TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Religija

Go down 
+5
Grettell
velniukste
Rose(Titanic)
Violla
Maria Del Carmen
9 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Religija   Religija I_icon_newest_replyAntr. 04 13, 2010 1:55 am

Pakalbėkime apie religijas,ar patenkintos esate savo religija kuriai priklausote?
Manau dauguma mūsų esame Romos katalikes. Ką manote apie įšpažintį?Ar reikia kunigams celibato?
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyTr. 04 14, 2010 1:18 am

Man musu religija patinka, kazkaip neturiu nieko blogo apie ja pasakyti, o siaip tai man kazkaip patinka budizmas ir sintoizmas, esu apie jas skaiciusi siek tiek.

P.S. idomia tema sukuriai Dovanoju gėles
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyTr. 04 14, 2010 11:04 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Pen. 07 03, 2015 8:01 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyKv. 04 15, 2010 1:35 am

Analia Moncada rašo:
Nesuprantu aš induizmo,jie ten turi šventa upę -Gangą,kurioje maudosi, žmones,gyvunai,ir mirusios karves. Ten užteršta,bet nei vienas žmogus nesuserga,mistika?
Islmas-baisiausia religija,tekina 8m.mergaites,nesveiki Nervinuosi nepatinka man išviso ta religija,bet patis musulmonai nesprogina,sprogdina {terorzimas} tai sektantai.
Tas pat kaip ir baltijos jūroj nors ji užteršta,bet neikas niekuom neserga ir dar viduržemio jūra nors ir pilna naftos ,bet neikas dar nesusirgo ,na bent jau kai maudžiausi Galvoju Taiva jokia čia mistika jei ta upė šventa tai nereikšia ,kad neimanoma nuo ušterštumo kokia liga susirgti........Gal žmonės neujaučia arba atsparūs ligoms yra.....
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyKv. 04 15, 2010 12:36 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Sk. 04 24, 2016 6:08 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyKv. 04 15, 2010 6:56 pm

Analia Moncada rašo:
;D galbut.Bet va islamui nepritariu,ir visa Arabija ten pedofilai,tekina vaikus uz pensininku seniu.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Beje cia ne vaikas?Vaikas. O kas baisiausia savo Isrinktahi pamato jos tik per vertuves. Verkiu
Nesupratau ka čia parašei ,bet juk toj foto ne vaikas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyKv. 04 15, 2010 11:58 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Sk. 04 24, 2016 6:08 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyPir. 06 28, 2010 2:15 am

Is vis is kur mada tekint mergaites, jokios laisves...
pati neiznau turbut katalike esu Juokiuosi sitas visas pasaulis man kazkoks svetimas,, tikiu, kad mirtim viskas nesibaigia, bet tik tiek Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyPir. 06 28, 2010 2:17 am

Nepriklausau nė vienai religijai, netikiu tais paistalais ir man nuo to neblogiau.
Bet aš tikiu, kad gyveni ne vieną gyvenimą, o atgimsti po mirties. Aš tuo įsitkinusi. Logiškai mąstau.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyPen. 07 02, 2010 3:41 am

Na galeciau pasakyti kad esu pavyzdinga katalike Juokiuosi Man patinka krikscioniu sventes,simbolika ir t.t. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyPen. 07 02, 2010 1:27 pm

O daznai vaikstai i baznycia?
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyPen. 07 02, 2010 10:02 pm

Kaip noras uzeina Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyŠt. 07 03, 2010 12:35 am

O as kaip pavizdinga Katalike kiekviena sekmadieni (na aisku kartais ir ne, bet tai retas atvejis) Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyŠt. 07 03, 2010 2:46 am

.


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Sk. 04 24, 2016 6:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_replyŠt. 07 03, 2010 2:50 am

Tai gal ne dievas sprendzia? O backys? Man irgi Backys lb lb nepatinka, bet dievas nekaltas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Religija
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: