TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kojų plaukeliai

Go down 
+5
Grettell
velniukste
deiziukas123
Anahi
Justina♥
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kojų plaukeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kojų plaukeliai   Kojų plaukeliai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 11 13, 2010 4:21 am

Nors ir būtų nepradėjus, nors ir šviesūs jie būtų, vistiek matytūsi pas suaugusią moterį. Nu man tai taip šlykčiai atrodytų apžėlusios kojos. Juokiuosi Aš jei pamatyčiau moterį apžėlusią tai palaikyčiau apsileidimu. Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Kojų plaukeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kojų plaukeliai   Kojų plaukeliai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 11 13, 2010 4:30 am

Šypsausi
Na, as ziuresiu. Kaip bus taip.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Gerdutė
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Gerdutė


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 54
Prisijungė : 2012-07-01

Kojų plaukeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kojų plaukeliai   Kojų plaukeliai - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 07 02, 2012 2:52 pm

Man taip pat labai šlykščios apžėlusios moteris. Pati plaukelius aš šalinu su skustuvu, bet yra minusų - trumpalaikis efektas, nes pašalinama tik viršutinė plauko dalis virš odos, galima įsipjauti, ataugę plaukeliai būna tamsesni ir kietesni. Depiliuotis nenorių, nes tai skausminga, o po procedūros, atsiranda smulkių raudonų dėmelių, mėlynių arba kraujosrūvų. Retkarčiais pasitepu plaukelius kremu, kuris plaukelius pašviesina ir jie tampa mažiau pastebimi.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kojų plaukeliai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kojų plaukeliai   Kojų plaukeliai - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kojų plaukeliai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: