TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Įsimintiniausi momentai

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Įsimintiniausi momentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įsimintiniausi momentai   Įsimintiniausi momentai I_icon_newest_replyKv. 12 10, 2009 2:50 am

Čia rašome kokie momentai iš šio serialo buvo įdomiausi, kad kai užeisime į šią temą, juos prisimintume. Šypsausi

P.S.: aprašykite momentą ir parašykit kelintoj serijoj tą rodė.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Įsimintiniausi momentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įsimintiniausi momentai   Įsimintiniausi momentai I_icon_newest_replyKv. 04 08, 2010 2:10 pm

1 serija man isiminė ir atrodo moku ją mintinai ;D pirmiausia Mios šokis man tai dar tada buvo nematyta kažkas stulbinamo ir juokinga ;DD bei Marizzos fotosesiją o... XD kietai ten buvo.
Yra dar daug įsiminusiu serijų,bet jų visų neišvardinsiu,nes nebepamenu kokia tai buvo serija xD
Dar labai įsiminė Vikos ir Roko pokalbis apie Roko vaikystę,kai ji nuvedė pas laisvo elgesio moterį ir tyėvas norėjo ji vyru "paversti" bet kai žiauruu man tada ten buvo brrr...
Ir Feles neštumas labai isiminė ;D man atriodo Dunofo žodž-iai buvo "Nėščia paaugklė tai skandalas "Elite Way " gimnazijoje"
Arba kai Gidas,Tomas,ir Franciskas atrodo jie persirenge merginomis ir bandė patekti į iš kitos mokyklos atvikusiu merginų kambarius ;DD
Atgal į viršų Go down
 
Įsimintiniausi momentai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Įsimintiniausi momentai
» Įsimintiniausi momentai
» Įsimintiniausi momentai
» Įsimintiniausi momentai
» Įsimintiniausi momentai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ RODYTOS TELENOVELĖS :: Argentinos telenovelės :: Maištingas amžius (Rebelde way)-
Pereiti į: