TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiek balų vertas serialas?

Go down 
+2
Kristina
Rubi
6 posters

Kiek balų vertas serialas?
10
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap167%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 67% [ 4 ]
9
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
8
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap117%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 17% [ 1 ]
7
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap116%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 16% [ 1 ]
6
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
5
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
4
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
3
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
2
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
1
Kiek balų vertas serialas? Vote_lcap10%Kiek balų vertas serialas? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 6
 

AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyAntr. 12 08, 2009 4:53 am

Kiek balų įvertintumėte šį serialą? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 05 26, 2010 2:27 am

Gerai pamenu novelę, nes tada pirmą kartą išgirdau savo vardą novelėje Juokiuosi 10
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyPir. 05 14, 2012 2:15 am

10. Pamenu kai rodė man ji labai patiko mano nuomone ši telenovelė daug kartų geresnė už remeiką. Patiko tiek Kristina, tiek Viktoras Manuelis. Labai patiko Luiciana ir jos griežtas charakteris. Neprailgo ir nemažas skaičius serijų. Dauguma herojų paliko gerą įspūdį, tiek blogiečiai, tiek geriečiai. Adela, čia atrodė labai gražiai, tikra manekenė. Puiki telenovelė Puiku
Atgal į viršų Go down
Justė.
Aurora- princesa de hielo
Aurora- princesa de hielo
Justė.


Parašė : 343
Prisijungė : 2010-08-06

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replyTr. 12 19, 2012 7:35 pm

Gabi rašo:
10. Pamenu kai rodė man ji labai patiko mano nuomone ši telenovelė daug kartų geresnė už remeiką. Patiko tiek Kristina, tiek Viktoras Manuelis. Labai patiko Luiciana ir jos griežtas charakteris. Neprailgo ir nemažas skaičius serijų. Dauguma herojų paliko gerą įspūdį, tiek blogiečiai, tiek geriečiai. Adela, čia atrodė labai gražiai, tikra manekenė. Puiki telenovelė Puiku

VISIŠKAI PRITARIU!
Atgal į viršų Go down
http://nina-dobrev.4umer.net
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replySk. 03 17, 2013 4:42 am

Daviau 7. Labiausiai ten man patiko entrada, serialas kaip labai įdomus man neįsiminė, siužetas niekuo neypatingas, o ir pagrindinio aktoriaus nelabai mėgstu.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_replySk. 03 17, 2013 5:46 am

8. Pamenu neblogas buvo, bet tikrai nebuvo kazkoks sedevras. Remaikai ir iki jo netempia Juokiuosi Elenco surinktas neblogas, aisku su keliom isimtim Juokiuosi Pagrindinis aktorius nepatiko, veikejas irgi neitin. Dar Klitbo labai jau baisi man ten atrode. O Adelos vienas is retu vaidmenu kur ji man patiko, labai tiko tam vaidmeniui.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Kiek balų vertas serialas? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų vertas serialas?   Kiek balų vertas serialas? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kiek balų vertas serialas?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?
» Kiek balų vertas serialas?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Teisė mylėti (El privilegio de amar)-
Pereiti į: