TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Erreway

Go down 
+3
Angeliukas
Rubi
Maria Del Carmen
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Erreway   Erreway I_icon_newest_replySk. 04 11, 2010 3:55 pm

Erreway - Argentinos pop muzikos grupė, susikūrusi 2002 metais, telenovelės Rebelde Way metu. Keturių jaunuolių įkurta grupė turėjo galimybių tapti žinomiausia Argentinos muzikine grupe. Pirmasis albumas „Senales" („Ženklai"), pasirodęs 2002 metais, turėjo milžinišką pasisekimą. Populiarumu jam nenusileido ir antrasis albumas „Tiempo" („Laikas"). Po trečiojo albumo „Memoria" („Prisiminimas") pasirodymo 2004-aisiais, grupė neiširo - ją sudaro Luisana Lopilato, Camila Bordonaba, Benjamin Rojas, Felipe Colombo. Erreway grupė yra labai populiari Argentinoje, Ispanijoje ir Izraelyje. Be to, daug gerbėjų turi ir Lietuvoje, Graikijoje, Balkanuose ir kt.

Neseniai atsikūrusi grupė "Erreway" planavo rengti turus į Europą, išleisti ir pristatyti naująjį grupės albumą "Vuelvo" Ispanijos publikai. Tačiau likus keliems mėnesiems iki koncertų Ispanijoje, "Erreway" vadybininkas pranešė, kad grupės turas atidedamas neribotam laikui, o albumas prekyboje taip ir nepasirodė.

Iš grupės lūpų tiesa ilgą laiką nebuvo išgirsta. Tačiau dar įrašinėjant albumą "Vuelvo" grupės narė Camila Bordonaba prasitarė, kad norėtų dainuoti tai, kas patinka jiems patiems. Prieš tai išleistų albumų dainos, anot dainininkės, neatitiko grupės narių skonių ir jie jomis nebuvo patenkinti. Kitas "Erreway" narys Felipe Colombo sakė, kad grupė yra pasiruošusi savo kūrybos dainų, tačiau Cris Morena nesuteikė galimybės jiems jas įrašyti į naująjį albumą. Grupė įdainavo Cris Morenos sukurtas dainas.

Po daugiau nei pusės metų tylos "Erreway" prabilo. Nors ir ne visiškai tiesiai, tačiau grupė prisipažino, kad jie negali rengti turų į kitas šalis ir egzistuoti kaip grupė dėl Cris Morenos požiūrio į "Erreway". "Erreway" pripažino, kad negali egzistuoti dėl Cris Morenos, nes yra pasirašę sutartį su Cris Morena Group dar filmuojantis "Rebelde Way" seriale ir nors praėjo jau daug laiko, jaunuoliai negali būti visiškai nepriklausomi.
neperdaug senai Erreway tapo visiškai nepriklausomi nuo Cris Morenos.
Tarptautinė E-Way diena: Spalio 10
Erreway 85055-erreway2004
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replySk. 04 11, 2010 6:33 pm

Man jie šlykštūs. Vemiu
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyPir. 04 12, 2010 1:48 pm

Erreway-vien išgirdus pavadinima mintyse suskamba "Sera porque te quero" ir prisimenu viską... Pačia pirmaja "Rebelde Way" reklama per Lnk. Ir ,kad telenovelė prasidės nuo Gegužės 28d. Bent jau taip atrodo Juokiuosi arba sumaišiau Juokiuosi žodžiu,tęskim toliau. Du nuostabus Rw sezonai,juokingos situacijos,frazes,puiki muzika. Ir būtent telenovelėje "Rebelde way" gimė grupė "Erreway" ji buvo populiari visame [pasaulyje,ir tai tikriausia pati pirmoji Cris Morenos grupė,bet Morena rado naujus "Casius" ir "E-way" pasibaigė.. Iįš grupės išėjo Lu. Trys like nariai : Benjamin,Cami,ir Felip ketino leisti albumą "Vuelvo",bet jis taip ir neišvydo dienos šviesos. Nors "E-way" jau nebėra, mes {fanai} tikime,kad JŪS sugrįšite,mes to labai norime, kad ir su kitu pavadinimu,kad ir su kitokia muzika.Grįžkite,mes laukiame. Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyPen. 05 21, 2010 11:12 pm

Nemėgstu šios grupės.
Man jie visi tokie pasikėle atrodo.
Ne nepraeina jie man.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyŠt. 05 22, 2010 6:18 pm

Man taip pat. Ir aš sakau visai ne dėl to, kad man patinka RBD. Dainų gal jie irgi turi neblogų ir balsus, dėl to nesiginčysiu, nes paprasčiausiai nežinau, bet man nepatinka, nes kaip ir sakė Angeliukas, jie pasikėlę man atrodo, vaidina neįtikinamai (bet čia jau ne prie muzikos) ir dar visai neišvaizdūs (na bent jau merginos tai man labai baisios). Netekau žado Ir RBD man atrodo daug talentingesni ir daug populiaresni daugelyje šalių manau buvo.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyKv. 06 17, 2010 4:05 am

Savu laiku grupė man patiko, turi gražių dainų, kurios man patiko. Grupės nariai taip pat turi gražius balsus. Žinoma vieni stipresnius, kiti ne tokius, bet man patiko.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyPir. 07 12, 2010 3:34 am

man asmeniskai,, gal ne taktiska lyginti su RBD , bet kazkodel jau zmones megsta,, na skaiciau keleta priezasiciu bet jos absurdinskos,,,tai RBD zymiai geriau
nu bet ne apie tai..
man e-way, ar kaip cia jie Juokiuosi nelb prie sirdies... viena daina yra grazi,, o toliau kazkaip nea,, netraukia.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyPir. 09 27, 2010 4:27 am

Kristina rašo:
Savu laiku grupė man patiko, turi gražių dainų, kurios man patiko. Grupės nariai taip pat turi gražius balsus. Žinoma vieni stipresnius, kiti ne tokius, bet man patiko.

Visiškai pritariu Taip Gal ne visos jų dainos gražios, bet keleta yra tikrai nuostabių. Pavyzdžiui niekada nepamiršiu "Siera de dios" dieviška daina Įsimylėjau
Be to dar kelios yra tikrai geros, todėl nieko neturiu prieš šią grupę.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyPir. 09 27, 2010 5:14 am

O kiek laiko jie gyvavo? Ar dabar atskirai dainuoja?
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyPir. 09 27, 2010 5:43 am

Na nesu labai jau didelė jų gerbėja todėl tiksliai nežinau. Bet jei neklystu jie po serialo dar gyvavo kelis metus, po to kaip ir nedainavo, tačiau neskelbė, kad išsiskiria. Tačiau taip ir nepradėjo koncertuot, lyg nesutapo jų ir vadybininko skoniai ar kažkas panašaus. Na jie iš ties nebuvo toki garsūs kaip RBD ir apie solines jų karjeras kaip ir negirdėjau. Lyg kažką keli dainuoja, bet matyt nieko ypatingo. Net jei ir išleido diskus kažin ar jie sulaukė didelio pasisekimo Galvoju
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyPir. 09 27, 2010 5:52 am

Štai ir įrodymas, kad RBD geresni. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyPir. 09 27, 2010 6:39 am

Na aš iš tiesų jų nelyginu. Man tai dvi skirtingos grupės. Jos turi nemažai skirtumų. O pagrindinis jų skirtumas - amžius. Erreway nariai buvo tuomet daug jaunesni, jie man labiau priminė vaikus, labai jaunus paauglius. Todėl ir jų kaip kurios dainos vaikiškesnės. Ir tik keleta dainų yra rimtų, netgi sakyčiau ne pagal jų metus. Tuo tarpu RBD nariai susikūrus grupei jau buvo keliais metais vyresni, todėl ir jų grupė labiau brandesnė. Dauguma jų grupės pradžioje jau buvo ne paaugliai, o jaunuoliai. Tai atsispindi jų dainose ir man tai labiau patinka ;DD
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replyPir. 09 27, 2010 6:59 am

Camila, Felipe girdėjau kelias naujas dainas, o Benjamin padainuoja ir scenoje kiek žinau Merkiu akį
Man taip pat jų grupės visai skirtingos ir niekad jų nelyginau. Vieniems labiau patinko Erreway, kitiems RBD, tretiems abi grupės sukėlė geras emocijas. Tad sakyti kuris geresnis nespresiu. Man patiko abi grupės, apie Erreway sužinojau pirmiau ir man patiko jų dainos, vėliau atradau ir RBD, bet pradžioje net nežinojau, kad šias grupes kažkas sieja, tik vėliau sužinojau, kad abi grupių įdėjos kilo iš novelės. Tačiau šiaip man abi grupės buvo visiškai skirtingos. Tiek RBD tiek Erreway nariai su savo publika mielai bendravo ir po grupių išsikirymo kiekvienas eina savo keliu ir toliau palaiko ryčius su savo gerbėjais Merkiu akį Abi grupės man sukelia gražius prisiminimus Merkiu akį Dabar visus grupės narius gerbiu ką kaip atlikėja, ką kaip aktorių ir jeigu yra galimybė mielai užmetų akį į kokį naują jų projektą. O dainas visas mielai klausau kas tęsia solo karjeras Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replySk. 10 06, 2013 9:57 pm

Rubi deja irodymo kad RBD geresni nera Kiek vieni kiek kiti buvo labai populiarus albumai buvo sekmingi pasiskaityk vikipedija
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_replySk. 10 06, 2013 10:49 pm

Taip RBD savo laiku buvo labai populiarūs. Mano mėgstamiausia jų daina Įsimylėjau 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Erreway Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Erreway   Erreway I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Erreway
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DO RE MI FA :: ATLIKĖJAI & GRUPĖS-
Pereiti į: