TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+24
edvis
Nora
Kristina
Dinute*
Dowi
Elenita
Violla
Candy
Andzelika
Paola
aroma331
Justė.
Evil Regals
Daniela.
laurytyt
ateity
Maria Del Carmen
Aimee
Analia
Lady
velniukste
Anahi
li*
Angeliukas
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 05 04, 2012 6:22 am

O aš kaip tik Stefano pusėje. Jis man labiau patinka. Gal jo vaidyba ir silpnesnė nei Ian, bet jo personažas ir jo charakteris man atrodo fainesni nei kad Deimono. Nors man rodos, kad Elena kuo toliau tuo labiau linksta Deimono pusėn.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 05 04, 2012 8:32 pm

O man blogiukas Deimonas patinka ;D ypač patiko 1 sezonas jis ;DD
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 05 06, 2012 4:46 am

Pirmajame jis buvo super blogas, kadangi jam svarbi buvo tik Katerina, bet jis nežinojo, kad ji neįkalinta.
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 36
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 14, 2012 4:08 pm

jau pasirodė 4 sezono pirmoji serija, tuoj siūsiu ir žiūrėsiu jeeee Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 17, 2012 3:30 am

Nors jau žinau, kad yra, bet niekaip neprisiverčiu peržiūrėti
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 10 17, 2012 3:00 pm

Pagaliau Ploju 4 sezonas prasidejo, paziurejau jau pirma serija. Patiko bet as dabar pradejau palaikyt Deimona ir man jo tikrai pagailo, matosi kad jam skaudu kad Elena vel su Stefanu ;]]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 10 19, 2012 11:47 pm

Žiūriu Merkiu akį
Pagaliau 4 sezonas ir Elena vampyrė ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 21, 2012 8:53 pm

Mano mėgstamiausias serialas Šypsausi
Laukiu nesulaukiu naujų serijų Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 36
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 10 29, 2012 9:21 pm

blemba nervina, kad serijos išeina tik penktadieniais, puse per savaitę pamiršti...yra du variantai arba taip kankintis, arba kankintis ir laukt kol atsiras visos serijos ir iškart visas peržiūrėt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Andzelika
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Andzelika


Parašė : 9
Prisijungė : 2012-11-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 08, 2012 12:52 am

Po paskutinės serijos labai tikiuosi, kad Rebeka dar sugrįš, nes ji jau buvo įėjusi į mano mėgstamiausių veikėjų sąrašą ir labai tikiuosi, jog Elena ir liks vampyrė, nes Elena ir tai tokia mėmė atrodo, būdama vampyrė ji bent vizualiai atrodo stipresnė Juokiuosi O šiaip labai norėčiau, kad grįžtų Katerina, bet turbūt taip ji ir nebesugrįš daugiau Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 12 03, 2012 2:20 am

Aš matyt atsilikus labai palyginus su kitom, nes tik pirmą sezoną pažiūrėjau Juokiuosi Juokiuosi bet galiu pasakyt, kad man patiko. Turi tikrai įdomių ir charizmatiškų personažų [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 11, 2013 3:02 am

Na štai jau 4 sezono 15 serijų peržiūrėjau. Kuo toliau tuo įdomiau darosi žiūrėti, laukiu nesulaukiu kovo 15 kada pasirodys 16 serija.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 11, 2013 5:03 am

Aš taip pat laukiu nesulaukiu naujų serijų Šypsausi Ypač kai Elena išjungė savo jausmus ;DD iš promo galima suprasti,kad bus ohoho serijos Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 03 24, 2013 4:53 am

Nors ir labai laukiau serijų, bet Elena man pasirodė per daug nejautri. Nežinau, net kažkaip keista buvo žiūrėti į ją.
Atgal į viršų Go down
Candy
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Candy


Miestas : Kaunas
Parašė : 505
Prisijungė : 2009-12-16

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 07 30, 2013 3:07 am

Awesome serialas!♥️ Aš už Stefaną;D Anksčiau man labiau patiko Deimonas, bet kai Stefanas pasidarė 3 - ame sezone "blogietis" supratau kaip trūksta to romantiko :Rodau liežuvį (y)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 312Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: THE VAMPIRE DIARIES-
Pereiti į: