Kaip tau šiandienos serijos pabaiga? ;DD
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2011 1:40 am

Dabar žiūriu, kai pažiūrėsiu būtinai parašysiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2011 2:32 am

Ok lauksiu tavo nuomonės Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2011 3:01 am

Labai idomu buvo kai Renata su Cheronimu pasibuciavo ir is lifto isejo Matijas su Roberta. Kai laukiu pirmadienio, noriu paziuret kas bus toliau... Įsimylėjau
Nezinau kaip jus, bet as negaliu pakest Robertos, pastojo, o dabar nori atsikratyti to mazo vaikelio Verkiu
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2011 5:14 am

Jo ta vieta man ir žiauriai patiko, o dar ta daina beveik be muzikos tik vietoj su minimalia akustika ir tokiu aidu, taip žiauriai gražiai skambėjo kai Renata ėjo link Cheronimo durų Įsimylėjau , o po to nepasakę nė žodžio pasibučiavo. Tada net perėjo man toki šiurpuliukai, per visą kūną. Žiauriai jausminga vieta buvo Širdis Pakolkas kadangi panašiai ir peržiūrėjus tai ši scena man geriausia iš visų matytų serijų. Po to ne vieną sykį dar atsukinėjau tą pačią vietą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2011 9:09 pm

Ta vieta ziauriai grazi Įsimylėjau. Kaip laukiu sios serijos tesinio... Šypsausi
Enriques daina siam serialui labai tinka Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 04 10, 2011 12:53 am

Man labai patiko serijos pabaiga ypač, kad atėjo Roberta su Matiju Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Keršto bučiniai (Cuando me enamoro)-
Pereiti į: