TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+12
lepeckoja
emilija
elizabeth=*
Maria Del Carmen
Kristina
Lady
velniukste
Angelique
Dinute*
Rose(Titanic)
Violla
Rubi
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 31, 2010 3:44 pm

Pagal mane tai labai neįdomus šis serialas
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 10 31, 2010 10:48 pm

Kiekvieno skirtinga nuomonė, aš manau atvirkščiai ši novelė labai įdomi, istorija kitokia nei tradicinių novelių, nėra nuobodžių vietų, intriguojanti bei aktoriai surinkti labai geri.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 01, 2010 1:20 am

Na aktoriai tai tikrai labai jau geri Rodau liežuvį
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 01, 2010 1:54 am

Justina♥ rašo:
Pagal mane tai labai neįdomus šis serialas
Visiškai pritariu. Aktoriai pagrindiniai tai geri, bet pats serialas jau toks nuobodus. Grynai kaip koks amerikiečių kriminalinis filmas kur kasnors atsitinka ir visą filmą tik aiškinasi viską iki pat galo. Labai nuobodu. Tikėjausi kažko panašaus į ''Analia'' su daug veiksmo, bet čia visai nepanašu.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Justina♥
Eres inmune a mis requiebros
Eres inmune a mis requiebros
Justina♥


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 607
Prisijungė : 2009-12-13

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 01, 2010 2:19 am

Man tai jis labai primena kokį CSI MAJAMIS ar Kobra 11 ar šiaip kažką iš tokio repertuaro ;p
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 01, 2010 5:18 am

Justina♥ rašo:
Man tai jis labai primena kokį CSI MAJAMIS ar Kobra 11 ar šiaip kažką iš tokio repertuaro ;p
Kobroj daugiau veiksmo. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 04, 2010 12:41 am

O man patinka sis serialas.
Atgal į viršų Go down
*kačiŪkas*
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
*kačiŪkas*


Parašė : 53
Prisijungė : 2010-10-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 04, 2010 2:38 am

Man irgi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 15, 2010 6:05 pm

Tai ką Elizą nutraukė? Netekau žado Nebūtų lnk šis kanalas taip dažnai sugeba Pykstu Gaila ypač dabar kai jau turėjo pamažu prasidėt pats įdomumas.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 11 16, 2010 1:18 am

Juk rytais dar rodis
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 11 16, 2010 3:48 pm

Nu jo tačiau laikas ganėtinai blogas. Mačiau šiandien įdomi serija buvo. Pagaliau Marianas, pamatė Daną su Kristobaliu, oj kaip pasiuto ;DD Bet jį ištiko koks infarktas ar kažkas panašaus?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 11 16, 2010 5:31 pm

Gerai, kad būnų namie, tad galiu rytais žiūrėti, tačiau kas tokiu metu būna mokykloje ar į darba išeina nutraukimas tikra nesąmonė.
Man šiandienos serija taip pat patiko. Pasiuto tai kaip reikiant Marianas, bet taip jam ir reikia Juokiuosi nėra ką, pats apgaudinėjo žmona, o pats dabar siunta Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 22, 2010 8:21 pm

Man Brunas su Cecilia atrodo šiek tiek juokingai, tas vestuvių atnaujinimas ir dar su vestuviniu tortu Juokiuosi Nors smagu matyt kad jie vėl kartu ir gerai sutaria. Man šita pora labai patinka, man jie patys įdomiausi šiame seriale Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 11 24, 2010 5:24 pm

Gaila pramiegojau šią sceną tik į galą novelės atsikėliau Susigėdau
Bet galas patiko, pagailo Christinos kai išgirdo Mariana su Danna riejantis Nervinuosi

+EDIT

Wow nesitikėjau, kad Brunas laiko Eliza nelaisvėje...nors pagalvojus nieko nuostabaus, juk jis taip nekenčia Mariano. Dabar Brunas mano akyse dar žemiau krito Nustebau
Įdomi serija šiandien buvo. Patinka kuomet Santiago personažo parodo šiek tiek daugiau Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 11 24, 2010 5:40 pm

Ot velniava šiandien aš pramiegojau Juokiuosi Jau parodė, kad Brunas laiko Elizą. O taip norėjau šitai pamatyt. Aš tai šitai žinojau jau seniau. Dabar turi prasidėt pats įdomumas, reiks ryt anksčiau keltis Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: Kur dingo Eliza? (¿Donde esta Elisa?)-
Pereiti į: