TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+2
Eglė_
Violla
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 06 09, 2010 2:09 am

Čia diskutuojame apie serialą. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 06 09, 2010 2:11 am

Labai idomus serialas Įsimylėjau serijos viena uz kita idomesnes Įsimylėjau tik gaila, dabar nlb laiko turiu ziureti Liūdžiu bet kai istengiu butinai ziuriu Įsimylėjau istorija serialo isskirtine Širdis visi aktoriai labai gerai ikunija savo personazus Širdis
Atgal į viršų Go down
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 06 09, 2010 5:58 pm

Man jis buvo labai idomus iki tol kol Kamila mire...Tada prasidejo tikra nesamone.Nors siaip toliau ziuriu,nes idomu kokia bus pabaiga...
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 06 09, 2010 7:29 pm

Baigtas fiklmuoti?Kaip evrciasi pavdinimas?
Atgal į viršų Go down
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 06 09, 2010 7:45 pm

Pavadinimas verciasi "Pavogti gyvenimai" ar kazkas panasaus. Man atrodo dar nebaigtas filmuoti, nes dar parodyta tik 66 serijos,o kadangi aztecos serialai gan ilgi, tai manau sis irgi nebus labai trumpas.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 1:19 am

Eglė_ rašo:
Man jis buvo labai idomus iki tol kol Kamila mire...Tada prasidejo tikra nesamone.Nors siaip toliau ziuriu,nes idomu kokia bus pabaiga...

Oho, nezinojau, kad ji mirs Netekau žado o kelinta tu serija jau ziuri? Kada pradejai ji ziureti?
Atgal į viršų Go down
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 1:30 am

Aha mirs Verkiu Ji man daug labiau patiko kaip personažas nei Luz. Tik šiek tiek nervino, jog ji sekiojo paskui Chavjera.... O po jos mirties prasidėjo grynas gumos tempimas. O iki tol maniau,jog tai vienas įdomiausių mano matytų serialų. Juokiuosi Aš jau peržiūrėjau visas parodytas 66 serijas,o tu kiek? Ir kaip tau personažai? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 1:47 am

Dabar ziuriu 24 serija, dabar labai idomu su ta Karla Tonson Šypsausi Įsimylėjau
Siaip tai kamilos personazas man irgi kazkiek labiau patioko, bet ta jos isterija Pykstu
Mane labai domina Izabeles personazas.
Reikia pripazinti, kad Aktore vaidinanti Kamila ir Luz yra talentinga. Tiek viename tiek kitame vaidmenyje ji atrodo tokia skirtinga savo isvaizda, charakteriu ir net balsas jos kitoks kartais atrodo.
O per ka ji ziuri? Kokie personazai tau patinka?
Atgal į viršų Go down
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 1:59 am

Aha man jos isterija irgi nepatikdavo. Juokiuosi Bet tik tiek,kad man ji daug labiau iš stiliaus patiko, buvo gražesnė už Luz ir nebuvo tokia vištelė. Juokiuosi Man šiaip labiausiai patiko Kamilos personažas, ypač po to kai ji susitaikė su Luz. Tada jau galvojau prasidės pats įdomumas, bet... Dar Martino personažas man visai nieko ir Izabelės, nors ją gan mažai rodo... O šiaip pats serialas atrodė toks originalus ir ypatingas iki 40 maždaug serijos... Liūdžiu Tikiuos nedarys daug serijų, nes tikrai atsibos žiūrėt. O dėl tos pagrindinės aktorės tai tikrai... Kažkaip net neatrodo kai jos abi vaidina,kad čia ta pati aktorė... Nes ir manieros ir šiaip viskas žiauriai skiriasi. Nustebau O ji dar tokia nežinoma, tai manau turėtų išgarsėt dėl savo talento. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 2:05 am

Ir as manau, kad ji isgarses, as pamirsau pamineti Martina, jis grazus kaip visas, siame seriale jo vaidmuo irgi toks idomus Įsimylėjau dar siep tai Marijos Chulijos personazas toks blogas, bet idomus Velnias
Atgal į viršų Go down
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 2:23 am

Aha, bet mane jis labai nervina. Juokiuosi Kaip ir Chosė Enrikė... Na ji tokia valdinga, pasitikinti savimi moteris ir gerai atrodo kaip tokio amžiaus, bet jos tie žudymai ir šiaip nesąmonės man nepatinka... Serialo eigoj tai labiausiai pasireiškia... Šypsausi


Paskutinį kartą redagavo Eglė_, Kv. 06 10, 2010 2:28 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 2:27 am

Man kolkas sis serialas labai patinka Įsimylėjau o kaip Kamila mirs? Jauciu, kad be Marijos Chulijos pagalbos ten neapseita. Ar as klystu? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 2:34 am

Pastebėjau, kad praeitam post'e klausei per ką žiūriu. Tai žiūriu per oficialų Tv Aztecos tinklalapį, nes ten yra apie Vidas Robadas. Šypsausi Prieš tai žiūrėjau per youtube, bet tame tinklalapy patogiau,nes iškart visos serijos video yra,o tu per ką žiūri? Šypsausi

Tai aišku neapsieita. Juokiuosi Vienu žodžiu jos abi sužinos,kad Paula jų motina ir visą tiesą,o Marija Chulia sužinos, kad Luz gyva. Tada Marija Chulija pasikvies Luz pasikalbėti, bet Luz paskambins Kamilai pasikalbėti apie Martiną ir tuo pačiu užsimins apie tą Marijos Chulijos kvietimą. Bet tada Kamila pasakė,kad ji neitų ir atvažiavo pas ją. Jos tada susitaikė ten visiškai ir Kamila apsirengė kaip Luz,o Luz aprengė kaip Kamilą, taigi jos susikeitė vietom... Ir Kamila nuėjo pas Mariją Chulią,o pastaroji pasamdė tokį vyrą, kuris nužudytų Luz, tai paskui jis pasekė Luz(Kamilą) ir suleido jai kažko. Tada visi pradėjo galvot,kad mirė Luz.... Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 3:03 am

Gaila, as is pradziu ziurejau per TV AZTECA tinklalapi, bet dabar ziuriu per yuotube, bet manau vel pradesiu ziureti per TV AZTECA Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Eglė_
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Eglė_


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 60
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 10, 2010 1:27 pm

Aha. Taip daug patogiau. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: AZTECA :: VIDAS ROBADAS-
Pereiti į: